Crédit Agricole

Opinie pracowników firmy Crédit Agricole - Wrocław, dolnośląskie

Znaleziono 10 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2,391)

nie

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kcljopwjvonk knvk;c;an klvnknf

Wrocław

Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.

Plusy

Żadne

Minusy

Mobbing, stres, zszargane nerwy

możliwości rozwoju

szybko można osiągnąćsufit i ciężko się przez niego przebić

Plusy

atmosfera w pracy

Minusy

poza pensją najlepsze miejsce na zdobycie doświadczenia i wiedzy

bardzo miła atmosfera, codziennie nowe wyzwania. wspierająca kadra zarządzająca, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie oraz potrafi ukierunkować.

Plusy

ludzie z pasją do pracy i dużą wiedzą, którą lubią się dzielić

Minusy

pensja

Environnement de travail agréable

Ambiance de travail agréable Accompagné en cas de difficulté

back office

dobra ocena jeżeli chodzi o współpracowników najtrudniejsza część pracy: presja czasu

da się wytrzymac

trochę jak wyścig szczurów ale ludzie są w porządku traktowanie klienta trochę dziwne-wciskanie kredytu na siłę

Kometentny, konkretny

• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta; • Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili; • Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa; • Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation; • Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem; • Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego; • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami; Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.

Plusy

opieka medyczna

Kiedyś było lepiej...

Generalnie może być, raczej nie ma nadgodzin, 8 godzin pracy, kultura jest ok, wszyscy na "Ty", sympatycznie itd. Szkoda, że ludziom z małymi dziećmi nie pozwala się na okazjonalna pracę zdalną. Ale obecnie pod względem HR porażka - brak regularnych podwyżek, ocena roczna nijak wpływa na wynagrodzenie, premie wg widzimi się szefa (centrala). Awanse możliwe tylko ze zmianą stanowisko, więc w centrali mnożą się "Dyrektorzy", którzy zostają nimi bo nie można dać managerowi podwyżki. Porażka. Brak ścieżek awansu, najlepsi regularnie odchodzą bo brak perspektyw. Szkolenia raz w roku, kadra zarządzająca nie ma siły przebicia na zarządzie. IT zapchane więc ciężko przepchnąć każdy projekt... bank ledwo porusza się do przodu, konkurencja wyprzedza... kiedyś było lepiej, obecnie dobrzy pracownicy się ewakuują.

Plusy

mało nadgodzin, fajna atmosfera

Minusy

Brak podwyżek i ścieżek kariery, słaba polityka HR

Miejsce pracy o niskich zarobkach

Miejsce pracy gdzie jest zauważalny podział na pracowników lepszych i gorszych. Kadra zarządzająca i bezpośredni liderzy spoufalający się z wybranymi pracownikami, niepotrafiący spojrzeć na sprawę obiektywnie. Zły przepływ informacji mdzy kadrą a pracownikiem. Miejsce pracy gdzie można spotkać wspaniałych ludzi i tych beznadziejnych. Dobry pakiet socjalny w postaci ubezpieczenie medycznego i dopłat do sportu.

Plusy

Pakiet medyczny, benefit

Minusy

zarobki, kadra zarządzająca

Crédit Agricole - praca i kariera

in Wrocław, dolnośląskie
Zobacz więcej ofert pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• Crédit Agricole