Crédit Agricole

Opinie dot. stanowiska Specjalista (m/k) w firmie Crédit Agricole

Specjalista (m/k)1 opinia
Polska1 opinia

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2588)

Kometentny, konkretny

• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta; • Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili; • Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa; • Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation; • Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem; • Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego; • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami; Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.

Plusy

opieka medyczna

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu