Crédit Agricole
Opinia pracownika firmy Crédit Agricole

Kometentny, konkretny

5 listopada 2014
• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta; • Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili; • Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa; • Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation; • Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem; • Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego; • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami; Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.
Plusy
opieka medyczna
25 listopada 2018
Ml (obecny pracownik) - Wrocław, dolnośląskie
Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.
Plusy
Żadne
Minusy
Mobbing, stres, zszargane nerwy
3 września 2018
Kolsultnt Hot Line (obecny pracownik) - Wrocław, dolnośląskie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kcljopwjvonk knvk;c;an klvnknf
10 kwietnia 2018
Analityk IT ds bezpieczeństwa finansowego (były pracownik) - Wrocław, dolnośląskie
szybko można osiągnąćsufit i ciężko się przez niego przebić
Plusy
atmosfera w pracy