Crédit Agricole
Zobacz wszystkie opinie o firmie Crédit Agricole

Crédit Agricole

Opinia pracownika firmy Crédit Agricole

Były pracownik

Idąc do tej pracy była to moja pasja ekonomia bankowość itp na starcie każdy mi mówił abym się zastanowiła dobrze co ja robie czytałam opinie i myślałam ze to jest wszystko nie prawda, ale niestety wszystkie negatywne opinie to prawda czysta prawda a pasja przerodziła się w niesmak do pracy w banku. Po przepracowaniu ponad roku czasu normalnie cieszyłam się ze uciekam z tej pracy czym po dalej, bo inaczej to zamiast jako młoda osoba normalnie żyć to bym chodziła do psychiatry tak jak już nie pierwszy były pracownik tej firmy dziwie się ze co nie których dyrektorów dyscyplinarnie nie wyrzucili za dyskryminacje i nękanie które niestety w tej firmie doświadczyłam. Teraz jestem mega zadowolonym pracownikiem innej firmy gdzie dyrektorka kocha swoich pracowników i ich szanuje i zamiast smutku na twarzy i zmuszania się do pracy mam radość każdego dnia ze idę do innej pracy niż do Credit Agricole BP co jeszcze lepsze po położeniu wypowiedzenia umowy nie chcieli ze mną podpisać aneksu o stanowisko wyżej gdzie zdałam wszystkie egzaminy które były wymagane a miesiąc później po odejściu pobrali mi opłatę za konto 40 zł gdyż ktoś mi odpiął flagę byłego pracownika czyli konto VIP za 0 zł do końca życia. Nie polecam nikomu tej pracy uciekajcie gdzie pieprz rośnie aby tylko nie iść do tej firmy do pracy i naprawdę uwierzcie w te opinie co piszą i nie popełnijcie tego samego błędu który ja popełniłam.

Minusy

Dyrektor oddziału która nie szanuje swoich pracowników, okropne premie które tez maja swoje minusy

DK Kraków

Miałem przyjemność pracy w jednym z Krakowskich oddziałów. Jest to oddział znany, rotacja ok 40% rocznie. Zespól jest podzielony na 2 strefy wpływów. Starzy pracownicy wraz z dyrektorem oraz nowy skład który ciągle rotuje. Sam oddział jest znany w całym Krakowie ze względu na mobbing, zastraszanie, wyzysk oraz przekręty które w nim panują. HR w przypadku zwolnienia pracownika dzwoni do danej osoby w celu uzyskania powodu zwolnienia. Powody zawsze są te same i nikt z tym nic nie robi. Osobiście pracowałem ponad półtora roku i zmieniło się ok 5-6 osób. Standardowo 3-6 miesięcy i out. Podczas swojej kariery wylądowałem na L4 i po powrocie do pracy był już zatrudniony nowy pracownik na moje miejsce a dla mnie nie było nawet skierowania na badanie medycyny pracy przygotowanego. Sama praca polega na wciskaniu produktów klientom-drogich niepotrzebnych byle zgadzała się premia i tabelka szefowej. Generalnie firma CA jest ok natomiast jest mnóstwo oddziałów które działają jak obozy pracy a dzięki wykonaniu planów sprzedażowych nikt z góry nie reaguje na to co tam się dzieje. Rozważałem pójście do sądu pracy wraz z innymi pracownikami ale to nie ma najmniejszego sensu- szkoda życia. Odradzam nie firmę a oddziały do których można trafić i mieć zniszczoną psychike. Mam nadzieje że kiedyś KNF skontroluje ten kurnik i zrobią tam porządki

Jastrzębie Zdrój

Praca w firmie ciężka, przestarzałe oprogramowanie, kiepska atmosfera.

Plusy

Minusy

Miejsce pracy, gdzie panuje dobra atmosfera

zbyt niskie wynagrodzenie, nie adekwatne do wykonywanej pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

• Crédit Agricole