Opinie pracowników firmy DHL

Zobacz wszystkie opinie (19 137)
W firmie panuje kompletny chaos.slaba współpraca z koordynatorem
Przezucaja z kata na kat jest bardzo nie milo itp.
Plusy
Nie platne sa
Minusy
Rozkaldaja pensje nie raz na raty
Oficjalna odpowiedź od firmy DHL
12 listopada 2020
Hello,We thank you for sharing your insight of your time working at DHL. Although you did not rate us highly, we hope you had some positive moments at DHL. We encourage our employees to share their concerns with their local human resources department. Only by sharing their concerns we will be able to improve where we need to. Every year we perform an Employee Opinion Survey inviting employees to rate and share their findings concerning several topics like leadership, employee engagement, values, etc. The results of this survey show what is going well and which for improvemenst need to be made. We are sorry that it didn't work out for you. We wish you good luck and lots of success with your future projects. Your Employer Branding Team
szkoda pisac zaluje ze tam pracowalem................
Plusy
zadne
Minusy
wiele
Oficjalna odpowiedź od firmy DHL
14 października 2020
Hello, We're sorry that you had a bad experience when you worked with DHL.We try our utmost to provide our workers the best conditions to be successful at their jobs and we put great importance in their health and well-being. We regret your expectations were not met.We wish you all the best for your future projects. Best regards,Your Employer Branding Team
Nie udolne zarządzanie przez przełożonych tolerowanie bolaganu na hali brak dyscypliny brak za angażowania przełożonych stronnictwo w stosunku pracownikow
Plusy
Minusy
Bałagan słabe zarządzanie przez przełożonych
Praca spokojna ,bez nacisku, miła atmosfera, dająca możliwość rozwoju
Chujowa firma. Nie polecam kierownik zmiany c huja Warty zwalenia po trzech miesiącach okresu próbnego i nie chcę przedłużyć umowy bo mam za niska produktywność kto się ze mną nie zgodzi że 60 prawie 70 procent produktywnośi na trzy miesiące to za mało odrazu by chcieli produktywność przez trzy miesiące 100 procent a kierownik jest chuja Warty nie polecam tej firmy i tej zmiany
Dramat firma weź lizing jesteś naszym niewolnikiem motto DHL
super , nie ma sie do czego przyczepić super ludzie i atmosfera
Witam, nie polecam z całego serca tej agencji. Pracownicy którzy są tam koordynatorami to totalni idioci którzy nie znają się na swojej funkcji. Zero organizacji i pomocy drugiemu człowiekowi we wprowadzeniu go w stanowisko pracy, transport to jakaś paranoja zamawiają taksówki które w ogole nie przyjeżdżają, gdyż później maja problem ze kogoś nie ma w pracy. Jeszcze się sugerują że w pierwszy dzień pracy jak nie przyjechała taksówka bo rzekomo kierowca pomylił adresy po wykonaniu telefonu to zebatego gościa zwanego koordynatorem Zbigniewa. K . On na to że mamy iść pieszo 4,5 km nie znając w ogole trasy podkreślam że była to godzina 22:30 gdyż chodziliśmy tam na same nocki. Koordynator nie ogarnięty twierdzi że pracuje tam dwa lata a mieszka na hotelu z pracownikami i spija browary za 0,55 centów, śmierdzi potem aż czuć na odległość. Nadaje się pod sklep by pracować na rumunska pande. Przez niego zostaliśmy zwolnieni z pracy bo nagadal bzdur w biurze nie potwierdzonych rzekomych wyczynów, gdyż nie chcieliśmy się z nim spouchwalac, bo w oczka dobrze świeci a za plecami dupsko obrabia na każdym kroku .Co do pracy to trochę ciężko tym bardziej kobietom dźwigać paczki o wadze 30kg i zucac nimi na taśmę. Pozdrawiam jego żółte szable i brązowa kurtkę z której zeszła skóra od jego nieprzyjemnego zapachu. Proszę się zastanowić dwa razy zanim podejmiecie pracę przez tą agencji
Minusy
Niskie zarobki, zero jakiej kolwiek oranizacji, dowiadujesz sie dwie godziny przed rozpoczeciem pracy o ktorej zaczynasz w dany dzien.
można zarobić ale nie szanują pracowników , jest się tylko baterią która zasila hale
Plusy
zarobki
Minusy
kadra
Nie będę wyrażała swojej opinii na temat firmy, w której obecnie jeszcze pracuję.
I rate the work in DHL positively, have a positive atmosphere and bearable working conditions. The day at work consisted of sorting and packing packages.
Moje miejsce pracy już mnie nie zadawalama zupełnie inny charakter jak z okresu pierwszych 6 miesięc.
Plusy
same
Minusy
moce
Praca ciężka przeładowane auta i zbyt ciężkie paczki
Plusy
Niezależność
Minusy
Zarobki
Bardzo fajny zespół, ale niestety widzę śiebie trochy na wyżczym stanowisku oraz z trochy większymi zarobkami.
DHL speaks for itself. Biggest company in the words treating people as nothing. If you don't agree even with single thing - you're out. DHL management do not require any new ideas - just do your job. This is sick, very sick.
Amazing work and great atmosphere good benefits and additions opportunities for promotion working under pressure great fun while working good customers work in a warehouse and forklift when transporting cigarettes
Transport von Luftfracht zwischen Städten. Ein langer Arbeitstag. Hilfsbereites Personal.
Plusy
Ein langer Arbeitstag
Minusy
Wenig Zeit für das Privatleben
Stage effectué a DHL en tant que manutentionnaire. Déchargement de colis
I was working there and studding the same time. My hours were very flexible which gave me a chance to balance my time with studding. I learn a lot, brilliant small team.
Plusy
Flexible hours
Minusy
non
Praca presja czasu od rana wieczora nie adekwentna zarobkow za poswiecenie sie pelni firmie kurierskiej brak kultury zrozumienia poza tym panowala atmosfera nie mila zadnych nagrod premiowania za dobrze wykonywanie obowiazkow
Plusy
Sluzbowe auto telefon
Minusy
Zawsze rano byl balagan fakturami paczkami magazynie dostarczania
  1. Opinie pracowników