Crédit Agricole

Opinie o firmie Crédit Agricole, temat Równowaga praca/życie

3.8Płaca i benefity

Znaleziono 12 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2,386)

Miejsce pracy, gdzie panuje dobra atmosfera

zbyt niskie wynagrodzenie, nie adekwatne do wykonywanej pracy

DK Kraków

Miałem przyjemność pracy w jednym z Krakowskich oddziałów. Jest to oddział znany, rotacja ok 40% rocznie. Zespól jest podzielony na 2 strefy wpływów. Starzy pracownicy wraz z dyrektorem oraz nowy skład który ciągle rotuje. Sam oddział jest znany w całym Krakowie ze względu na mobbing, zastraszanie, wyzysk oraz przekręty które w nim panują. HR w przypadku zwolnienia pracownika dzwoni do danej osoby w celu uzyskania powodu zwolnienia. Powody zawsze są te same i nikt z tym nic nie robi. Osobiście pracowałem ponad półtora roku i zmieniło się ok 5-6 osób. Standardowo 3-6 miesięcy i out. Podczas swojej kariery wylądowałem na L4 i po powrocie do pracy był już zatrudniony nowy pracownik na moje miejsce a dla mnie nie było nawet skierowania na badanie medycyny pracy przygotowanego. Sama praca polega na wciskaniu produktów klientom-drogich niepotrzebnych byle zgadzała się premia i tabelka szefowej. Generalnie firma CA jest ok natomiast jest mnóstwo oddziałów które działają jak obozy pracy a dzięki wykonaniu planów sprzedażowych nikt z góry nie reaguje na to co tam się dzieje. Rozważałem pójście do sądu pracy wraz z innymi pracownikami ale to nie ma najmniejszego sensu- szkoda życia. Odradzam nie firmę a oddziały do których można trafić i mieć zniszczoną psychike. Mam nadzieje że kiedyś KNF skontroluje ten kurnik i zrobią tam porządki

Wrocław

Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.

Plusy

Żadne

Minusy

Mobbing, stres, zszargane nerwy

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni wynik.

Możliwość awansu wewnetrzego po scisle ustalonych wynikach. Latwiej dostac wieksza kase na dzien dobry z przychodzac z zewnatrz.

możliwości rozwoju

szybko można osiągnąćsufit i ciężko się przez niego przebić

Plusy

atmosfera w pracy

Minusy

poza pensją najlepsze miejsce na zdobycie doświadczenia i wiedzy

bardzo miła atmosfera, codziennie nowe wyzwania. wspierająca kadra zarządzająca, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie oraz potrafi ukierunkować.

Plusy

ludzie z pasją do pracy i dużą wiedzą, którą lubią się dzielić

Minusy

pensja

średnia atmosfera w pracy

Praca ambitna wpływająca na rozwój osobowy, brak perspektyw rozwoju

Plusy

wysoka podstawa

Minusy

niska ocena pracowników o pracodawcy

miejsce pracy - negatywna ocena

brak zrozumienia dla osób powracających z urlopów rodzicielskich

Plusy

godziny pracy

Minusy

atmosfera, zarobki, brak awansu

Miejsce pracy dla osób bezdzietnych, nie mających sumienia

Odkąd bank przekształcił się w CA BP nastąpiła gwałtowna zmiana polityki firmy. Zamiast przyjaznej atmosfery nacisk na wykonanie planu bez względu na sposób jeo wykonania.

Plusy

Pakiet socjalny, umowa o pracę

Minusy

Niskie zarobki, niedocenianie pracownika, wyśrubowane plany

Kometentny, konkretny

• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta; • Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili; • Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa; • Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation; • Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem; • Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego; • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami; Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.

Plusy

opieka medyczna

Crédit Agricole - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Kiedyś było lepiej...

Generalnie może być, raczej nie ma nadgodzin, 8 godzin pracy, kultura jest ok, wszyscy na "Ty", sympatycznie itd. Szkoda, że ludziom z małymi dziećmi nie pozwala się na okazjonalna pracę zdalną. Ale obecnie pod względem HR porażka - brak regularnych podwyżek, ocena roczna nijak wpływa na wynagrodzenie, premie wg widzimi się szefa (centrala). Awanse możliwe tylko ze zmianą stanowisko, więc w centrali mnożą się "Dyrektorzy", którzy zostają nimi bo nie można dać managerowi podwyżki. Porażka. Brak ścieżek awansu, najlepsi regularnie odchodzą bo brak perspektyw. Szkolenia raz w roku, kadra zarządzająca nie ma siły przebicia na zarządzie. IT zapchane więc ciężko przepchnąć każdy projekt... bank ledwo porusza się do przodu, konkurencja wyprzedza... kiedyś było lepiej, obecnie dobrzy pracownicy się ewakuują.

Plusy

mało nadgodzin, fajna atmosfera

Minusy

Brak podwyżek i ścieżek kariery, słaba polityka HR

A good learning environment in the banking

- Looking after a sales network in the branches of the bank's product partners. - Sales support for folding and processing of loan applications issues - Performing set sales targets - Coordination of issues related to partners' marketing activities (organizing and managing an advertising campaign, the choice of method, time, scope and cost of advertising). -Managing relationships with bank partners -Caring for the professional image of the company and representing it

Plusy

Free lunches

Minusy

Long hours

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• Crédit Agricole