Crédit Agricole

Opinie dot. stanowiska Ml w firmie Crédit Agricole

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2,391)

Wrocław

Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.

Plusy

Żadne

Minusy

Mobbing, stres, zszargane nerwy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

Opinie o firmie Crédit Agricole wg lokalizacji