Dino Polska S.A.
Opinia pracownika firmy Dino Polska S.A.

Dno przez duże „d”

9 września 2019
Najniższa krajowa stawka, na 1/2 etatu praca w minimalnych godzinach etatowych po 8h dwa razy w tygodniu... porażka... nic nie idzie zarobić... w sytuacji „mańka” na kasie - podsuwaja papierek w ktorym masz sie zgodzic na odciągniecie pieniedzy z wypłaty której jest tyle co kot napłakał... nigdzie się z czyms takim nie spotkałam... Złożyłam wypowiedzenie bo szybko znalazłam lepsza pracę, ale”panie” kierowniczki wysłały wypowiedzenie do kadr 5 dni później... potem podsuneły mi druczek gdzie mialam podpisać że bede pracowac dłużej niz obejmuje okres wypowiedzenia ponadtostwierdzily że mam sie cieszyc że tylko tyle bede pracować:/ i jao zwykle wymusily na mnie podpis a ja glupia podpisałam. Ponadto przetrzymuja ksiazeczki sanepidowskie pracowników :/ kedy powiedziałam że to bezprawne i zażądałam zwrotu ksiazeczki - nie chcialy mi jej oddac i zagroziły dyscyplinarką.. nie ma to jak dino... każda praca bylaby lepsza niż to bagno... totalna ciemnota.. zaluje każdej seknudy spedzonej w tym tandetnym markecie. Zdecydowanie najgrosze miejsce pracy.
22 października 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Orzesze, śląskie
Bardzo dużo wymagają od nowego pracownika tzn. wchodzisz i masz już wszystko od razu wiedzieć - szkolenia zero. Dlatego taka rotacja ludzi. Pani kierownik ok trochę nadgorliwa, gorzej z zastępcą. Ogólnie współpracowników dobrze wspominam oprócz czarnej owcy personelu, która cały czas robiła głupie miny gdy jako świeżak ją o coś zapytałam bo jak można tego nie wiedzieć??? To samo z miesem - karzą ci pomóc koleżance w wypakowywaniu masz dobre intencje a ona do ciebie sapie, że robisz już 2 tyg i nie wiesz w jakim konkretnie miejscu ma leżeć dane mięso bo cały czas albo byłaś na kasie albo sklepie. Nie można dać planogramu tylko powiedzą ci, że masz się przyjrzeć. Weź się przyjrzyj jak musisz cały czas zapierdalać. To samo z pieczeniem. Nawet jak masz przerwe (15min) to potrafią ją przerwać bo nagle na gwałt trzeba coś zrobić - brak szacunku dla pracownika, przerwy w biegu. Mówią ci, że jak stoi powyżej 3 klientów z wózkami to masz dzwonić po wsparcie - dzwonisz a potem słyszysz po co dzwonisz, ręce opadają. Coś ci się źle skasuje i chcesz gumkę to musisz czekać. Według mnie każdy kto jest na kasie powinien to mieć(szkolenie przecież było,ale jak nie znasz kodów to nie jesteś K-sjerem i nie dostaniesz) Nigdy nie wiesz o której wyjdziesz bo wymyślą ci jakieś zajęcie typu. rozpakowywanie kolejnej palety a na półkach brak miejsca, ale nie dla kierownika. Kierownik nie widzi problemu chętnie ci pokaże jak masz po 1 produkcie na regały wepchać - spoko jak takie coś ma miejsce w twoim czasie pracy ale nie żeby po to zostać a pracowników na kolejną zmianę wystarczająco... Pośpieszają - więcej...
Plusy
kasa na czas, mała powierzchnia do ogarniecia
Minusy
Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, sztywna atmosfera, każdy weekend pracujący, obcisłe koszulki
23 września 2020
kasjer sprzedawca (obecnie) (były pracownik) - Ustanów, mazowieckie
Wytrzymałam tylko rok (lub aż) powodem zwolnienia było zachowanie kierowniczki sklepu w miejscowości Ustanów. Ogólnie pośpiech,stres i brud. Jesteś pionkiem i "murzynem" do pracy.
Plusy
???
Minusy
Cała gama, od wynagrodzenia po kulturę kadry zarządzającej.
11 lipca 2020
Pomoc Kasjera (były pracownik) - Hażlach, śląskie
Była to praca sezonowa, oceniam ją pozytywnie, pozwoliła mi nabrać pierwszego doświadczenia w pracy