Decathlon

Praca w firmie Decathlon: opinie pracowników o firmie Decathlon

Znaleziono 26 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (4,867)

Przyjazna atmosfera

Bardzo łatwo nawiązać dobry kontakt z współpracownikami. Elastyczność grafiku. Możliwość awansu.

Słabo

Kompletny brak przeszkolenia, często wychodziło się na głupka przy klientach bo rzucają od razu na głęboką wodę. Ze strony menadżerów brak pomocy w razie niewiedzy tłumaczone tekstem ''odpalaj aplikację i lecisz''. Jeśli zgłosisz choć raz urlop na żądanie to już dyskwalifikuje cię z dalszej możliwości przedłużenia umowy. Poza tym jak zwykle - wazelina ma się najlepiej jeśli chodzi o stosunki pracownik-menadżer :) Pensja najniższa z możliwych. Wymagania mają jak na stanowisko w jakimś ogromnym korpo za marne grosze. Jedynym plusem byli moi koledzy i koleżanki zatrudnieni razem ze mną i również rzuceni na głęboką wodę.

Plusy

możliwość dostosowania grafiku

Minusy

niska pensja, brak przeszkolenia czy chociażby pokazanie gdzie co leży, jedno NŻ to dyskwalifikacja

Decathlon Szczawno Zdrój

Atmosfera była super, jak w drugim domu. Mogę z czystym sumieniem polecić tą pracę każdemu nią zainteresowanemu

Słabiutka atmosfera. Kolesiostwo.

Praca z klientem dramat z uwagi na wymuszony front do klienta. Zarząd traktujący pracowników wybiórczo. Są lepsi i gorsi. Faworyzowanie.

Plusy

Bogaty socjal

Minusy

Klient wie że może pracownika lekceważyć.

Dobra praca na początek aby zetknąć się z systemem

Cóż.... Po prawie roku od zwolnienia się z tej firmy mogę wystawić dosyć merytoryczną i przemyślaną opinię.Decathlon od samego początku jawi się jako przyjacielska firma w której ludzie chcą nas poznać i wspólnie z nami tworzyć historię tej firmy. Byłem jedną z wielu osób, które planowały tam maksymalnie pół roku, a zostały dłużej. Ja akurat 1,5 roku. Przeszedłem przez dział rowery, który dał mi bardzo dużo. Potem byłem mieszanie na serwisie i rowerach aby na końcu przejść już tylko na serwis do czego dążyłem od początku. Przede wszystkim otwarcie się na ludzi i na klientów. Tak naprawdę wszedłem tam jako introwertyk, a wyszedłem jako może nie ekstrawertyk ale nazwijmy to..... Normalna osoba bez problemów z kontaktami :) W tej pracy po prostu sam przestajesz być zamknięty.Mamy tam faktycznie rozwój poprzez szkolenia. Niestety szkolenia ważne tylko w sieci decathlon (prócz szkoleń narciarskich prowadzonych przez zewnętrzną firmę) ale i tak uczymy się sporo my jako my co też uważam za zaletę. Ważne w tej pracy jest to aby.... Jak to ja sam mówiłem.... Nauczyć się grać w Decathlon. Wiedzieć czego unikać, a na co "kerowniki" przymkną oko. Może zrobię klasyczną listę zalet i wad tej pracy bo można to wszytko w miarę składnie opisać. Otóż...Zalety:-Zdecydowanie ciepłe przyjęcie-Chęć nauczenia nas o naszym przyszłym dziale (pamiętajmy, że cały czas mówię o działach na których pracowałem)-Catering w pracy (płatny ale bez zdzierania)-Elastyczny grafik-Dużo szkoleń na początku więc nie jesteśmy już kompletnie zieloni (oczywiście bardzo przydaje się samo zainteresowanie prywatnie -

Plusy

dobry start, ciekawe szkolenia, catering w przyzwoitej cenie, grafik, zdecydowana większość pracowników to świetni ludzie, akcjonariat, pakiet medyczny, fajne doświadczenia w serwisie zarówno letnim jak i zimowym

Minusy

zarządzanie sklepu kłócące się z jedną z głównych misji Decathlon Polska, awanse przez łóżka, kadra zarządzająca w większości połyka dzidy jak dostaje przydomek kierownika, dziwne podejście do wsparcia startów w wyścigach jak na sklep SPORTOWY, polityka oceny pracownika nie mając z nim styczności na codzień, patrzenie na tabelki a nie na ludzi, każda sekunda spóźnienia się liczy

Wyścig szczurów.

