Opinia pracownika firmy Crédit Agricole

Zobacz wszystkie opinie o firmie Crédit Agricole

Kometentny, konkretny
Specjalista Biura Rzecznika (były pracownik) –  Wrocław, DO5 listopada 2014
• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta;
• Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili;
• Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa;
• Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation;
• Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem;
• Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego;
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami;

Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.
Plusy
opieka medyczna

Inne opinie pracowników firmy Crédit Agricole

Kolesiostwo na każdym kroku
Doradca klienta (były pracownik) –  lubuskie18 kwietnia 2019
Nepotyzm na porządku dziennym poza tym kierownicy regionalni to osoby niedostępne dla przeciętnego doradcy. Dyrektorzy na niskim poziomie merytorycznym coachingowym dostają pracę po znajomości. Nie polecam!!!
Plusy
Miła atmosfera na szkoleniach wstępnych
Minusy
Kadra zarządzająca, zarobki.
Wrocław
Ml (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie25 listopada 2018
Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.
Plusy
Żadne
Minusy
Mobbing, stres, zszargane nerwy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,9