Dino Polska S.A.

Opinie pracowników firmy Dino Polska S.A.

Wyświetlono wszystkie opinie (60)
Wytrzymałam tylko rok (lub aż) powodem zwolnienia było zachowanie kierowniczki sklepu w miejscowości Ustanów. Ogólnie pośpiech,stres i brud. Jesteś pionkiem i "murzynem" do pracy.
Plusy
???
Minusy
Cała gama, od wynagrodzenia po kulturę kadry zarządzającej.
Bardzo dużo wymagają od nowego pracownika tzn. wchodzisz i masz już wszystko od razu wiedzieć - szkolenia zero. Dlatego taka rotacja ludzi. Pani kierownik ok trochę nadgorliwa, gorzej z zastępcą. Ogólnie współpracowników dobrze wspominam oprócz czarnej owcy personelu, która cały czas robiła głupie miny gdy jako świeżak ją o coś zapytałam bo jak można tego nie wiedzieć??? To samo z miesem - karzą ci pomóc koleżance w wypakowywaniu masz dobre intencje a ona do ciebie sapie, że robisz już 2 tyg i nie wiesz w jakim konkretnie miejscu ma leżeć dane mięso bo cały czas albo byłaś na kasie albo sklepie. Nie można dać planogramu tylko powiedzą ci, że masz się przyjrzeć. Weź się przyjrzyj jak musisz cały czas zapierdalać. To samo z pieczeniem. Nawet jak masz przerwe (15min) to potrafią ją przerwać bo nagle na gwałt trzeba coś zrobić - brak szacunku dla pracownika, przerwy w biegu. Mówią ci, że jak stoi powyżej 3 klientów z wózkami to masz dzwonić po wsparcie - dzwonisz a potem słyszysz po co dzwonisz, ręce opadają. Coś ci się źle skasuje i chcesz gumkę to musisz czekać. Według mnie każdy kto jest na kasie powinien to mieć(szkolenie przecież było,ale jak nie znasz kodów to nie jesteś K-sjerem i nie dostaniesz) Nigdy nie wiesz o której wyjdziesz bo wymyślą ci jakieś zajęcie typu. rozpakowywanie kolejnej palety a na półkach brak miejsca, ale nie dla kierownika. Kierownik nie widzi problemu chętnie ci pokaże jak masz po 1 produkcie na regały wepchać - spoko jak takie coś ma miejsce w twoim czasie pracy ale nie żeby po to zostać a pracowników na kolejną zmianę wystarczająco... Pośpieszają - więcej...
Plusy
kasa na czas, mała powierzchnia do ogarniecia
Minusy
Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, sztywna atmosfera, każdy weekend pracujący, obcisłe koszulki
Nie polecam! Na rozmowie i w umowie godziny pracy 8-16, dzień przed jej rozpoczęciem SMS żeby stawić się o 7mej. Brak info o pracy zmianowej (za biurkiem) co drugi tydzień praca od 12:30 z laptopem w domu i na 15:30-20:30 w biurze. Gdy się o to zapytałam czy to prawda (łamią przepisy nie dając tego na piśmie do info i akceptacji przez pracownika na starcie bo ludzie by nie zawierali umowy, są tacy co przez to odchodzą), usłyszałam że nie wykazuję chęci do pracy. Przełożona wprowadzająca kiepską atmosferę, bez zdolności zarządzania zespołem za to z dużym ego, mówiąca że można się z nią dogadać po czym wzyarko negująca i nie idąca na żaden kompromis. Bajki o wyższym wynagrodzeniu po 3 miesiącach i o umowie na nieokreślony po roku pracy. Ciągle rekrutują bo ludzie odchodzą po 2-3 miesiącach. I najlepsze - 2 tygodnie stażu w markecie bez badań i wpisania tego w umowie - każdy pracownik dwa tygodnie zasuwa fizycznie bez względu na stanowisko, stan zdrowia, predyspozycje itd. Chaos, brak profesjonalizmu od rekrutacji, przez umawianie badań i gadki motywacyjne na początek. Pseudo korpo.
Minusy
Niskie zarobki, praca zmianowa bez info dla pracownika przez rozpoczęciem pracy, staż w markecie
Opinię, którą teraz wystawię może zaskoczyć przede wszystkim samych zarządzających a więc głównie tych z Krotoszyna w tym prezesa. Jestem przekonany, że w/w nie mają pojęcia jakich ludzi mają pod sobą. Przykład z Zachodniopomorskiego: region szczeciński, stargardzki czy gryfiński. Panie lub pani z tego regionu powinna w trybie pilnym być zwolniona. Nie jest przypadkiem, że tu jest największa rotacja pracowników, począwszy od kierowników po pracowników szeregowych. Jeśli to jest polityka firmy, to gratulację cyt. "życzliwość ludzka nie zna granic" . A tak nawiasem, może by tak skontrolować poczynania regionalnej i tych wyżej, bo tu potworzyły się dziwne układy - czują się nie do ruszenia..... To ludzie tworzą wizerunek firmy, nie towar..... Pozdrawiam, .....dla dobra zwykłej przyzwoitości, będę nadal monitorował poczynania tych osób...
