Crédit Agricole

Opinie pracowników firmy Crédit Agricole - Kraków, małopolskie

Kraków, małopolskie1 opinia

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2560)

DK Kraków

Miałem przyjemność pracy w jednym z Krakowskich oddziałów. Jest to oddział znany, rotacja ok 40% rocznie. Zespól jest podzielony na 2 strefy wpływów. Starzy pracownicy wraz z dyrektorem oraz nowy skład który ciągle rotuje. Sam oddział jest znany w całym Krakowie ze względu na mobbing, zastraszanie, wyzysk oraz przekręty które w nim panują. HR w przypadku zwolnienia pracownika dzwoni do danej osoby w celu uzyskania powodu zwolnienia. Powody zawsze są te same i nikt z tym nic nie robi. Osobiście pracowałem ponad półtora roku i zmieniło się ok 5-6 osób. Standardowo 3-6 miesięcy i out. Podczas swojej kariery wylądowałem na L4 i po powrocie do pracy był już zatrudniony nowy pracownik na moje miejsce a dla mnie nie było nawet skierowania na badanie medycyny pracy przygotowanego. Sama praca polega na wciskaniu produktów klientom-drogich niepotrzebnych byle zgadzała się premia i tabelka szefowej. Generalnie firma CA jest ok natomiast jest mnóstwo oddziałów które działają jak obozy pracy a dzięki wykonaniu planów sprzedażowych nikt z góry nie reaguje na to co tam się dzieje. Rozważałem pójście do sądu pracy wraz z innymi pracownikami ale to nie ma najmniejszego sensu- szkoda życia. Odradzam nie firmę a oddziały do których można trafić i mieć zniszczoną psychike. Mam nadzieje że kiedyś KNF skontroluje ten kurnik i zrobią tam porządki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu