Delikatesy Centrum

Opinie pracowników firmy Delikatesy Centrum

Przyszłam do pracy pełna zapału. Poprostu chciałam pracować i wykonywać swoje obowiązki sumiennie i uczciwie. Trafiłam na stoisko mięsne. Uczyłam się fachu,bo to nie jest prosty dział. Na początku wydawało się być spoko,ale potem się zaczęło. Szykanowanie na każdym kroku,poniżanie,naśmiewanie się i ten ciągły pośpiech i strach. Czy aby wszystko dobrze,co powie obszarowa i regionalna? A kierowniczki na sklepie to same wieśniary. Żadnej pomocy z ich strony. Szkoda gadać. Zwolnili mnie,bo nie obmawiam ludzi na wsi i nic konkretnego o mnie się nie dowiedziały i nie pozwoliłam w pewnym momencie jeździć po sobie. To nagadały bzdur regionalnej na mnie. I było po sprawie. Podli ludzie tu w Świlczy pracują. Nie polecam tu dostać się do pracy nikomu.
Plusy
Żadnych
Minusy
Kłamstwo i chamstwo
Praca w stresie , pani kierownik krzyczy na pracowników, wynikiem czego atmosfera wśród personelu oparta na wrogości.
Plusy
praca blisko domu
Minusy
stresująca atmosfera w pracy, mobbing
Masakra.- Nie dotrzymali warunków umowy.- Pracują tam zwykle pocioteczniki, a nie ludzie z odpowiednim wykształceniem.- Jak w d... nie włazisz to nie masz awansu.- Na umowie inny zakres obowiązków w realu dużo większy.- Chcą abym pracował po godzinach :O Chcieli żeby do domu zabierać telefon służbowy i laptom i tam jeszcze pracować :O - Pretensję, że nie odbierasz telefonu po godzinach i potrafią dzwonić na prywatny numer.- Oszczędzają na klimatyzacji w lecie (upał w biurach jak diabli).- Pszczędzają na ogrzewaniu w zimie (trzeba w kurtce siedzieć).I dużo, dużo więcej. Ogólnie nie polecam ;/
Plusy
Nawet blisko od mojego miejsca zamieszkania (Bobowa)
Minusy
Dramat. Szukaj czegoś innego, ale na początek żeby zdobyć doświadczenie może być.
Nie polecam.Praca jak praca ,wszedzie trzeba pracowac,ale..!!W tej firmie zero kompetencji ,kazdy robi co chce.Zero organizacji pracy.Zero przestrzegania kodeksu pracy odnosnie praw pracownika,zadnego przeatrzeganka przepisow BHP.Na stanowiska kierownicze przyjmowani sa ludzie ktorzy pojecia nie maja jak powinien zachowac sie kierownik .Dobry pracownik nie jest doceniany tylko dlatego ze nie lize tylka kierownictwu.Kierownictwo stronnicze,malo tego bez kultury bo do pracownikow najezdza na kierownika rejonowego.Zadne zasady sanitarne,poprostu jestem na nie.Dzisiejsze kasjer sprzedawca nie mlze pracowac z zachowaniem prawidla zawodu.lFirma nastawiona tylko na zyski i ro jest logiczne tylko zadowolony pracownik to zysk dla firmy.
Plusy
Jezeli noe jestes lizusem dlugo nke popracujesz
Minusy
Wiekszosc minusow
Moim zdaniem atmosfera w pracy jest średnia, typowy dzień w pracy wygląda tak samo, jest dużo pracy .
My work in this supermarket was for me very easy and I go for it with pleasure. I have nice team, very good headmaster(manager) and I live not so far from this supermarket and it was so nice
Zbyt duża rotacja personelu. Praca w stresie i pośpiechu. Mała ilość pracowników na zmianie
Ciezko ciezko... ale da sie ogarnac.... przynajmniej u mnie w deli. Jednak w pracy wkurza mnie to ze bedac pracownikiem na kasie miesie itp tak naprawde latasz z telefonem i robisz durne obchody zdjecia tzw zadania. Dla mnie to jest totalnie porabane.... zdjecia miesa pieczywa czy innego gowna ktore ci zleca.... zlecaja ci zadanie zrobienia zdjecia wystawki ktora jeszcze nie zostala zrobiona ty lecisz robic bo zdjecie i ch.... chore. My moze nie mamy duzego sklepu ale jak sa dwie na rano plus kierownik i dwie na popoludniu a tu obsluga a tu zadania a tu towar ch.... mu... nikogo z gory nie obchodzi ze brakuje nam 3 osob w zalodze bo cos tamwystawkiktojeszczejuzlecieczrobic bo zdje
Atmosfera w pracy okropna, stres i 0 szacunku, nowego pracownika poniewieraja, nie ma kultury, w czasie pracy stres
Plusy
Blisko od domu
Minusy
Atmosfera
I’m ya girl I know ya know haha was the best app ever but still don’t know when I can go back home and then go back home in a few hours I can let ya go out with me some time I will go to meet some people here haha I don’t have any money to
Wymagan tysiace. Nie liczcie na to ze pojdziecie w tej firmie na jaka kolwiek przerwe. Zero szacunku dla pracownika. Nikt nic nie wytlumaczy tylko zapierd....c. Masakra co w tej firmie sie dzieje. Nie chodzcie tam do pracy i tak was oleja jak znajda nastepna osobe. DC w ostrowcu Sw firma rogala porazka sprzedaja smierdzace mieso. Zepsute pieka i tez sprzedaja. Sledzie w ladzie kolo miesa sa po terminie i rozne inne cuda. Panie Rogala niech sie Pan otrzasnie i zmieni kierownikow na kormalnych a nie ludzi po zawodowkach. A na jaka kolwiek przerwe w tej pracy tez nie liczcie
Kierownictwo bez komentarza, szanuje tylko swoje kolezaneczki, zero jasnych wskazówek, przyuczenia, chamstwo, przychodząc jako nowo osoba do pracy zamiast pomocy i wskazówek dostaniesz chamskie odzywki że nie wiesz co robić po co tu przyszedles itp. Atmosfera-DNO. No chyba że jest się koleżanką,, Pani Kierownik,, która się na to miejsce kompletnie nie nadaje.