Była to praca sezonowa, oceniam ją pozytywnie, pozwoliła mi nabrać pierwszego doświadczenia w pracy
Nie da sie tego opisać. Brak profesjonalizmu w szkoleniu. W momencie, kiedy moja dziewczyna sama musiała chorować poważnie w momencie żadnych możliwości w czasie koronawirus złe traktowanie kategoryczne przy próbie usprawiedliweinia nieobecności. Nie dziwią mnie ciągłe rotacje pracowników jak przy wypowiedzeniu umowy nawet nie można z Szefem porozmawiac, który na siłe musi mieć obecność innego pracownika. Dyskomfort i amatorstwo. W momencie udokumentowania próby włamania do mojego domu w nocy położenie przez Szefa zwolnienia dyscyplinarnego.
Wszystko odbywało się tak jak powinno. Każdy miał swoje obowiązki, ktore staral się wykonywać należycie. Jedyny problem to kadra zarządzająca - bez skladu i ładu
Pracowałam codzienie albo na 1 zmiane albo na 2 zmiane
nie polecam tam pracować personel jest nie uprzejmy
nie polecam tej firmy nikomu,kadra zle zarzadzajaca,kierownik nie majacy pojecia o niczym
Syf, ogólnie to kierownicy powinni mieć testy psychologiczne,bo takich ludzi nie powinno się przyjmować na stanowiska kierownicze.
Praca w markecie nie nalezy do lekkich ale atmosfera jest fajna , pracuje się dobrze
Miła atmosfera, możliwość awansu, zarobki nieadekwatne do odpowiedzialności
Praca jak wszędzie,nie byłoby tragedii gdyby zwiekszyli etaty,w tej chwili zatrudnionych jest 14 osob w tym jedna z grupa inwalidzka,na zmianie są trzy lub cztery osoby,ruch jest coraz większy i fizycznie nie dajemy rady.Nie polecam.
Ciężka praca za niegodziwe pieniądze,brak pracowników ,nadgodziny każdego dnia.
Wielkie wymagania za małą kasę. Co innego jest mówione na rozmowie kwalifikacyjnej a co innego w pracy. Codziennie obligatoryjne nadgodziny, cały czas straszenie kamerami i robieniem zdjęć za każde niedociągnięcie. Jak przyjdziesz do pracy masz już wszystko umieć, znać wszystkie procedury i standardy firmowe. Rzucają bez szkolenia na mięso (gdzie bez przeszkolenia maszyny mogą ci krzywdę zrobić) czy kasę i radź sobie sam. Wszystko co robisz jest źle, atmosfera w pracy to warczenie kierowniczek na kasjerki, mobbing i głupie dogryzanie. Nie dziwię się, że rotacja pracowników duża bo sklep w miarę nowy i już na starcie aż kilkoro pracowników zrezygnowało z wątpliwej przyjemności pracowania z taką kadrą. Do tego brak jakiegokolwiek socjalu i premii. Szkoda czasu i nerwów za tak żałosne pieniądze i warunki.
Minimalne wynagrodzenie Wszystko w biegu się robi
Plusy
Pensja na czas zawsze
Minusy
Kasjer musi pokrywać manko w kasie a jak jest nadwyżka to trzeba wpłacać do sejfu
Moja praca w Dino , była krótka. Lecz, swoją opinię wyrażam,jako dobrą o atmosferze pracy tam.
Polecam pracę w tych sklepach, miła i super załoga.
"Kierowniczka" - Ciągłe zmiany grafiku, nie ma Cię w pracy - godzinę przed dowiadujesz się, że jednak musisz przyjść do pracy. Oj nie daj Boże pójdziesz na L4, lub weźmiesz urlop na żądanie to od razu cały miesiąc drugich zmian + każdy weekend pracujący. Kierowniczka wciska urlop tak, aby było dla niej jak najlepiej nie ważne czy chcesz czy nie... Idziesz i koniec. Jeżeli chodzi o przerwę to niestety nie ma na nią czasu te 15 minut możesz sobie wsadzić w cztery litery, jeżeli jest kolejka - wracasz na kasę i nie ma przebacz + przerwa zazwyczaj w godzinach 20/21, lub około 13 zależy od zmiany. Cała reszta w porządku, zgrana ekipa et cetera. Ale mimo wszystko polecam zmienić kierownika bo aktualnie to gorzej niż dramat. Ciekawe kiedy góra zwróci uwagę na to, że ktoś przychodzi do pracy i po chwili się zwalnia....
Jestem zadowolona z pracy w Dino i bardzo bym chciala wrocic
  1. Opinie pracowników