Opinia pracownika firmy Cyfrowy Polsat S.A

Zobacz wszystkie opinie o firmie Cyfrowy Polsat S.A

Cyfrowy Polsat
Konsultant telefoniczny (były pracownik) –  Toruń, kujawsko-pomorskie17 stycznia 2019
- mój standardowy dzień pracy polega na pomaganie klientom poprzez doradztwo telefoniczne,
- zazwyczaj nie dążę do awansu zawodowego w firmie, zależy mi bardzo prosto, by dobrze wykonywać powierzone mi zadania i otrzymać za to na czas wynagrodzenie,\
- nie spotkałem się nigdy z przejawami mobbingu, czy braku kultury ze strony przełożonych / pracowników administracyjnych, bądź kolegów z pracy,
- najprzyjemniejsza część mojej pracy to ta, w której klient jest zadowolony z zakupionego produktu, lub podjętej decyzji przy moim doradztwie,
- najtrudniejsza część mojej pracy to wysłuchiwanie nie raz rozemocjonowanych klientów o charakterze roszczeniowym.
Plusy
Bogate zaplecze socjalne, internet
Minusy
Szybkie tempo pracy, specyficzna atmosfera w korporacji

Inne opinie pracowników firmy Cyfrowy Polsat S.A

Beznadziejne miejsce pracy
konsultant back office (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie15 lipca 2019
Działalniść gospodarcza i placą 18 zł/godz, beznadziejna atmosfera, skomplikowane procedury zależne od kaprysu mj
Plusy
Zero plusów
Minusy
Same minusy
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
D2D Kłamstwo obłuda
Przedstawiciel Handlowy (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie1 kwietnia 2019
Dla każego door to door który wacha się czy podjąć prace jako kierownik grupy lub był by taką pracą zainteresowany zdecydowanie odradzam - pracowałam nic nie było tak jak mówili potrafili zabrać podstawę "na zusy" pod byle jakim pretekstem. Absurd dodatkowo sposób pozyskiwania klientów to łapanie ich I oszukiwanie w stylu " witam wymiana dekodera możemy wejsc?" Jest to łapanie ludzi I okłamywanie ich w róznych gierkach słównych tak aby podpisywali nowe umowy ! Jeden wielki kłamliwy pod każdym względem system który oszukuje ludzi jak I pracowników nikomu nigdy nie polecam I nie dajcie sie nabrać na "gwarantowane podstawy " " większa pewna podstawa przez 3 miesieca" kłamstwa obłuda I nic więcej !! Wlkp pomoze dolny śl I okolice uwaga na kierownika oszusta bart. Och. !
Plusy
Możliwość zarobienia kosztem nieszczęscia

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cyfrowy Polsat S.A. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7