Cyfrowy Polsat S.A

Opinie pracowników firmy Cyfrowy Polsat S.A

Wyświetlono wszystkie opinie (14)
- mój standardowy dzień pracy polega na pomaganie klientom poprzez doradztwo telefoniczne,
- zazwyczaj nie dążę do awansu zawodowego w firmie, zależy mi bardzo prosto, by dobrze wykonywać powierzone mi zadania i otrzymać za to na czas wynagrodzenie,\

- nie spotkałem się nigdy z przejawami mobbingu, czy braku kultury ze strony przełożonych / pracowników administracyjnych, bądź kolegów z pracy,

- najprzyjemniejsza część mojej pracy to ta, w której klient jest zadowolony z zakupionego produktu, lub podjętej decyzji przy moim doradztwie,

- najtrudniejsza część mojej pracy to wysłuchiwanie nie raz rozemocjonowanych klientów o charakterze roszczeniowym.
Plusy
Bogate zaplecze socjalne, internet
Minusy
Szybkie tempo pracy, specyficzna atmosfera w korporacji
nie doceniają pracowników, wykorzystują młodych ambitnych ludzi którzy się starają, obiecują duże zarobki natomiast nie płacą tyle co mówili na początku, trzeba mieć własne auto i telefon a później klienci dzwonią o każdej godzinie, nawet w niedziele, oferowane produkty typu internet nie działa jak zakładają, trzeba chodzić w nie pogodzie i szukać sobie terenów. Nie polecam
Witam,
Miałam możliwość pracowania w Cyfrowym Polsacie w Łodzi przy ul Orla 23 NIE mylcie z ul. Puszkina. Na początek o atmosferze bo to chyba najważniejsze, młody, miły i z poczuciem humoru Kierownik Regionalny zawsze służy pomocą. Pani asystentka rzetelnie wykonująca swoją pracę w zakresie moich zleceń. Naprawdę cieszę się że mogłam współpracować z takimi ludźmi. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas nigdy nie było jakichkolwiek niejasności. Szkolenia na porządku dziennym i do tego niezliczona ilość materiałów szkoleniowych jak i również wiedza w pigułce.

Serdecznie polecam :)
Tragedia, zadnego wsparcia od menagerow. Chore plany sprzedazowe, dodatkowo ciezko jest sprzedawac tandetny produkt, ktorego nikt nie chce. Jesli lubisz wciskac babciom bez komputera internet bezprzewodowy, bo nie masz sumienia i menager straszy cie niewykonaniem planu, to idealne miejsce dla ciebie. Nauczysz sie oszukiwac ludzi przez telefon i bedziesz miec problemy natury psychicznej.
Działalniść gospodarcza i placą 18 zł/godz, beznadziejna atmosfera, skomplikowane procedury zależne od kaprysu mj
Plusy
Zero plusów
Minusy
Same minusy
Dla każego door to door który wacha się czy podjąć prace jako kierownik grupy lub był by taką pracą zainteresowany zdecydowanie odradzam - pracowałam nic nie było tak jak mówili potrafili zabrać podstawę "na zusy" pod byle jakim pretekstem. Absurd dodatkowo sposób pozyskiwania klientów to łapanie ich I oszukiwanie w stylu " witam wymiana dekodera możemy wejsc?" Jest to łapanie ludzi I okłamywanie ich w róznych gierkach słównych tak aby podpisywali nowe umowy ! Jeden wielki kłamliwy pod każdym względem system który oszukuje ludzi jak I pracowników nikomu nigdy nie polecam I nie dajcie sie nabrać na "gwarantowane podstawy " " większa pewna podstawa przez 3 miesieca" kłamstwa obłuda I nic więcej !! Wlkp pomoze dolny śl I okolice uwaga na kierownika oszusta bart. Och. !
Plusy
Możliwość zarobienia kosztem nieszczęscia
Work in stress and under pressure but gives you great satisfaction. You make good money. This work teaches you to communicate with people in a professional way.
Plusy
tree TV
Minusy
long hours
Restrictive customer service in line with the guidelines of the company. I was responsible for helping customers with their problems with TV signal or other problems with TV.
Plusy
long break
Minusy
none
Mój dzień w pracy wygląda tak,że wchodzę do firmy idę do szatni,gdzie mam swoją szafkę i się w niej przebieram i zostawiam swoje ubrania.Po przebraniu wchodzę na halę ,gdzie wbijam się do systemu za pomocą karty,że jestem w pracy.Po przybyciu na stanowisko pracy witam się ze znajomymi z działu i pytam co dzisiaj robimy następnie loguje się do systemu na swoje konto.Po chwili zabieram się do przygotowania stanowiska pracy czyli przyniesieniu niezbędnych narzędzi do pracy jak płyny czyszczące i ścierki oraz sprzęt i rozpoczynam czyszczenie sprzętu.Po oczyszczeniu sprzętu drukuję nową naklejkę i pakuję sprzęt i tak przez 8h z małymi przerwami co 2h na posiłek.Podczas pracy są rozmowy ze współpracownikami co umila czas w pracy.W okół są kierownicy hali jak i działów.Kierownicy są mało komunikatywni.Wynagrodzenie zbyt niskie dla osób nie uczących się,umowa zlecenie.Nadgodziny płatne bez podwyższonej stawki godzinowej.Brak premii ,systemu motywacyjnego. Plusem jest praca od poniedziałku do piątku.
Plusy
stałe godziny pracy, praca od pn do pt
Minusy
niskie zarobki dla osób nie uczących się, brak posiłków darmowych, nadgodziny płatne w normalnej stawce godzinowej, brak podwyżek, premii
Praca biurowo handlowa, większość czasu to obsługa klienta i rozwiązywanie jego problemów oraz szukanie nowych rozwiązań które pozwolą klientowi mniej płacić i łaczyć roże usługi z gupy kapitałowej.
Plusy
Łatwy zarobek
Minusy
duża liczba produktów, nerwowi klienci
Jobs in which could develop their skills . Sophisticated technology corporation . I remember working in Technicolor very well. The management has always been the means .
Pracę zaczynałam 6-tej rano od przygotowania swojego stanowiska. Pobierałam potrzebne elementy do produkcji. Pracę wykonywałam przez 8 godzin. Mieliśmy dwie przerwy. Kierownictwo zawsze służyło pomocą, jeśli wyniknął jakiś problem. Atmosfera w pracy była znakomita, co nie zdarza się często. Między kadrą zarządzającą i współpracownikami była więź, powiem, że nawet rodzinna. Mieliśmy organizowane wyjazdy integracyjne, oraz bale w okresie karnawału. Jeśli chodzi o nieprzyjemne części mojej pracy, to takich po prostu nie było. Każdego dnia szłam z przyjemnością do pracy
Plusy
Pakiet socjalny, karta multisport, pakiet LUX MED
Minusy
Mogłyby być troszkę większe zarobki
wyskokie normy do wyrobienia miesieczne ,
praca po 8 do 15h dziennie przed komputerem,

meczy czlowieka,

wzrok i czlowiek narazony na promieniowanie ,

monitory bez filtrow
Plusy
Wysokie zarobki
Minusy
Nie przyjemne kierownictwo
Ogólnie praca jako tako może być. Codziennie robię różne rzeczy i siedzę na różnych stanowiskach. Brak możliwości rozwoju i awansu. Kadra zarządzająca OK. Współpracownicy są różni, ale idzie się z nimi dogadać.
Plusy
Stała stawka godzinowa + akordy
Minusy
Umowa zlecenie, Brak możliwości awansu i rozwoju w tej firmie.