Opinie o firmie DHL, temat Kadra zarządzająca

Zobacz wszystkie opinie (19 137)
super , nie ma sie do czego przyczepić super ludzie i atmosfera
Nie udolne zarządzanie przez przełożonych tolerowanie bolaganu na hali brak dyscypliny brak za angażowania przełożonych stronnictwo w stosunku pracownikow
Plusy
Minusy
Bałagan słabe zarządzanie przez przełożonych
Chujowa firma. Nie polecam kierownik zmiany c huja Warty zwalenia po trzech miesiącach okresu próbnego i nie chcę przedłużyć umowy bo mam za niska produktywność kto się ze mną nie zgodzi że 60 prawie 70 procent produktywnośi na trzy miesiące to za mało odrazu by chcieli produktywność przez trzy miesiące 100 procent a kierownik jest chuja Warty nie polecam tej firmy i tej zmiany
Witam, nie polecam z całego serca tej agencji. Pracownicy którzy są tam koordynatorami to totalni idioci którzy nie znają się na swojej funkcji. Zero organizacji i pomocy drugiemu człowiekowi we wprowadzeniu go w stanowisko pracy, transport to jakaś paranoja zamawiają taksówki które w ogole nie przyjeżdżają, gdyż później maja problem ze kogoś nie ma w pracy. Jeszcze się sugerują że w pierwszy dzień pracy jak nie przyjechała taksówka bo rzekomo kierowca pomylił adresy po wykonaniu telefonu to zebatego gościa zwanego koordynatorem Zbigniewa. K . On na to że mamy iść pieszo 4,5 km nie znając w ogole trasy podkreślam że była to godzina 22:30 gdyż chodziliśmy tam na same nocki. Koordynator nie ogarnięty twierdzi że pracuje tam dwa lata a mieszka na hotelu z pracownikami i spija browary za 0,55 centów, śmierdzi potem aż czuć na odległość. Nadaje się pod sklep by pracować na rumunska pande. Przez niego zostaliśmy zwolnieni z pracy bo nagadal bzdur w biurze nie potwierdzonych rzekomych wyczynów, gdyż nie chcieliśmy się z nim spouchwalac, bo w oczka dobrze świeci a za plecami dupsko obrabia na każdym kroku .Co do pracy to trochę ciężko tym bardziej kobietom dźwigać paczki o wadze 30kg i zucac nimi na taśmę. Pozdrawiam jego żółte szable i brązowa kurtkę z której zeszła skóra od jego nieprzyjemnego zapachu. Proszę się zastanowić dwa razy zanim podejmiecie pracę przez tą agencji
Minusy
Niskie zarobki, zero jakiej kolwiek oranizacji, dowiadujesz sie dwie godziny przed rozpoczeciem pracy o ktorej zaczynasz w dany dzien.
można zarobić ale nie szanują pracowników , jest się tylko baterią która zasila hale
Plusy
zarobki
Minusy
kadra
DHL speaks for itself. Biggest company in the words treating people as nothing. If you don't agree even with single thing - you're out. DHL management do not require any new ideas - just do your job. This is sick, very sick.
DHL to dobre miejsce pracy. Przełożeni ok, możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Dobry pakiet socjalny. Polecam
Planowanie i organizowanie pracy - planowanie działań i organizowanie pracy w celu wykonania zadań. Precyzyjne określanie celów,odpwiedzialności oraz ram czasowych działania. Ustalanie priorytetów działania, efektywne wykorzystywanie czasu, tworzenie szczegółowych i możliwych do realizacji planów krótko- i długoterminowych.
zakres obowiązków : skanowanie, mierzenie i wazrenie towaru miłą kadra zarządzająca
Plusy
darmowe napoje
Minusy
wywyższanie się współpracowników
Praca dla kogoś kto lubi i umiejętnie potrafi rozporządzić swój czas w ciągu dnia :) Do łatwych nie należy, ponieważ trzeba wykazać się sprawnością i radzeniem sobie w trudnych sytuacjach, nie tylko na drodze, ale także umiejętnie rozmawiać z klientem. Dzięki czemu można pomóc firmie się rozwinąć, a firma za taką pomoc oferuje w miarę często nagrody pieniężne :) Kontakt z pracownikami i kierownictwem na dobrym i miłym poziomie, potrafią docenić szczerą prace.
prace oceniam na bardzo dobra dobra placa ,kadra tez w pozadku jak i rowniez iosoby z ktorymi pracowalem byli w pozadku nie mialem zadnych problemow
Plusy
dobre godziny pracy
Minusy
pomoc przy rozladunkach
Praca magazynowaBrak możliwości rozwojuKadra słabo przeszkolonaPrzyjaźni współpracownicyNoszenie ciężkich pudełek (nawet po 30kg)Przerwa
Moje obowiązki w tym zakładzie polegały na przygotowywaniu sprzętu oraz wysyłek,posługiwaniu się komputerowym systemem operacyjnym i pracę z wykorzystaniem skanerów.Atmosfera w pracy zawsze była przyjemna,tak samo jak i współpracownicy. Praca wymagająca dużego skupienia i koncentracji. Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia.
Moje obowiązki w tym zakładzie polegały na przygotowywaniu sprzętu oraz wysyłek,posługiwaniu się komputerowym systemem operacyjnym i pracę z wykorzystaniem skanerów.Atmosfera w pracy zawsze była przyjemna,tak samo jak i współpracownicy oraz kadra. Praca wymagająca dużego skupienia i koncentracji.
Zobacz więcej opinii o firmie DHL