DINO POLSKA

Opinie o firmie DINO POLSKA, temat Płaca i benefity

2,6Płaca i benefity

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (15)

Dino Sławno

Ogólnie nie jest źle ale strasznie denerwujące są wyjazdy do pracy w innych miastach nikt nie liczy się z kosztami i zużyciem auta a za delegacje pracą z opóźnieniem a pracownik za paliwo musi zapłacić odrazu,a nie za 3 miesiące.Panie pracujące na dziale mięsnym powinny być na dziale a nie poszukiwane przez klienta po sklepie.

Plusy

Żadnych, nawet nie ma paczek świątecznych dla dzieci

Minusy

Niskie zarobki, a wymagania wysokie

Dino Modrzyca

Dobrze się pracowało,kontrole zbyt stresujące,polityka wew.lekko skrzywiona.

Plusy

Dobrze płatne nadgodziny.

Minusy

Zbyt duży nacisk podczas kontroli.

Tragedia

Mobbing ze strony kierownictwa... bez przyczyny zwalnianie pracowników. Pracowałem tam kilka miesięcy w międzyczasie z +/- 200 pracowników zostało około 100 w sensie mniej jak 100. Główne kierownictwo stosuje mobbing wśród pracowników, okłamywanie przy zarobkach. Po ostatniej wypłacie w pracy nie licząc kierownictwa było mniej jak 10 osób na rannej zmianie bo obniżyli pensje pracowników bez podania informacji bez niczego po prostu zamiast oszałamiających 2600zł pracownicy podostawali 2200/2400. Kierownik Roman i jego zastępca Gabryś to totalne dno jeżeli chodzi o umiejętności zarządzania takim magazynem.

Plusy

blisko pracy

Minusy

zarobki, mobbing, stres

Smolec

Brak zgranej załogi.Problemy z urlopami. Są tacy co utrudniają prace w miłej atmosferze co jest raczej nie możliwa lecz stresująca.

Minusy

Niskie zarobki, płaca ruchoma nie stała.

Poprostu

Obóz pracy ,ciągły stres, komfort pracy zależał od humoru kierowniczki, a premie od jej sympatii

Plusy

Blisko

Minusy

Za dużo żeby wymienić

Zly sposób zarządzania, kolesiostwo, mobbing zmiany grafiku bez konsultacji z pracownikiem, wyzwiska, tworzenie sb własnego prawa pracy i nagradzania pracowników.

Praca w grupie

Marketów Dino jest już z nami dosyć sporo , ale Market Dino w Bojszowach ma bardzo zaangażowaną dobrą ekipę Kobiet , które są bardzo ambitne oraz zrozumiałe i pracowite dzięki czemu miło się pracowało . Atmosfera uważam za dobrą . Jeśli ktoś lubi odmienny rodzaj pracy niż produkcja , polecam Prace w Dino Polska .

Plusy

Wypłata na czas

Minusy

Na1/2 etatu nie miałam możliwości obsługi kas fiskalnych

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DINO POLSKA. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

1,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu