CWS-boco International GmbH

Opinie pracowników firmy CWS-boco International GmbH

Atmosfera pracy jest dobra, ludzie przychylni i pomocni. Ilość pracy nie przekłada się na zarobki, częste zmiany w strukturze nie pozwalają się zasiedzieć. Zaangażowanie pracowników jest większe niż zarządzających i czują większą odpowiedzialność za to co robią.
Plusy
Zgrane zespoły, stabilność zatrudnienia, regularne wypłaty
Minusy
Pracuje w Cws boco od 6 lat od razu po skończeniu szkoły nie zamieniłabym tej firmy na rzadna inną, warunki pracy bardzo dobre bhp na pierwszym miejscu dyrektor zawsze pomocny nie ma sprawy jakiej by się nie załatwilo . Jeśli ktoś chce pracować i się stara będzie pracować praca idealna dla kobiet ,każdy służy pomocą.
Plusy
Liczy sie zdanie pracownika, bony na swieta
W naszej firmie pracują generalnie kobiety które oprócz CWS BOCO mają swoje rodziny , dzieci i nie są w stanie poświęcić czasu dla nich .
Praca moja nie jest ciężka ale wystarczyłoby stworzyć warunki do tego aby tą pracę wykonywać na siedzaco
Zarobki ogólnie dobre. Atmosfera w pracy nie przyjemna. Obgadywanie pracowników, mobbing, brak pomocy, nie wytłumaczą co masz robić, po prostu masz to zrobić. Rywalizacja ze strony innych pracowników, szczególnie jak jesteś nowa/y to u pracownika z dłuższym stażem jesteś zwykłym robakiem, którego można zdeptać kiedy coś nie podpasuje. Kadra zarządzająca ogólnie nie przyjemna. Mają swoich faworytów, jeżeli Cię nie polubią bo się nie podlizujesz to będą robić pod górke wtedy kiedy to możliwe. Praca od pon do soboty na 1 zmiany. Praca na drugie zmiany miała być od pon do piątku, ale okazuje się, że musisz przychodzić również w soboty na 1 lub 2 zmiane i jeszcze się tłumaczyc czemu nie możesz. Praca dla ludzi, którzy chcą mieć tylko wolną niedziele. Krzyki kadry na całą hale, poczucie wyższości. Nie polecam.
ciężka praca na trzy zmiany za marne pieniądze , brak perspektyw rozwoju, zła atmosfera,
Praca w dobrych warunkach. Sympatyczna kadra zarządzajaca.
Plusy
karnety na basen, talony na święta
W tej firmie nie ma możliwości rozwoju, panuje brak szacunku do pracownika, z elementami mobbingu.
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
brak szacunku, niszczenie człowieka.
Zobacz więcej opinii o firmie CWS-boco International GmbH
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w CWS-boco International GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,5
3,2