Crédit Agricole

Opinie o firmie Crédit Agricole, temat Kadra zarządzająca

Praca wymagała aktywnego pozyskiwania nowych klientów, budowania długofalowych relacji z klientem, budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz umiejętności dobrej organizacji samodzielnej pracy.
Nepotyzm na porządku dziennym poza tym kierownicy regionalni to osoby niedostępne dla przeciętnego doradcy. Dyrektorzy na niskim poziomie merytorycznym coachingowym dostają pracę po znajomości. Nie polecam!!!
Plusy
Miła atmosfera na szkoleniach wstępnych
Minusy
Kadra zarządzająca, zarobki.
Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.
Plusy
Żadne
Minusy
Mobbing, stres, zszargane nerwy
L'entreprise qui apprécie le travail et l'initiative
bardzo miła atmosfera, codziennie nowe wyzwania. wspierająca kadra zarządzająca, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie oraz potrafi ukierunkować.
Plusy
ludzie z pasją do pracy i dużą wiedzą, którą lubią się dzielić
Minusy
pensja
Praca ambitna wpływająca na rozwój osobowy, brak perspektyw rozwoju
Plusy
wysoka podstawa
Minusy
niska ocena pracowników o pracodawcy
dobra ocena jeżeli chodzi o współpracowników
najtrudniejsza część pracy: presja czasu
Minusy
Odkąd bank przekształcił się w CA BP nastąpiła gwałtowna zmiana polityki firmy. Zamiast przyjaznej atmosfery nacisk na wykonanie planu bez względu na sposób jeo wykonania.
Plusy
Pakiet socjalny, umowa o pracę
Minusy
Niskie zarobki, niedocenianie pracownika, wyśrubowane plany
• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta;
• Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili;
• Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa;
• Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation;

• Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem;

• Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego;

• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami;

Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.
Plusy
opieka medyczna
Minusy
Generalnie może być, raczej nie ma nadgodzin, 8 godzin pracy, kultura jest ok, wszyscy na "Ty", sympatycznie itd. Szkoda, że ludziom z małymi dziećmi nie pozwala się na okazjonalna pracę zdalną. Ale obecnie pod względem HR porażka - brak regularnych podwyżek, ocena roczna nijak wpływa na wynagrodzenie, premie wg widzimi się szefa (centrala). Awanse możliwe tylko ze zmianą stanowisko, więc w centrali mnożą się "Dyrektorzy", którzy zostają nimi bo nie można dać managerowi podwyżki. Porażka. Brak ścieżek awansu, najlepsi regularnie odchodzą bo brak perspektyw. Szkolenia raz w roku, kadra zarządzająca nie ma siły przebicia na zarządzie. IT zapchane więc ciężko przepchnąć każdy projekt... bank ledwo porusza się do przodu, konkurencja wyprzedza... kiedyś było lepiej, obecnie dobrzy pracownicy się ewakuują.
Plusy
mało nadgodzin, fajna atmosfera
Minusy
Brak podwyżek i ścieżek kariery, słaba polityka HR
Miejsce pracy gdzie jest zauważalny podział na pracowników lepszych i gorszych. Kadra zarządzająca i bezpośredni liderzy spoufalający się z wybranymi pracownikami, niepotrafiący spojrzeć na sprawę obiektywnie. Zły przepływ informacji mdzy kadrą a pracownikiem.
Miejsce pracy gdzie można spotkać wspaniałych ludzi i tych beznadziejnych.

Dobry pakiet socjalny w postaci ubezpieczenie medycznego i dopłat do sportu.
Plusy
Pakiet medyczny, benefit
Minusy
zarobki, kadra zarządzająca
Zobacz więcej opinii o firmie Crédit Agricole