Costa Coffee

Opinie pracowników firmy Costa Coffee

Znaleziono 10 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (3095)

Super

Dobrze wspominam, dobzi ludzie, czesto sie zmieniaja, ale spoko

Plusy

Atmosfera, ludzue

Minusy

Kasa

Brak kultury organizacji

Firmie brakuje kultury organizacji. Drastycznie oszczędza na pracownikach, przez co pracuje się za 2 osoby i powszechny jest wyzysk (osoby robią rzeczy, których nie powinni robić ze względu na zbyt niskie stanowiska, bo nie ma pieniędzy na awans/ludzie siedzą za darmo po godzinach, bo tylko wtedy mogą w spokoju dokończyć obowiązki, bo na zmianie przy takiej obstawie się nie da). Nie ma czasu na przestrzeganie wymaganych standardów, ale nikogo to nie obchodzi, bo najważniejsze jest oszczędzania na godzinach pracowniczych (ustawianie młynka, czystość itp.). Odczuwalny jest brak szacunku do naszej pracy i czasu wolnego. Dopóki jest się baristką firma wydaje się ok, po awansie można doznać szoku jak bardzo to wszystko jest niezorganizowane i nie warte energii.

Plusy

Zniżki, zespół

Minusy

Niskie zarobki i premie, praca za dwie osoby, stres

Uprzejmość i uśmiech za barem

*Spokój, odprężenie od pracy za barem będąc na zmywaku, czasem wymaga dużej szybkości w zależności od ilości klientów i potrzebnych narzędzi pracy. *Będąc na stanowisku Baristy jest możliwość awansu na wyższy poziom. Na stanowisku ds. czystości raczej nie ma awansu na stanowisko Baristy *Kadra bardzo miła, zawsze porozmawia, gdy jest w kawiarni, wytłumaczy jeśli czegoś nie rozumiemy. *Pracownicy jak i klienci są do siebie raczej pozytywnie nastawieni, bywają zachwiania, ale nie jest tak źle. *Najtrudniej sprostać wszystkim wymaganiom, gdy składają się niemalże (i/lub) w tym samym momencie z pewnymi utrudnieniami. *Najprzyjemniej jest pracować dostosowując się odpowiednio do panujących warunków pracy na swoim stanowisku.

Plusy

Zatrudniają osoby niepełnosprawne. Dodatki w postaci kart podarunkowych, integracje, spotkania świąteczne i inne

Minusy

Nie w każdym oddziale przystosowane obiekty dla osób niepełnosprawnych (bariery architektoniczne)

Enjoyable, satisfying work

A great place to work especially in such a customer focused role, enjoyed learning new skills, completing required training and working alone and as a member of a great team.

Comfortable place of work, good atmosphere

the work turn is usually 6-10 hours before start work, you need to learn all receipts workplace culture is very comfortable, good people, good conditions, flexible hours the hardest part of the job-the rush hour, when you have a non-stop line for 2-4 hours the most enjoyable part of the job-people, flexible schedule

Dobra atmosfera

Nie mam zastrzeżeń, Rodzinna atmosfera, Dbanie o pracownika Tolerancja,

Plusy

darmowa kawa

Minusy

Miejsce pracy z możliwością samodoskonalenia się.

Miejsce w którym można rozwijać swoją pasję dotyczącą kawy jak i jej wyrobów. Miła atmosfera między pracownikami i stały kontakt z klientem, niezależnie od zajmowanego obecnie stanowiska.

mozliwość rozwoju

Praca w dużym zespole. Możliwość awansu. Poznanie bardzo róznorodnych ludzi.

Plusy

elastyczny grafik

Costa Coffee - Compass Group

Moja ocena została wyrażona na temat tego pracodawcy w poprzedniej opinii.

Plusy

DARMOWE POSIŁKI

Minusy

Niskie zarobki, mała ilość czasu wolnego

dobra atmosfera w pracy

Bardzo dużo obowiązków dla kierowników jak i pracowników kawiarni a mało czasu. Jest to bardzo chodliwa kawiarnia, często się zdarza, że nie mamy czasu na przerwę, nie wspominając o zakresie obowiązków na dany dzień, często zostaje się po godzinach. Praca wyczerpująca fizycznie i psychicznie. Ilość pracowników jest adekwatna do oblężenia kawiarni w związku z systemem oszczędnościowym przez co pracownicy nie są wydajni. Kadra zarządzająca często nie rozumie problemów kawiarni. Możliwość awansu nawet po roku, możliwość poznania nowych interesujących osób, elastyczne godziny pracy, bardzo dobra komunikacja z Kierownikiem Kawiarni, świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem problemów.

Plusy

miła atmosfera w pracy

Minusy

wyczerpanie fizyczne jak i psychiczne

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Costa Coffee. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu