Logo firmy - Crédit Agricole
Crédit Agricole

Opinie pracowników firmy Crédit Agricole

Znaleziono 23 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2375)

Jastrzębie Zdrój

Praca w firmie ciężka, przestarzałe oprogramowanie, kiepska atmosfera.

DK Kraków

Miałem przyjemność pracy w jednym z Krakowskich oddziałów. Jest to oddział znany, rotacja ok 40% rocznie. Zespól jest podzielony na 2 strefy wpływów. Starzy pracownicy wraz z dyrektorem oraz nowy skład który ciągle rotuje. Sam oddział jest znany w całym Krakowie ze względu na mobbing, zastraszanie, wyzysk oraz przekręty które w nim panują. HR w przypadku zwolnienia pracownika dzwoni do danej osoby w celu uzyskania powodu zwolnienia. Powody zawsze są te same i nikt z tym nic nie robi. Osobiście pracowałem ponad półtora roku i zmieniło się ok 5-6 osób. Standardowo 3-6 miesięcy i out. Podczas swojej kariery wylądowałem na L4 i po powrocie do pracy był już zatrudniony nowy pracownik na moje miejsce a dla mnie nie było nawet skierowania na badanie medycyny pracy przygotowanego. Sama praca polega na wciskaniu produktów klientom-drogich niepotrzebnych byle zgadzała się premia i tabelka szefowej. Generalnie firma CA jest ok natomiast jest mnóstwo oddziałów które działają jak obozy pracy a dzięki wykonaniu planów sprzedażowych nikt z góry nie reaguje na to co tam się dzieje. Rozważałem pójście do sądu pracy wraz z innymi pracownikami ale to nie ma najmniejszego sensu- szkoda życia. Odradzam nie firmę a oddziały do których można trafić i mieć zniszczoną psychike. Mam nadzieje że kiedyś KNF skontroluje ten kurnik i zrobią tam porządki

Miejsce pracy, gdzie panuje dobra atmosfera

zbyt niskie wynagrodzenie, nie adekwatne do wykonywanej pracy

Kolesiostwo na każdym kroku

Nepotyzm na porządku dziennym poza tym kierownicy regionalni to osoby niedostępne dla przeciętnego doradcy. Dyrektorzy na niskim poziomie merytorycznym coachingowym dostają pracę po znajomości. Nie polecam!!!

Plusy

Miła atmosfera na szkoleniach wstępnych

Minusy

Kadra zarządzająca, zarobki.

Wrocław

Nie polecam. Zwłaszcza w dziale decyzji Indywidualnych. Jak nie jesteś donosicieliem to nie masz co liczyć na względy. Wieczny mobing i zamiast skupić się na pracy to siedzisz i piszesz emaile Przez 2 godziny dlaczego tak załatwiłes sprawę, po czym okazuje się że wszystko było w porządku, a później na koniec dnia informacja dlaczego limit nie został zrealizowany. Pseudo koordynatorka nic nie potrafi, wieczne przerwy pogaduchy, ponizanie pracowników, a jej humor zależy od życia prywatnego, zazwyczaj jest zły. Niewpomne już o Pani kierownik, która nie ma co robić i tylko emaile wypisuje co się zrobiło w sprawie jak wszystko jest w systemie. Faworyzuje tylko edytke i basie które jak piszemy między sobą emaile to przesyła wszystko kierowniczce a Basienka wyszukuje spraw gdzie coś się zrobiło źle typu nie postawiło się przecinka w piśmie, żenada. Wiele pracowników się pozwalnialo bo nie dało rady nerwowo wytrzymac z takimi przełożonymi, wieczne gnebienie poniżanie, i tłumaczenie się spraw, które się zrobiło dobrze. Atmosfera fatalna.

Plusy

Żadne

Minusy

Mobbing, stres, zszargane nerwy

L'entreprise avec de grandes valeurs

L'entreprise qui apprécie le travail et l'initiative

nie

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kcljopwjvonk knvk;c;an klvnknf

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni wynik.

Możliwość awansu wewnetrzego po scisle ustalonych wynikach. Latwiej dostac wieksza kase na dzien dobry z przychodzac z zewnatrz.

