Cyfrowy Polsat S.A
Opinia pracownika firmy Cyfrowy Polsat S.A

Individual workplace

24 stycznia 2017
Restrictive customer service in line with the guidelines of the company. I was responsible for helping customers with their problems with TV signal or other problems with TV.
Plusy
long break
Minusy
none
8 czerwca 2020
Przedstawiciel Handlowy D2D (były pracownik) - Zielona Góra, lubuskie
nie doceniają pracowników, wykorzystują młodych ambitnych ludzi którzy się starają, obiecują duże zarobki natomiast nie płacą tyle co mówili na początku, trzeba mieć własne auto i telefon a później klienci dzwonią o każdej godzinie, nawet w niedziele, oferowane produkty typu internet nie działa jak zakładają, trzeba chodzić w nie pogodzie i szukać sobie terenów. Nie polecam
21 stycznia 2020
Przedstawiciel Handlowy (były pracownik) - Łódź, Orla
Witam, Miałam możliwość pracowania w Cyfrowym Polsacie w Łodzi przy ul Orla 23 NIE mylcie z ul. Puszkina. Na początek o atmosferze bo to chyba najważniejsze, młody, miły i z poczuciem humoru Kierownik Regionalny zawsze służy pomocą. Pani asystentka rzetelnie wykonująca swoją pracę w zakresie moich zleceń. Naprawdę cieszę się że mogłam współpracować z takimi ludźmi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas nigdy nie było jakichkolwiek niejasności. Szkolenia na porządku dziennym i do tego niezliczona ilość materiałów szkoleniowych jak i również wiedza w pigułce. Serdecznie polecam :)
15 listopada 2019
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) - Chorzów, śląskie
Tragedia, zadnego wsparcia od menagerow. Chore plany sprzedazowe, dodatkowo ciezko jest sprzedawac tandetny produkt, ktorego nikt nie chce. Jesli lubisz wciskac babciom bez komputera internet bezprzewodowy, bo nie masz sumienia i menager straszy cie niewykonaniem planu, to idealne miejsce dla ciebie. Nauczysz sie oszukiwac ludzi przez telefon i bedziesz miec problemy natury psychicznej.