Cyfrowy Polsat S.A

Cyfrowy Polsat S.A: opinie pracowników (14)

Wyświetlono wszystkie opinie (14)

Cyfrowy Polsat

- mój standardowy dzień pracy polega na pomaganie klientom poprzez doradztwo telefoniczne, - zazwyczaj nie dążę do awansu zawodowego w firmie, zależy mi bardzo prosto, by dobrze wykonywać powierzone mi zadania i otrzymać za to na czas wynagrodzenie,\ - nie spotkałem się nigdy z przejawami mobbingu, czy braku kultury ze strony przełożonych / pracowników administracyjnych, bądź kolegów z pracy, - najprzyjemniejsza część mojej pracy to ta, w której klient jest zadowolony z zakupionego produktu, lub podjętej decyzji przy moim doradztwie, - najtrudniejsza część mojej pracy to wysłuchiwanie nie raz rozemocjonowanych klientów o charakterze roszczeniowym.

Plusy

Bogate zaplecze socjalne, internet

Minusy

Szybkie tempo pracy, specyficzna atmosfera w korporacji

Przedstawiciel handlowy terenowy

nie doceniają pracowników, wykorzystują młodych ambitnych ludzi którzy się starają, obiecują duże zarobki natomiast nie płacą tyle co mówili na początku, trzeba mieć własne auto i telefon a później klienci dzwonią o każdej godzinie, nawet w niedziele, oferowane produkty typu internet nie działa jak zakładają, trzeba chodzić w nie pogodzie i szukać sobie terenów. Nie polecam

Łódź ul Orla 23

Witam, Miałam możliwość pracowania w Cyfrowym Polsacie w Łodzi przy ul Orla 23 NIE mylcie z ul. Puszkina. Na początek o atmosferze bo to chyba najważniejsze, młody, miły i z poczuciem humoru Kierownik Regionalny zawsze służy pomocą. Pani asystentka rzetelnie wykonująca swoją pracę w zakresie moich zleceń. Naprawdę cieszę się że mogłam współpracować z takimi ludźmi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas nigdy nie było jakichkolwiek niejasności. Szkolenia na porządku dziennym i do tego niezliczona ilość materiałów szkoleniowych jak i również wiedza w pigułce. Serdecznie polecam :)

Sales Representative

Tragedia, zadnego wsparcia od menagerow. Chore plany sprzedazowe, dodatkowo ciezko jest sprzedawac tandetny produkt, ktorego nikt nie chce. Jesli lubisz wciskac babciom bez komputera internet bezprzewodowy, bo nie masz sumienia i menager straszy cie niewykonaniem planu, to idealne miejsce dla ciebie. Nauczysz sie oszukiwac ludzi przez telefon i bedziesz miec problemy natury psychicznej.

Beznadziejne miejsce pracy

Działalniść gospodarcza i placą 18 zł/godz, beznadziejna atmosfera, skomplikowane procedury zależne od kaprysu mj

Plusy

Zero plusów

Minusy

Same minusy

D2D Kłamstwo obłuda

Dla każego door to door który wacha się czy podjąć prace jako kierownik grupy lub był by taką pracą zainteresowany zdecydowanie odradzam - pracowałam nic nie było tak jak mówili potrafili zabrać podstawę "na zusy" pod byle jakim pretekstem. Absurd dodatkowo sposób pozyskiwania klientów to łapanie ich I oszukiwanie w stylu " witam wymiana dekodera możemy wejsc?" Jest to łapanie ludzi I okłamywanie ich w róznych gierkach słównych tak aby podpisywali nowe umowy ! Jeden wielki kłamliwy pod każdym względem system który oszukuje ludzi jak I pracowników nikomu nigdy nie polecam I nie dajcie sie nabrać na "gwarantowane podstawy " " większa pewna podstawa przez 3 miesieca" kłamstwa obłuda I nic więcej !! Wlkp pomoze dolny śl I okolice uwaga na kierownika oszusta bart. Och. !

Plusy

Możliwość zarobienia kosztem nieszczęscia

productive and fun workplace

Work in stress and under pressure but gives you great satisfaction. You make good money. This work teaches you to communicate with people in a professional way.

