Cyfrowy Polsat S.A
Opinia pracownika firmy Cyfrowy Polsat S.A

Cyfrowy Polsat S.A

19 marca 2014
wyskokie normy do wyrobienia miesieczne , praca po 8 do 15h dziennie przed komputerem, meczy czlowieka, wzrok i czlowiek narazony na promieniowanie , monitory bez filtrow
Plusy
Wysokie zarobki
Minusy
Nie przyjemne kierownictwo
15 lipca 2019
konsultant back office (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Działalniść gospodarcza i placą 18 zł/godz, beznadziejna atmosfera, skomplikowane procedury zależne od kaprysu mj
Plusy
Zero plusów
Minusy
Same minusy
1 grudnia 2016
pracownik fizyczny (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Mój dzień w pracy wygląda tak,że wchodzę do firmy idę do szatni,gdzie mam swoją szafkę i się w niej przebieram i zostawiam swoje ubrania.Po przebraniu wchodzę na halę ,gdzie wbijam się do systemu za pomocą karty,że jestem w pracy.Po przybyciu na stanowisko pracy witam się ze znajomymi z działu i pytam co dzisiaj robimy następnie loguje się do systemu na swoje konto.Po chwili zabieram się do przygotowania stanowiska pracy czyli przyniesieniu niezbędnych narzędzi do pracy jak płyny czyszczące i ścierki oraz sprzęt i rozpoczynam czyszczenie sprzętu.Po oczyszczeniu sprzętu drukuję nową naklejkę i pakuję sprzęt i tak przez 8h z małymi przerwami co 2h na posiłek.Podczas pracy są rozmowy ze współpracownikami co umila czas w pracy.W okół są kierownicy hali jak i działów.Kierownicy są mało komunikatywni.Wynagrodzenie zbyt niskie dla osób nie uczących się,umowa zlecenie.Nadgodziny płatne bez podwyższonej stawki godzinowej.Brak premii ,systemu motywacyjnego. Plusem jest praca od poniedziałku do piątku.
Plusy
stałe godziny pracy, praca od pn do pt
Minusy
niskie zarobki dla osób nie uczących się, brak posiłków darmowych, nadgodziny płatne w normalnej stawce godzinowej, brak podwyżek, premii
26 kwietnia 2016
Call center consultant (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Jobs in which could develop their skills . Sophisticated technology corporation . I remember working in Technicolor very well. The management has always been the means .