Nie szanują pracowników,premie non stop zabierane. Wyzysk człowieka,urlop kierowniczka wypisuje kiedy jej odpowiada. Kierowniczka zwalnia pracowników bez powodu a zatrudnia swoich ludzi z którymi kombinuje.Nie polecam pracy w Delikatesach Centrum ponieważ jest to pracodawca którego nie interesuje dobro pracownika.
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, brak poszanowania pracownika
Częste zmiany kierownika zarówno sklepu jak i regionu. Aktualnie kierownikiem regionu jest pani usunięta z innej sieci sklepów za mobbing. Traktują ludzi jak śmieci, zwolnienia bez możliwości dojścia pracownikowi do słowa czy jakiekolwiek wypowiedzi. Na ok 15 pracowników, 2 albo 3 maja uprawnienia do obsługi totolotka. Porażka i syf
Plusy
Minusy
Tam są same minusy, z wyjątkiem 2 osób tam zatrudnionych
Jak najdalej od tej firmy. Szczególnie tej w okolicy Myslenic.
Plusy
NIC
Minusy
Same. Kierwonictwo poprostu ponizej krytyki.
Pracę w tej firmie oceni pozytywnie.Bardzo dobry kontakt z pracownikami jak i z klientami
Minusy
Pracowała w firmie Rogala ok 10 lat, to jak zostałam potraktowana przez kierownika regionu i obszaru nadaje się do telewizji albo przedszkola, zero szacunku do pracownika, awansuje się osoby które nie mają różowego pojęcia o pracy i zarządzaniu. Najlepszym rozwiązaniem jest pozbyć się niewygodnego pracownika dla ratowania własnej d.... Podczas rozmowy z Dyrektorem firmy, zostałam potraktowana jak szczeniak nawrzeszczano na mnie jak na dziecko w przedszkolu- szkoda tylko że nie byłam tak przebiegła aby to nagrać-sprawa o mobbing gwarantowana. Obiecywana zasłużona premia nie została wypłacona jak stwierdzono nie należy się po interwencji odpowiednich władz, premia nagle znalazła się na moim koncie - jednak się należało??? nie dziwne? W taki sposób kończy pewnie każdy pracownik, który piął się po szczeblach kariery i przytakiwał władzy, wyrazisz swoje zdanie i dzieje się to co ze mną- szybka zmiana stanowiska albo wypad. To jest przykład na to, że praca powinna być tylko pracą, nie zabieraj jej do domu bo Twoje poświęcenie i tak nie będzie docenione. Jeśli znajdziecie się w podobnej sytuacji spokojnie działajcie to co się wam należy otrzymacie tylko trochę determinacji i wiary!
Plusy
możliwość rozwoju
Minusy
pokarzesz że potrafisz szybko to wykorzystją, gdy nie jesteś już potrzebna odstwiają Cię na boczny tor
pracownik nie dostaje ścisłych instrukcji co do zakresu obowiązków, dostaje wręcz sprzeczne informacje co do swoich obowiązków. Sklep pełen "kierowników", którzy na dobrą sprawę też do końca nie wiedzą jaki jest ich zakres obowiązków.
Plusy
jasny grafik
Minusy
niskie wynagrodzenie, brak konkretnych zadań dla pracownika, informowanie o pozostaniu pracownika na dłużej w pracy chwilkę przed końcem pracy
Pracowałam w firmie ROGALA Bobowa: Na plus: -pracodawca docenia zaangażowanie- premie co miesiąc -urlopy macierzyńskie, chorobowe bez problemu -miła atmosfera, koleżeństwo -elastyczny grafik -umowa o pracę -niezbyt wymagająca umysłowo praca MINUSY: -narzucone dużo nadgodzin-ciężka praca fizyczna dla ludzi o dobrym zdrowiu -awans tylko jeśli masz znajomości w biurze -czasem zbyt wiele pracy jest zwalane na jedną osobę -panie regionalne, które mają lewe ręce do pracy ale uwielbiają pouczać -przeszkolenie na początek pracy to porażka-nikt ci nic nie pokaże nie wytłumaczy tylko do roboty! - podstawianie tzw. kapusiów donoszących do biura na pracowników -zmuszanie do sprzedaży przeterminowanego towaru np. mięsa! ogólnie atmosfera pomiędzy pracownikami jest dobra , na linii pracownicy- zarząd dużo gorzej, panie regionalne traktują pracowników jak śmieci.
Atmosfera była miła, lecz praca bardzo ciezka, kierowniczka za dużo wymagała jak dla osoby która była pierwsze dni w sklepie
Plusy
Bardzo ciężka
Minusy
Praca miła dobrzy ludzie praca do wykonania nie jest trudna ... Polecam