Plusy

tree TV

Minusy

long hours

Individual workplace

Restrictive customer service in line with the guidelines of the company. I was responsible for helping customers with their problems with TV signal or other problems with TV.

Plusy

long break

Minusy

none

Miejsce pracy ,w którym jest miła atmosfera

Mój dzień w pracy wygląda tak,że wchodzę do firmy idę do szatni,gdzie mam swoją szafkę i się w niej przebieram i zostawiam swoje ubrania.Po przebraniu wchodzę na halę ,gdzie wbijam się do systemu za pomocą karty,że jestem w pracy.Po przybyciu na stanowisko pracy witam się ze znajomymi z działu i pytam co dzisiaj robimy następnie loguje się do systemu na swoje konto.Po chwili zabieram się do przygotowania stanowiska pracy czyli przyniesieniu niezbędnych narzędzi do pracy jak płyny czyszczące i ścierki oraz sprzęt i rozpoczynam czyszczenie sprzętu.Po oczyszczeniu sprzętu drukuję nową naklejkę i pakuję sprzęt i tak przez 8h z małymi przerwami co 2h na posiłek.Podczas pracy są rozmowy ze współpracownikami co umila czas w pracy.W okół są kierownicy hali jak i działów.Kierownicy są mało komunikatywni.Wynagrodzenie zbyt niskie dla osób nie uczących się,umowa zlecenie.Nadgodziny płatne bez podwyższonej stawki godzinowej.Brak premii ,systemu motywacyjnego. Plusem jest praca od poniedziałku do piątku.

Plusy

stałe godziny pracy, praca od pn do pt

Minusy

niskie zarobki dla osób nie uczących się, brak posiłków darmowych, nadgodziny płatne w normalnej stawce godzinowej, brak podwyżek, premii

miejsce gdzie zdobędzie się najwięcej doświadczenia w obsłudze

Praca biurowo handlowa, większość czasu to obsługa klienta i rozwiązywanie jego problemów oraz szukanie nowych rozwiązań które pozwolą klientowi mniej płacić i łaczyć roże usługi z gupy kapitałowej.

Plusy

Łatwy zarobek

Minusy

duża liczba produktów, nerwowi klienci

Permanent work on the machine

Jobs in which could develop their skills . Sophisticated technology corporation . I remember working in Technicolor very well. The management has always been the means .

Bardzo dobra atmosfera, świetna kadra zarządzająca

Pracę zaczynałam 6-tej rano od przygotowania swojego stanowiska. Pobierałam potrzebne elementy do produkcji. Pracę wykonywałam przez 8 godzin. Mieliśmy dwie przerwy. Kierownictwo zawsze służyło pomocą, jeśli wyniknął jakiś problem. Atmosfera w pracy była znakomita, co nie zdarza się często. Między kadrą zarządzającą i współpracownikami była więź, powiem, że nawet rodzinna. Mieliśmy organizowane wyjazdy integracyjne, oraz bale w okresie karnawału. Jeśli chodzi o nieprzyjemne części mojej pracy, to takich po prostu nie było. Każdego dnia szłam z przyjemnością do pracy

Plusy

Pakiet socjalny, karta multisport, pakiet LUX MED

Minusy

Mogłyby być troszkę większe zarobki

Cyfrowy Polsat S.A

wyskokie normy do wyrobienia miesieczne , praca po 8 do 15h dziennie przed komputerem, meczy czlowieka, wzrok i czlowiek narazony na promieniowanie , monitory bez filtrow

Plusy

Wysokie zarobki

Minusy

Nie przyjemne kierownictwo

Dobra praca na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego.

Ogólnie praca jako tako może być. Codziennie robię różne rzeczy i siedzę na różnych stanowiskach. Brak możliwości rozwoju i awansu. Kadra zarządzająca OK. Współpracownicy są różni, ale idzie się z nimi dogadać.

Plusy

Stała stawka godzinowa + akordy

Minusy

Umowa zlecenie, Brak możliwości awansu i rozwoju w tej firmie.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cyfrowy Polsat S.A. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

3.3