Początkowo wszystko wygląda w porządku. Praca wydaje się luźna i nawet przyjemna, ale z czasem okazuje się, że praca w Decathlonie wydaje się przynależnością do sekty.

miejsce pracy w którym panuje miła atmosfera

Miła atmosfera,fajna ekipa,wszystko mi się podobało

Chcą być jedna wielką rodziną, a nie są

Ogólnie praca ok, dobrze to wszystko funkcjonuje. Umowa o pracę, zarobki ok, ale lepsze niż gdziekolwiek jako sklep. Atmosfera ok, lecz niekiedy jest sztucznie. Korpo nastawione na wynik sprzedaży. Pomimo tego dostęp do sportu bardzo fajny. Wspólne gry, zabawy itd. Super. Polecam i pozdrawiam

Plusy

Dostęp do sportu

Minusy

Sztuczna atmosfera

good

not good monet fantastic people amazing atmosphere

Productive and fun workplace

Very friendly atmosphere, everyone helped everyone. I came to work with joy and a smile on my face. I learned to repair bikes and work batter with the team.

Pracodawca, który nie chce cię długo trzymać w firmie

Firma, która nie chce cię długo trzymać. Umowy o pracę na okres próbny to standard. Po ich zakończeniu wolą zatrudnić nowego pracownika. Oferowanie różnych benefitów tylko dla pracowników na pełny etat na umowę bezterminową. Więc jest to kilka osób na cały sklep. Obgadywanie za plecami do przełożonych jest codziennością. Brak rozwiązywania problemów bezpośrednio. Brak możliwości ich konfrontacji. Jesteś skreślony odrazu bez wytłumaczenia.

Plusy

Elastyczny grafik, fajna praca z klientem

Minusy

Niskie zarobki, duża odpowiedzialność, brak pomocy i zrozumienia ze strony przełożonego.

Firma otwiera możliwości na rozwój pracownika

Praca w pogodnym zespole, bardzo dobre warunki pracy i przestrzeń do niej.

Plusy

Kawa za darmo :)

Minusy

Lenistwo, jednego, pracownika, irytuje, innych

Nice

It's very easy work,. I was working there when i was a student. Not hard, not a lot of hours, new challennges everyday, nice colleagues. Very good job for start

Plusy

testing equipment

Minusy

long hours

Decathlon

Decathlon is a company for people who are energetic and have a big passion for sport activities. Gives a big chances to develop yourself within the company. Managers are young and still at learning process. Job is dynamic, sometimes stressfull, sometimes fun. Like at retail :)

Plusy

Integrations with the team

Minusy

Pure level of high management

Miejsce pracy w ktòrym panuje dobra atmosfera miedzy pracownikami

Młody zespół który był autetm tej firmy . Kadra zarządzająca kierowała sie tylko polityka firmy a nie dobrem pracowników .

Plusy

Czeste integracje działowe, dofinansowanie do sportu

Minusy

Niskie zarobki, brak motywacji

Znakomita

Świetny zespół Rewelacyjne zarządzanie Możliwość rozwoju

Plusy

jak wyżej

Minusy

stosunkowo niskie zarobki (polityka firmy)

Dobry

Polecam firmę do zatrudnienia w trakcie studiów Super Zespół Słaby management

Plusy

zespół

Minusy

kadra managerska

Productive

I spent this year working really taught me a lot. Managers allowed me to develop their personal qualities and busy secondary missions. I met there also a lot of great people

Plusy

Free clothes

dobre warunki

Decathlon w mojej opinii jest firmą gdzie zyskuje się dobre warunki zatrudnienia. Na co dzień pracownicy maja dużą swobodę w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów. W firmie istnieje duża możliwość rozwoju i przyjemna atmosfera wśród pracowników. Kadra zarządzająca motywuje do działania. Najtrudniejszą częścią pracy był kontakt z roszczeniowymi klientami.

Plusy

ciekawi współpracownicy, imprezy integracyjne

Minusy

preferowana forma zatrudnienia 1/2 etatu, niezbyt wysokie zarobki

świetna praca dla studentów, elastyczne godziny

Decathlon oferuje swietny start dla osób zaczynajacych karierę zawodową. Umowa o pracę, różne wymiary etatu, elastyczny grafik to z pewnością plusy tego miejsca. Dla osób ambitnych jest szansa na rozwój, podjęcie misji sklepowych, a także awans na kierownika działu - ale tylko pod warunkiem zmiany sklepu. Kadra zarządzająca różna, czasem lepiej czasem gorzej ;) ogólnie atmosfera rewelacyjna, co da sie odczuć na wszelkich imprezach firmowych.

Plusy

umowa o pracę, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do sportu, możliwość rozwoju, atmosfera, energiczny zespół

Minusy

niezadowalajace zarobki, nieadekwatne do obowiazków, problemy z pełnym etatem dla sprzedawcow

Brak możliwośći rozwoju

Wyzysk, brak możliwości rozwoju, bardzo duża ilość nadgodzin nie płatnych.

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Decathlon. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.0

• Decathlon