Crédit Agricole

Opinie o firmie Crédit Agricole, temat Płaca i benefity

3,8Płaca i benefity

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2595)

Miejsce pracy, gdzie panuje dobra atmosfera

zbyt niskie wynagrodzenie, nie adekwatne do wykonywanej pracy

Były pracownik

Idąc do tej pracy była to moja pasja ekonomia bankowość itp na starcie każdy mi mówił abym się zastanowiła dobrze co ja robie czytałam opinie i myślałam ze to jest wszystko nie prawda, ale niestety wszystkie negatywne opinie to prawda czysta prawda a pasja przerodziła się w niesmak do pracy w banku. Po przepracowaniu ponad roku czasu normalnie cieszyłam się ze uciekam z tej pracy czym po dalej, bo inaczej to zamiast jako młoda osoba normalnie żyć to bym chodziła do psychiatry tak jak już nie pierwszy były pracownik tej firmy dziwie się ze co nie których dyrektorów dyscyplinarnie nie wyrzucili za dyskryminacje i nękanie które niestety w tej firmie doświadczyłam. Teraz jestem mega zadowolonym pracownikiem innej firmy gdzie dyrektorka kocha swoich pracowników i ich szanuje i zamiast smutku na twarzy i zmuszania się do pracy mam radość każdego dnia ze idę do innej pracy niż do Credit Agricole BP co jeszcze lepsze po położeniu wypowiedzenia umowy nie chcieli ze mną podpisać aneksu o stanowisko wyżej gdzie zdałam wszystkie egzaminy które były wymagane a miesiąc później po odejściu pobrali mi opłatę za konto 40 zł gdyż ktoś mi odpiął flagę byłego pracownika czyli konto VIP za 0 zł do końca życia. Nie polecam nikomu tej pracy uciekajcie gdzie pieprz rośnie aby tylko nie iść do tej firmy do pracy i naprawdę uwierzcie w te opinie co piszą i nie popełnijcie tego samego błędu który ja popełniłam.

Minusy

Dyrektor oddziału która nie szanuje swoich pracowników, okropne premie które tez maja swoje minusy

DK Kraków

Miałem przyjemność pracy w jednym z Krakowskich oddziałów. Jest to oddział znany, rotacja ok 40% rocznie. Zespól jest podzielony na 2 strefy wpływów. Starzy pracownicy wraz z dyrektorem oraz nowy skład który ciągle rotuje. Sam oddział jest znany w całym Krakowie ze względu na mobbing, zastraszanie, wyzysk oraz przekręty które w nim panują. HR w przypadku zwolnienia pracownika dzwoni do danej osoby w celu uzyskania powodu zwolnienia. Powody zawsze są te same i nikt z tym nic nie robi. Osobiście pracowałem ponad półtora roku i zmieniło się ok 5-6 osób. Standardowo 3-6 miesięcy i out. Podczas swojej kariery wylądowałem na L4 i po powrocie do pracy był już zatrudniony nowy pracownik na moje miejsce a dla mnie nie było nawet skierowania na badanie medycyny pracy przygotowanego. Sama praca polega na wciskaniu produktów klientom-drogich niepotrzebnych byle zgadzała się premia i tabelka szefowej. Generalnie firma CA jest ok natomiast jest mnóstwo oddziałów które działają jak obozy pracy a dzięki wykonaniu planów sprzedażowych nikt z góry nie reaguje na to co tam się dzieje. Rozważałem pójście do sądu pracy wraz z innymi pracownikami ale to nie ma najmniejszego sensu- szkoda życia. Odradzam nie firmę a oddziały do których można trafić i mieć zniszczoną psychike. Mam nadzieje że kiedyś KNF skontroluje ten kurnik i zrobią tam porządki

Wrocław

Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.

Plusy

Żadne

Minusy

Mobbing, stres, zszargane nerwy

miejsce pracy - negatywna ocena

brak zrozumienia dla osób powracających z urlopów rodzicielskich

Plusy

godziny pracy

Minusy

atmosfera, zarobki, brak awansu

Miejsce pracy dla osób bezdzietnych, nie mających sumienia

Odkąd bank przekształcił się w CA BP nastąpiła gwałtowna zmiana polityki firmy. Zamiast przyjaznej atmosfery nacisk na wykonanie planu bez względu na sposób jeo wykonania.

Plusy

Pakiet socjalny, umowa o pracę

Minusy

Niskie zarobki, niedocenianie pracownika, wyśrubowane plany

Kiedyś było lepiej...

Generalnie może być, raczej nie ma nadgodzin, 8 godzin pracy, kultura jest ok, wszyscy na "Ty", sympatycznie itd. Szkoda, że ludziom z małymi dziećmi nie pozwala się na okazjonalna pracę zdalną. Ale obecnie pod względem HR porażka - brak regularnych podwyżek, ocena roczna nijak wpływa na wynagrodzenie, premie wg widzimi się szefa (centrala). Awanse możliwe tylko ze zmianą stanowisko, więc w centrali mnożą się "Dyrektorzy", którzy zostają nimi bo nie można dać managerowi podwyżki. Porażka. Brak ścieżek awansu, najlepsi regularnie odchodzą bo brak perspektyw. Szkolenia raz w roku, kadra zarządzająca nie ma siły przebicia na zarządzie. IT zapchane więc ciężko przepchnąć każdy projekt... bank ledwo porusza się do przodu, konkurencja wyprzedza... kiedyś było lepiej, obecnie dobrzy pracownicy się ewakuują.

Plusy

mało nadgodzin, fajna atmosfera

Minusy

Brak podwyżek i ścieżek kariery, słaba polityka HR

Miejsce pracy o niskich zarobkach

Miejsce pracy gdzie jest zauważalny podział na pracowników lepszych i gorszych. Kadra zarządzająca i bezpośredni liderzy spoufalający się z wybranymi pracownikami, niepotrafiący spojrzeć na sprawę obiektywnie. Zły przepływ informacji mdzy kadrą a pracownikiem. Miejsce pracy gdzie można spotkać wspaniałych ludzi i tych beznadziejnych. Dobry pakiet socjalny w postaci ubezpieczenie medycznego i dopłat do sportu.

Plusy

Pakiet medyczny, benefit

Minusy

zarobki, kadra zarządzająca

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu