Opinia pracownika firmy Cyfrowy Polsat S.A

Zobacz wszystkie opinie o firmie Cyfrowy Polsat S.A

Individual workplace
Counselor, Customer Service (były pracownik) –  PL24 stycznia 2017
Restrictive customer service in line with the guidelines of the company. I was responsible for helping customers with their problems with TV signal or other problems with TV.
Plusy
long break
Minusy
none

Inne opinie pracowników firmy Cyfrowy Polsat S.A

Beznadziejne miejsce pracy
konsultant back office (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie15 lipca 2019
Działalniść gospodarcza i placą 18 zł/godz, beznadziejna atmosfera, skomplikowane procedury zależne od kaprysu mj
Plusy
Zero plusów
Minusy
Same minusy
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
D2D Kłamstwo obłuda
Przedstawiciel Handlowy (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie1 kwietnia 2019
Dla każego door to door który wacha się czy podjąć prace jako kierownik grupy lub był by taką pracą zainteresowany zdecydowanie odradzam - pracowałam nic nie było tak jak mówili potrafili zabrać podstawę "na zusy" pod byle jakim pretekstem. Absurd dodatkowo sposób pozyskiwania klientów to łapanie ich I oszukiwanie w stylu " witam wymiana dekodera możemy wejsc?" Jest to łapanie ludzi I okłamywanie ich w róznych gierkach słównych tak aby podpisywali nowe umowy ! Jeden wielki kłamliwy pod każdym względem system który oszukuje ludzi jak I pracowników nikomu nigdy nie polecam I nie dajcie sie nabrać na "gwarantowane podstawy " " większa pewna podstawa przez 3 miesieca" kłamstwa obłuda I nic więcej !! Wlkp pomoze dolny śl I okolice uwaga na kierownika oszusta bart. Och. !
Plusy
Możliwość zarobienia kosztem nieszczęscia

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cyfrowy Polsat S.A. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7