Cyfrowy Polsat S.A

Opinie dot. stanowiska Przedstawiciel handlowy (m/k) w firmie Cyfrowy Polsat S.A

Przedstawiciel handlowy (m/k)3 opinie
nie doceniają pracowników, wykorzystują młodych ambitnych ludzi którzy się starają, obiecują duże zarobki natomiast nie płacą tyle co mówili na początku, trzeba mieć własne auto i telefon a później klienci dzwonią o każdej godzinie, nawet w niedziele, oferowane produkty typu internet nie działa jak zakładają, trzeba chodzić w nie pogodzie i szukać sobie terenów. Nie polecam
Witam,
Miałam możliwość pracowania w Cyfrowym Polsacie w Łodzi przy ul Orla 23 NIE mylcie z ul. Puszkina. Na początek o atmosferze bo to chyba najważniejsze, młody, miły i z poczuciem humoru Kierownik Regionalny zawsze służy pomocą. Pani asystentka rzetelnie wykonująca swoją pracę w zakresie moich zleceń. Naprawdę cieszę się że mogłam współpracować z takimi ludźmi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas nigdy nie było jakichkolwiek niejasności. Szkolenia na porządku dziennym i do tego niezliczona ilość materiałów szkoleniowych jak i również wiedza w pigułce.

Serdecznie polecam :)
Dla każego door to door który wacha się czy podjąć prace jako kierownik grupy lub był by taką pracą zainteresowany zdecydowanie odradzam - pracowałam nic nie było tak jak mówili potrafili zabrać podstawę "na zusy" pod byle jakim pretekstem. Absurd dodatkowo sposób pozyskiwania klientów to łapanie ich I oszukiwanie w stylu " witam wymiana dekodera możemy wejsc?" Jest to łapanie ludzi I okłamywanie ich w róznych gierkach słównych tak aby podpisywali nowe umowy ! Jeden wielki kłamliwy pod każdym względem system który oszukuje ludzi jak I pracowników nikomu nigdy nie polecam I nie dajcie sie nabrać na "gwarantowane podstawy " " większa pewna podstawa przez 3 miesieca" kłamstwa obłuda I nic więcej !! Wlkp pomoze dolny śl I okolice uwaga na kierownika oszusta bart. Och. !
Plusy
Możliwość zarobienia kosztem nieszczęscia