Cooper Standard

Opinie pracowników firmy Cooper Standard - Częstochowa, śląskie

Częstochowa, śląskie10 opinii

Znaleziono 10 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1027)

Dział Inżynierii Procesu

Praca na zasadzie teamu, można liczyć na pomoc kolegów

Xyz

Proszę omijać z daleka to miejsce , ja pracowałem za granicą i w Polsce w kilku miejscach , natomiast czegoś takiego jak tam nie widziałem nigdzie, 2 razy proszę pomyśleć przed podjęciem tam pracy , jest małe bezrobocie w PL więc mozna znalezc pracę na poziomie szybko , a jeżeli nie to od ręki jest zagranica, a nie tracić czas na takie miejsca. Pozdrawiam

Fatalna atmosfera, wyzysk

Nie polecam nikomu, atmosfera fatalna, ogromne parcie na efektywność pracy, ciągłe obcinanie czasów produkcyjnych, nawet Ukraińcy się poddają. Kadra zarządzająca nie kompetentna, arogancja, bezczelność, rzucanie mięsem. Katastrofa i dno.

Plusy

Od 3 lat brak, wypłata raczej na czas

Minusy

małe zarobki, fatalna atmosfera, ogromne parcie na wyniki

Bardzo źle.

Pracowałem 3 miesiące starałem się jak mogłem, robiłem ponad to co mi było unormowane normą godzinową, a zostałem z dnia na dzień na zbity pysk wyrzucony tłumaczeniem, że redukcja etatów i mało zamówień. Nie polecam tej firmy, bo coraz więcej Ukrainy, którą się szanuje, a Polak jest tam zwykłym psem. Jestem bardzo rozczarowany. Jak chwaliłem sobie tą firmę i pracę, tak teraz ze szczerego serca odradzam każdemu. Nigdy nie zapomnę tego dnia jak wracałem z pracy upokorzony zwolniony, a Ukraińcy w autobusie zadowoleni. Dramat nie chce tego pamiętać. Niby 250 nowych miejsc pracy niby rozwój, a tak naprawdę totalny brak szacunku do pracownika, a przede wszystkim do człowieka, który naprawdę chce pracować. Nowa Klawa, nowa linia wytłaczania, gdzie potrzebują ludzi do pracy, a bezmyślnie zwalniają w przeciągu kilku dni ponad 40 osób i ma być ich więcej. Inter kadry takie jak AAS czy SGP są likwidowane bez słowa. Tracisz pracę z dnia na dzień i do tego w chamski sposób jesteś zabierany z produkcji pod pretekstem że idziesz na szkolenie, z którego już nie wracasz, bez względu na to jak bardzo byś się starał i był chwalony to jest loteria, nie patrzą na Twoją wydajność czy osiągi. Ludzi pracujących po kilka lat traktują tak samo, co potwierdza oraz świadczy o tym, że firma NIE SZANUJE PRACOWNIKA JAKO PRACOWNIKA, ORAZ CZŁOWIEKA. Nie czepiam się rzeczy Typu, że trzeba być przed dzwonkiem na stanowisku, a gdy zadzwoni dopiero można odejść od miejsca pracy, czy że przerwa jest tylko 15 minutowa, albo spóźnienia są karane to jest zrozumiałe jako polityka firmy i zatrudnienia. Czepiam się tych -

Minusy

NIESTABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA!

Częstochowa

Bardzo dobra praca i placa w porównaniu do jeba...ej Biedronki. Polecam.

Plusy

Braki organizacyjne autobusy

Minusy

Stołówka smród gumy kierownicy Kajzeny

Dobra atmosfrra

Bardzo dobry zaklad dobre zarobki lecz trzeba sie narobic

dobra

zbyt duze zamieszeniaaa spowodowane reorganizacja firmy

Plusy

benefity swiateczne

Minusy

złe traktowanie pracowników z długoletnim stazem

Praca do której nie chodzi się z przyjemnością;

Z roku na rok w zakładzie pracuje sie gorzej. Zmieniają sie dyrektorzy, kierownicy; dokonują sie dziwne transfery. Brak możliwości awansu. Brak podwyżek od wielu lat. Atmosfera nerwowa, praca stresująca. Przez 8h praca stojąca (co nie jest jakąs przeszkodą), 15 minut przerwy. Praca siłowa- montaże w ciężkich (nawet po 30 kg) gabarytach. Ogólnie brak perspektyw żeby było lepiej.

Minusy

Niskie zarobki- nieadekwatne do rodzaju wykonywanej pracy. Praca ciężka 3-zmianowa.

Productive

Three years I worked there in the cool atmosphere I met many interesting people przerzylem Super moments just wish it poorly paid oo you want to go back as far as finances are improving

Przyjazna atmosfera

Duże możliwości rozwojowePrzyjazna kadra zarządzającaDuza biurokracja

Plusy

przyjazna atmosfera

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cooper Standard. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu