Dino Polska S.A.

Opinie o firmie Dino Polska S.A., temat Płaca i benefity

Ciężka praca za niegodziwe pieniądze,brak pracowników ,nadgodziny każdego dnia.
Bardzo dużo wymagają od nowego pracownika tzn. wchodzisz i masz już wszystko od razu wiedzieć - szkolenia zero. Dlatego taka rotacja ludzi. Pani kierownik ok trochę nadgorliwa, gorzej z zastępcą. Ogólnie współpracowników dobrze wspominam oprócz czarnej owcy personelu, która cały czas robiła głupie miny gdy jako świeżak ją o coś zapytałam bo jak można tego nie wiedzieć??? To samo z miesem - karzą ci pomóc koleżance w wypakowywaniu masz dobre intencje a ona do ciebie sapie, że robisz już 2 tyg i nie wiesz w jakim konkretnie miejscu ma leżeć dane mięso bo cały czas albo byłaś na kasie albo sklepie. Nie można dać planogramu tylko powiedzą ci, że masz się przyjrzeć. Weź się przyjrzyj jak musisz cały czas zapierdalać. To samo z pieczeniem. Nawet jak masz przerwe (15min) to potrafią ją przerwać bo nagle na gwałt trzeba coś zrobić - brak szacunku dla pracownika, przerwy w biegu. Mówią ci, że jak stoi powyżej 3 klientów z wózkami to masz dzwonić po wsparcie - dzwonisz a potem słyszysz po co dzwonisz, ręce opadają. Coś ci się źle skasuje i chcesz gumkę to musisz czekać. Według mnie każdy kto jest na kasie powinien to mieć(szkolenie przecież było,ale jak nie znasz kodów to nie jesteś K-sjerem i nie dostaniesz) Nigdy nie wiesz o której wyjdziesz bo wymyślą ci jakieś zajęcie typu. rozpakowywanie kolejnej palety a na półkach brak miejsca, ale nie dla kierownika. Kierownik nie widzi problemu chętnie ci pokaże jak masz po 1 produkcie na regały wepchać - spoko jak takie coś ma miejsce w twoim czasie pracy ale nie żeby po to zostać a pracowników na kolejną zmianę wystarczająco... Pośpieszają - więcej...
Plusy
kasa na czas, mała powierzchnia do ogarniecia
Minusy
Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, sztywna atmosfera, każdy weekend pracujący, obcisłe koszulki
Nie polecam! Na rozmowie i w umowie godziny pracy 8-16, dzień przed jej rozpoczęciem SMS żeby stawić się o 7mej. Brak info o pracy zmianowej (za biurkiem) co drugi tydzień praca od 12:30 z laptopem w domu i na 15:30-20:30 w biurze. Gdy się o to zapytałam czy to prawda (łamią przepisy nie dając tego na piśmie do info i akceptacji przez pracownika na starcie bo ludzie by nie zawierali umowy, są tacy co przez to odchodzą), usłyszałam że nie wykazuję chęci do pracy. Przełożona wprowadzająca kiepską atmosferę, bez zdolności zarządzania zespołem za to z dużym ego, mówiąca że można się z nią dogadać po czym wzyarko negująca i nie idąca na żaden kompromis. Bajki o wyższym wynagrodzeniu po 3 miesiącach i o umowie na nieokreślony po roku pracy. Ciągle rekrutują bo ludzie odchodzą po 2-3 miesiącach. I najlepsze - 2 tygodnie stażu w markecie bez badań i wpisania tego w umowie - każdy pracownik dwa tygodnie zasuwa fizycznie bez względu na stanowisko, stan zdrowia, predyspozycje itd. Chaos, brak profesjonalizmu od rekrutacji, przez umawianie badań i gadki motywacyjne na początek. Pseudo korpo.
Minusy
Niskie zarobki, praca zmianowa bez info dla pracownika przez rozpoczęciem pracy, staż w markecie
Wielkie wymagania za małą kasę. Co innego jest mówione na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego w pracy. Codziennie obligatoryjne nadgodziny, cały czas straszenie kamerami i robieniem zdjęć za każde niedociągnięcie. Jak przyjdziesz do pracy masz już wszystko umieć, znać wszystkie procedury i standardy firmowe. Rzucają bez szkolenia na mięso (gdzie bez przeszkolenia maszyny mogą ci krzywdę zrobić) czy kasę i radź sobie sam. Wszystko co robisz jest źle, atmosfera w pracy to warczenie kierowniczek na kasjerki, mobbing i głupie dogryzanie. Nie dziwię się, że rotacja pracowników duża bo sklep w miarę nowy i już na starcie aż kilkoro pracowników zrezygnowało z wątpliwej przyjemności pracowania z taką kadrą. Do tego brak jakiegokolwiek socjalu i premii. Szkoda czasu i nerwów za tak żałosne pieniądze i warunki.
Minimalne wynagrodzenie Wszystko w biegu się robi
Plusy
Pensja na czas zawsze
Minusy
Kasjer musi pokrywać manko w kasie a jak jest nadwyżka to trzeba wpłacać do sejfu
"Kierowniczka" - Ciągłe zmiany grafiku, nie ma Cię w pracy - godzinę przed dowiadujesz się, że jednak musisz przyjść do pracy. Oj nie daj Boże pójdziesz na L4, lub weźmiesz urlop na żądanie to od razu cały miesiąc drugich zmian + każdy weekend pracujący. Kierowniczka wciska urlop tak, aby było dla niej jak najlepiej nie ważne czy chcesz czy nie... Idziesz i koniec. Jeżeli chodzi o przerwę to niestety nie ma na nią czasu te 15 minut możesz sobie wsadzić w cztery litery, jeżeli jest kolejka - wracasz na kasę i nie ma przebacz + przerwa zazwyczaj w godzinach 20/21, lub około 13 zależy od zmiany. Cała reszta w porządku, zgrana ekipa et cetera. Ale mimo wszystko polecam zmienić kierownika bo aktualnie to gorzej niż dramat. Ciekawe kiedy góra zwróci uwagę na to, że ktoś przychodzi do pracy i po chwili się zwalnia....
nie polecam dino,nie sa zadowoleni z wykonanej pracy wszystko jest źle liczy sie tylko by lider nie oberwał za wew kontrole.Chce skonczyc z nimi współprace jak najszybciej
Plusy
jedynym plusem jest to że blisko mieszkam
Minusy
ciągle nadgodziny i wieczne pretensje regionalnych i liderów ze nic nie jest zrobione
Ciężka praca w ciągłym pośpiechu. Bezsensowne zakazy i nakazy. Grafik pracy ciągle zmieniany. Pracownicy obgadują się i donoszą na innych pracowników. Mobbing. Brak socjalu i jakichkolwiek premii. Praca za najniższą krajową. Jednym słowem tragedia.
Plusy
Minusy
Mnóstwo
Praca ogólnie ok wydawalo mi się ze jestem dobrym pracownikiem robilam wszystko co do mnie należalo czyli kasa sklep mięso prowadzenie zmiany jedynie co mi się nie podobalo to to ze będąc osobą funkcyjną nie mialam żadnego dodatku do pensji i kierownik sklepu tez byl nie wpożądku takie jest moje odczucie
Najniższa krajowa stawka, na 1/2 etatu praca w minimalnych godzinach etatowych po 8h dwa razy w tygodniu... porażka... nic nie idzie zarobić... w sytuacji „mańka” na kasie - podsuwaja papierek w ktorym masz sie zgodzic na odciągniecie pieniedzy z wypłaty której jest tyle co kot napłakał... nigdzie się z czyms takim nie spotkałam... Złożyłam wypowiedzenie bo szybko znalazłam lepsza pracę, ale”panie” kierowniczki wysłały wypowiedzenie do kadr 5 dni później... potem podsuneły mi druczek gdzie mialam podpisać że bede pracowac dłużej niz obejmuje okres wypowiedzenia ponadtostwierdzily że mam sie cieszyc że tylko tyle bede pracować:/ i jao zwykle wymusily na mnie podpis a ja glupia podpisałam. Ponadto przetrzymuja ksiazeczki sanepidowskie pracowników :/ kedy powiedziałam że to bezprawne i zażądałam zwrotu ksiazeczki - nie chcialy mi jej oddac i zagroziły dyscyplinarką.. nie ma to jak dino... każda praca bylaby lepsza niż to bagno... totalna ciemnota.. zaluje każdej seknudy spedzonej w tym tandetnym markecie. Zdecydowanie najgrosze miejsce pracy.
Na pracę samą w sobie nie można narzekać , pani kierownik bardzo sympatyczna, jednakże pracownice tworzą trudny do zniesienia klimat.
Plusy
Dwie zmiany po 8h
Minusy
Niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera
Bardzo dobra atmoswera mili ludzie wynagrodzenie zawsze na czas
Ogólnie nie polecam wykorzystywanie pracowników na maksa , pracuje od 1 roku dostaje 1600 zł na rękę , żadnych dodatków , bonów , premi itd. dzisiaj sobie uświadomiłem że mam dość już tej pracy , pracuje za wszystkich , jestem na Kasie , masarni , układam towar , również pracownikiem ochrony , ponieważ pilnuje żeby nie kradli nam towaru jak informuje kierownika to nie reaguje jakoś mało zainteresowana pilnowaniem , nie mamy ochroniarza i mam już dość ! od poniedziałku szukam innej pracy , nie jestem doceniana za zaangażowanie wiec niech znajdą inną głupią
Plusy
Minusy
niska pensja, brak szacunku
praca w Dino ogólnie ok, choć do najlżejszych nie należny, jak masz zgraną ekipę to jest super. za mięsny powinien być jakiś dodatek bo tam jest najciężej
Plusy
miła kierowniczka
Minusy
brak pakietu socjalnego, często przerywane przerwy
To teraz trochę o pracy w dino. BYŁAM PRACOWNIKIEM DINOod kwietnia do września 2018. Pewnego dnia przyjechała pani regionalną i wręczyła mi wypowiedzenie z pracy. BYŁY pracownik któremu nie została przedłużona umowa napisał skargę do góry że stosowałam mobbing. W ciągu 3 mscy próbnych nikomu się nie skarżył że było coś nie tak. Ze mną nie było rozmowy na mój temat nigdy nie dostałam żadnego upomnienia. Zostałam potraktowana jak smiec nikt nie zapytał kierownictwa pracowników tylko stałam się niewygodny pracownikiem dla chyba zastępcy kierownika bo za dużo umiałam a chce wcisnąć synka na młodszego. Po tym jak zostałam potraktowana mówię wam że nie wypruwajcie flakow w tej firmie za najmniejsza krajowa plus nadgodziny bo jak będę chcieli was zwolnić zrobią to.
Plusy
Fajni pracownicy
Minusy
Fałsz, obłuda, wyreczanie się pracownikiem
Oceniam pracę w tej firmie na niskim poziomie. Góra robi co chce.Zmienia umowy aneksami ż eby tylko im było wygodnie. Kontrolujący i trenerzy traktują ludzi jak śmieci
Plusy
Pensja na czas
Minusy
Niskie zarobki. Nie szanowane pracownika.Brak pakietów socjalnych.
Zbyt małe zarobki zła atmosfera trzeba płacić manko
Kierowniczka nie nadająca się na to stanowisko, gdyż chce rządzić a sama nic nie robi. Sprzedaż wędlin po terminie i starego mięsa które śmierdzi, trzeba pracować za trzech, praca nad godzinny, zero bonów na święta, wynagrodzeń, premii, itp. Dlatego bardzo nie polecam pracy w dino!!! Nie dajcie się oszukać!!
Plusy
Nie ma
Minusy
Brak organizacji pracy
Najgorszy polski pracodawca, zero poszanowania pracowników, kontrola na każdym kroku, marne zarobki, a roboty tyle, że zwariować można. Praca po 6-7-8 dni pod rząd, mnóstwo nadgodzin.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, brak żadnych premii, bonów czy czegokolwiek na święta, kontrola na każdym kroku, praca na akord
Niewolnicza praca.. po godzinach... nie płacenie za nadgodziny... bez przerwy tylko wytykanie błędów, żadnych dobrych słów... więcej nerw i stresu niż normalnej pracy .. brak zycia prywatnego, bo nie wiadomo, co jutro trzeba będzie robić.. na jakim stanowisku cię postawią.. zero organizacji.. najwięcej chaosu, brudu, przepełnionego magazynu, ogólnie masakra... no i oczywiście za niewolniczą pracę, stres i nerwy ... najniższa krajowa!!! Zdecydowanie nie polecam!!!
Plusy
Nie ma
Minusy
zarobki najniższe.., nadgodziny nie płacone..., wyzysk.., niewolnicza praca..., mobbing ze strony kadry zarządzającej
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii lub Belgii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu! Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!