Dino Polska S.A.

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Dino Polska S.A.

Sprzedawca/kasjer (m/k)50 opinii
Wytrzymałam tylko rok (lub aż) powodem zwolnienia było zachowanie kierowniczki sklepu w miejscowości Ustanów. Ogólnie pośpiech,stres i brud. Jesteś pionkiem i "murzynem" do pracy.
Plusy
???
Minusy
Cała gama, od wynagrodzenia po kulturę kadry zarządzającej.
Bardzo dużo wymagają od nowego pracownika tzn. wchodzisz i masz już wszystko od razu wiedzieć - szkolenia zero. Dlatego taka rotacja ludzi. Pani kierownik ok trochę nadgorliwa, gorzej z zastępcą. Ogólnie współpracowników dobrze wspominam oprócz czarnej owcy personelu, która cały czas robiła głupie miny gdy jako świeżak ją o coś zapytałam bo jak można tego nie wiedzieć??? To samo z miesem - karzą ci pomóc koleżance w wypakowywaniu masz dobre intencje a ona do ciebie sapie, że robisz już 2 tyg i nie wiesz w jakim konkretnie miejscu ma leżeć dane mięso bo cały czas albo byłaś na kasie albo sklepie. Nie można dać planogramu tylko powiedzą ci, że masz się przyjrzeć. Weź się przyjrzyj jak musisz cały czas zapierdalać. To samo z pieczeniem. Nawet jak masz przerwe (15min) to potrafią ją przerwać bo nagle na gwałt trzeba coś zrobić - brak szacunku dla pracownika, przerwy w biegu. Mówią ci, że jak stoi powyżej 3 klientów z wózkami to masz dzwonić po wsparcie - dzwonisz a potem słyszysz po co dzwonisz, ręce opadają. Coś ci się źle skasuje i chcesz gumkę to musisz czekać. Według mnie każdy kto jest na kasie powinien to mieć(szkolenie przecież było,ale jak nie znasz kodów to nie jesteś K-sjerem i nie dostaniesz) Nigdy nie wiesz o której wyjdziesz bo wymyślą ci jakieś zajęcie typu. rozpakowywanie kolejnej palety a na półkach brak miejsca, ale nie dla kierownika. Kierownik nie widzi problemu chętnie ci pokaże jak masz po 1 produkcie na regały wepchać - spoko jak takie coś ma miejsce w twoim czasie pracy ale nie żeby po to zostać a pracowników na kolejną zmianę wystarczająco... Pośpieszają - więcej...
Plusy
kasa na czas, mała powierzchnia do ogarniecia
Minusy
Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, sztywna atmosfera, każdy weekend pracujący, obcisłe koszulki
Była to praca sezonowa, oceniam ją pozytywnie, pozwoliła mi nabrać pierwszego doświadczenia w pracy
Wszystko odbywało się tak jak powinno. Każdy miał swoje obowiązki, ktore staral się wykonywać należycie. Jedyny problem to kadra zarządzająca - bez skladu i ładu
nie polecam tam pracować personel jest nie uprzejmy
nie polecam tej firmy nikomu,kadra zle zarzadzajaca,kierownik nie majacy pojecia o niczym
Syf, ogólnie to kierownicy powinni mieć testy psychologiczne,bo takich ludzi nie powinno się przyjmować na stanowiska kierownicze.
Praca w markecie nie nalezy do lekkich ale atmosfera jest fajna , pracuje się dobrze
Miła atmosfera, możliwość awansu, zarobki nieadekwatne do odpowiedzialności
Praca jak wszędzie,nie byłoby tragedii gdyby zwiekszyli etaty,w tej chwili zatrudnionych jest 14 osob w tym jedna z grupa inwalidzka,na zmianie są trzy lub cztery osoby,ruch jest coraz większy i fizycznie nie dajemy rady.Nie polecam.
Wielkie wymagania za małą kasę. Co innego jest mówione na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego w pracy. Codziennie obligatoryjne nadgodziny, cały czas straszenie kamerami i robieniem zdjęć za każde niedociągnięcie. Jak przyjdziesz do pracy masz już wszystko umieć, znać wszystkie procedury i standardy firmowe. Rzucają bez szkolenia na mięso (gdzie bez przeszkolenia maszyny mogą ci krzywdę zrobić) czy kasę i radź sobie sam. Wszystko co robisz jest źle, atmosfera w pracy to warczenie kierowniczek na kasjerki, mobbing i głupie dogryzanie. Nie dziwię się, że rotacja pracowników duża bo sklep w miarę nowy i już na starcie aż kilkoro pracowników zrezygnowało z wątpliwej przyjemności pracowania z taką kadrą. Do tego brak jakiegokolwiek socjalu i premii. Szkoda czasu i nerwów za tak żałosne pieniądze i warunki.
Minimalne wynagrodzenie Wszystko w biegu się robi
Plusy
Pensja na czas zawsze
Minusy
Kasjer musi pokrywać manko w kasie a jak jest nadwyżka to trzeba wpłacać do sejfu
Moja praca w Dino , była krótka. Lecz, swoją opinię wyrażam,jako dobrą o atmosferze pracy tam.
Polecam pracę w tych sklepach, miła i super załoga.
"Kierowniczka" - Ciągłe zmiany grafiku, nie ma Cię w pracy - godzinę przed dowiadujesz się, że jednak musisz przyjść do pracy. Oj nie daj Boże pójdziesz na L4, lub weźmiesz urlop na żądanie to od razu cały miesiąc drugich zmian + każdy weekend pracujący. Kierowniczka wciska urlop tak, aby było dla niej jak najlepiej nie ważne czy chcesz czy nie... Idziesz i koniec. Jeżeli chodzi o przerwę to niestety nie ma na nią czasu te 15 minut możesz sobie wsadzić w cztery litery, jeżeli jest kolejka - wracasz na kasę i nie ma przebacz + przerwa zazwyczaj w godzinach 20/21, lub około 13 zależy od zmiany. Cała reszta w porządku, zgrana ekipa et cetera. Ale mimo wszystko polecam zmienić kierownika bo aktualnie to gorzej niż dramat. Ciekawe kiedy góra zwróci uwagę na to, że ktoś przychodzi do pracy i po chwili się zwalnia....
Jestem zadowolona z pracy w Dino i bardzo bym chciala wrocic
Plusy
Dobra współpraca wyrozumiałość. Możliwość pracy z człowiekiem oferowanie mu pomocy .
nie polecam dino,nie sa zadowoleni z wykonanej pracy wszystko jest źle liczy sie tylko by lider nie oberwał za wew kontrole.Chce skonczyc z nimi współprace jak najszybciej
Plusy
jedynym plusem jest to że blisko mieszkam
Minusy
ciągle nadgodziny i wieczne pretensje regionalnych i liderów ze nic nie jest zrobione
spokój,współpraca,mila atmosfera.wyrozumiale szefostwo
Ciężka praca w ciągłym pośpiechu. Bezsensowne zakazy i nakazy. Grafik pracy ciągle zmieniany. Pracownicy obgadują się i donoszą na innych pracowników. Mobbing. Brak socjalu i jakichkolwiek premii. Praca za najniższą krajową. Jednym słowem tragedia.
Plusy
Minusy
Mnóstwo
Praca ogólnie ok wydawalo mi się ze jestem dobrym pracownikiem robilam wszystko co do mnie należalo czyli kasa sklep mięso prowadzenie zmiany jedynie co mi się nie podobalo to to ze będąc osobą funkcyjną nie mialam żadnego dodatku do pensji i kierownik sklepu tez byl nie wpożądku takie jest moje odczucie