Mobbing, niskie zarobki, ciśnienie na sprzedaz

Nie polecam, chyba że ktoś lubi być białym murzynem. Etyka zawodowa w CA nie istnieje. Macie być jak wilki z wall street, ale żyć i zarabiać jak plebs. Na szczęście pracy jest coraz więcej

Plusy

Na talerz zupy się zarobi

możliwości rozwoju

szybko można osiągnąćsufit i ciężko się przez niego przebić

Plusy

atmosfera w pracy

Crédit Agricole - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

poza pensją najlepsze miejsce na zdobycie doświadczenia i wiedzy

bardzo miła atmosfera, codziennie nowe wyzwania. wspierająca kadra zarządzająca, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie oraz potrafi ukierunkować.

Plusy

ludzie z pasją do pracy i dużą wiedzą, którą lubią się dzielić

Minusy

pensja

miła atmosfera, czasami brak obiektywnego spojrzenia podczas zgłaszanych problemów przez pracownika

Praca wymagała aktywnego pozyskiwania nowych klientów, budowania długofalowych relacji z klientem, budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz umiejętności dobrej organizacji samodzielnej pracy.

Environnement de travail agréable

Ambiance de travail agréable Accompagné en cas de difficulté

Skills developing workplace

Fantastic organization to develop the career, skills and knowledge. Very oriented to customers - their needs and investments. Also very good workplace to cooperate with different department like legal, risk, strategy, audit and consulting.

średnia atmosfera w pracy

Praca ambitna wpływająca na rozwój osobowy, brak perspektyw rozwoju

Plusy

wysoka podstawa

Minusy

niska ocena pracowników o pracodawcy

back office

dobra ocena jeżeli chodzi o współpracowników najtrudniejsza część pracy: presja czasu

miejsce pracy - negatywna ocena

brak zrozumienia dla osób powracających z urlopów rodzicielskich

Plusy

godziny pracy

Minusy

atmosfera, zarobki, brak awansu

Miejsce pracy dla osób bezdzietnych, nie mających sumienia

Odkąd bank przekształcił się w CA BP nastąpiła gwałtowna zmiana polityki firmy. Zamiast przyjaznej atmosfery nacisk na wykonanie planu bez względu na sposób jeo wykonania.

Plusy

Pakiet socjalny, umowa o pracę

Minusy

Niskie zarobki, niedocenianie pracownika, wyśrubowane plany

da się wytrzymac

trochę jak wyścig szczurów ale ludzie są w porządku traktowanie klienta trochę dziwne-wciskanie kredytu na siłę

Kometentny, konkretny

• Reprezentowanie stanowiska instytucji jaką jest bank w podstawowej komunikacji z klientem indywidualnym oraz odpowiedzi na wszelkie uwagi oraz wnioski klienta; • Obsługa korespondencji związanej z reklamacjami w zakresie listów, telefonów, maili; • Kompleksowe prowadzenie postępowania reklamacyjnego w oparciu o obowiązujące procedury i przepisy prawa; • Ustalanie sposobów rekompensaty w przypadkach reklamacji rozstrzygniętych na korzyść klienta, w porozumieniu z zarządem, działem prawnym, oraz Public Relation; • Podejmowanie decyzji dotyczących wyniku reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej, współpracę z innymi działami w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu bieżącej komunikacji z klientem; • Obsługa Rzeczników, Arbitrów, Komisji Nadzoru Finansowego; • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz budowanie długofalowych relacji z klientami; Nie podobała mi się struktura firmy, preferuje firmy bardziej rodzinne.

Plusy

opieka medyczna

Kiedyś było lepiej...

Generalnie może być, raczej nie ma nadgodzin, 8 godzin pracy, kultura jest ok, wszyscy na "Ty", sympatycznie itd. Szkoda, że ludziom z małymi dziećmi nie pozwala się na okazjonalna pracę zdalną. Ale obecnie pod względem HR porażka - brak regularnych podwyżek, ocena roczna nijak wpływa na wynagrodzenie, premie wg widzimi się szefa (centrala). Awanse możliwe tylko ze zmianą stanowisko, więc w centrali mnożą się "Dyrektorzy", którzy zostają nimi bo nie można dać managerowi podwyżki. Porażka. Brak ścieżek awansu, najlepsi regularnie odchodzą bo brak perspektyw. Szkolenia raz w roku, kadra zarządzająca nie ma siły przebicia na zarządzie. IT zapchane więc ciężko przepchnąć każdy projekt... bank ledwo porusza się do przodu, konkurencja wyprzedza... kiedyś było lepiej, obecnie dobrzy pracownicy się ewakuują.

Plusy

mało nadgodzin, fajna atmosfera

Minusy

Brak podwyżek i ścieżek kariery, słaba polityka HR

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Crédit Agricole. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,9

• Crédit Agricole