Opinia pracownika firmy Cyfrowy Polsat S.A

Zobacz wszystkie opinie o firmie Cyfrowy Polsat S.A

Bardzo dobra atmosfera, świetna kadra zarządzająca
monter (były pracownik) –  warszawa mazowieckie2 lipca 2014
Pracę zaczynałam 6-tej rano od przygotowania swojego stanowiska. Pobierałam potrzebne elementy do produkcji. Pracę wykonywałam przez 8 godzin. Mieliśmy dwie przerwy. Kierownictwo zawsze służyło pomocą, jeśli wyniknął jakiś problem. Atmosfera w pracy była znakomita, co nie zdarza się często. Między kadrą zarządzającą i współpracownikami była więź, powiem, że nawet rodzinna. Mieliśmy organizowane wyjazdy integracyjne, oraz bale w okresie karnawału. Jeśli chodzi o nieprzyjemne części mojej pracy, to takich po prostu nie było. Każdego dnia szłam z przyjemnością do pracy
Plusy
Pakiet socjalny, karta multisport, pakiet LUX MED
Minusy
Mogłyby być troszkę większe zarobki

Inne opinie pracowników firmy Cyfrowy Polsat S.A

Sales Representative
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  Chorzów, śląskie15 listopada 2019
Tragedia, zadnego wsparcia od menagerow. Chore plany sprzedazowe, dodatkowo ciezko jest sprzedawac tandetny produkt, ktorego nikt nie chce. Jesli lubisz wciskac babciom bez komputera internet bezprzewodowy, bo nie masz sumienia i menager straszy cie niewykonaniem planu, to idealne miejsce dla ciebie. Nauczysz sie oszukiwac ludzi przez telefon i bedziesz miec problemy natury psychicznej.
Beznadziejne miejsce pracy
konsultant back office (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie15 lipca 2019
Działalniść gospodarcza i placą 18 zł/godz, beznadziejna atmosfera, skomplikowane procedury zależne od kaprysu mj
Plusy
Zero plusów
Minusy
Same minusy
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cyfrowy Polsat S.A. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5