Cooper Standard

Opinie pracowników firmy Cooper Standard

Znaleziono 19 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (994)

Pozytywna

Tragedii niema pewnie warunki jak w innych zakładach. Przychodzisz i zapierdzielasz bo czasu na szkolenia raczej niema. Jak wszędzie wyniki ponad wszystko a kadra to lepiej ominąć ten temat tak żeby było im dobrze a reszta się już nie liczy. Ale jak nie sprawdzisz osobiście to się nie przekonasz.

Brak poszanowania rozliczanie czasu pracy co do minuty jak w jakimś obozie i oczywiście jeden na drugiego do szefa z byle pierdołą leci by zaimponować jednym słowem porażka ale niestety takie czasy i ludzie.Chciałbym jeszcze wspomnieć o panującym czystym powietrzu na chali.

Plusy

Nic

Minusy

W komentarzu

Praca w Cooper Standard

Problem tkwi w kadrze zarządzającej - wyznaczone cele nie znajdują pokrycia w wymaganym wsparciu.

Plusy

Zarobki, Praca z ludźmi na produkcji

Fatalna atmosfera, wyzysk

Nie polecam nikomu, atmosfera fatalna, ogromne parcie na efektywność pracy, ciągłe obcinanie czasów produkcyjnych, nawet Ukraińcy się poddają. Kadra zarządzająca nie kompetentna, arogancja, bezczelność, rzucanie mięsem. Katastrofa i dno.

Plusy

Od 3 lat brak, wypłata raczej na czas

Minusy

małe zarobki, fatalna atmosfera, ogromne parcie na wyniki

Bardzo źle.

Pracowałem 3 miesiące starałem się jak mogłem, robiłem ponad to co mi było unormowane normą godzinową, a zostałem z dnia na dzień na zbity pysk wyrzucony tłumaczeniem, że redukcja etatów i mało zamówień. Nie polecam tej firmy, bo coraz więcej Ukrainy, którą się szanuje, a Polak jest tam zwykłym psem. Jestem bardzo rozczarowany. Jak chwaliłem sobie tą firmę i pracę, tak teraz ze szczerego serca odradzam każdemu. Nigdy nie zapomnę tego dnia jak wracałem z pracy upokorzony zwolniony, a Ukraińcy w autobusie zadowoleni. Dramat nie chce tego pamiętać. Niby 250 nowych miejsc pracy niby rozwój, a tak naprawdę totalny brak szacunku do pracownika, a przede wszystkim do człowieka, który naprawdę chce pracować. Nowa Klawa, nowa linia wytłaczania, gdzie potrzebują ludzi do pracy, a bezmyślnie zwalniają w przeciągu kilku dni ponad 40 osób i ma być ich więcej. Inter kadry takie jak AAS czy SGP są likwidowane bez słowa. Tracisz pracę z dnia na dzień i do tego w chamski sposób jesteś zabierany z produkcji pod pretekstem że idziesz na szkolenie, z którego już nie wracasz, bez względu na to jak bardzo byś się starał i był chwalony to jest loteria, nie patrzą na Twoją wydajność czy osiągi. Ludzi pracujących po kilka lat traktują tak samo, co potwierdza oraz świadczy o tym, że firma NIE SZANUJE PRACOWNIKA JAKO PRACOWNIKA, ORAZ CZŁOWIEKA. Nie czepiam się rzeczy Typu, że trzeba być przed dzwonkiem na stanowisku, a gdy zadzwoni dopiero można odejść od miejsca pracy, czy że przerwa jest tylko 15 minutowa, albo spóźnienia są karane to jest zrozumiałe jako polityka firmy i zatrudnienia. Czepiam się tych -

Minusy

NIESTABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA!

Miejsce , w którym stoisz w miejscu

Niestety, nie szanują pracownika. Umawiają się na warunki, których nie dotrzymują. Obiecują podwyżkę wynagrodzenia, które jest takie samo 3 kolejnych umowach. Nie wypłacają za przepracowane nadgodziny.

Plusy

atmosfera

Minusy

niskie zarobki, dużo nadgodzin

Częstochowa

Bardzo dobra praca i placa w porównaniu do jeba...ej Biedronki. Polecam.

Plusy

Braki organizacyjne autobusy

Minusy

Stołówka smród gumy kierownicy Kajzeny

Dobra atmosfrra

Bardzo dobry zaklad dobre zarobki lecz trzeba sie narobic

jest tam cakiem fajnie

bardzo wrozumiali pracownicy zawsze mozna bylo liczc na pomoc i sie dogadac. jedak sama praca byla siezka i uciarzliwa.

Plusy

przyjeman atmoswera

Minusy

fizcznie cierzak praca

dobra

zbyt duze zamieszeniaaa spowodowane reorganizacja firmy

Plusy

benefity swiateczne

Minusy

złe traktowanie pracowników z długoletnim stazem

Nice atmosphere in the work.

In cooper standard I am a rubber press. I worked here from january 2017

Plusy

Hard job

Minusy

Small salary

Praca do której nie chodzi się z przyjemnością;

Z roku na rok w zakładzie pracuje sie gorzej. Zmieniają sie dyrektorzy, kierownicy; dokonują sie dziwne transfery. Brak możliwości awansu. Brak podwyżek od wielu lat. Atmosfera nerwowa, praca stresująca. Przez 8h praca stojąca (co nie jest jakąs przeszkodą), 15 minut przerwy. Praca siłowa- montaże w ciężkich (nawet po 30 kg) gabarytach. Ogólnie brak perspektyw żeby było lepiej.

Minusy

Niskie zarobki- nieadekwatne do rodzaju wykonywanej pracy. Praca ciężka 3-zmianowa.

Productive

Three years I worked there in the cool atmosphere I met many interesting people przerzylem Super moments just wish it poorly paid oo you want to go back as far as finances are improving

good job

work is not complicated, very cool team but I don't recommend working for people having problems with joints because work is standing. The company is well developed technologically

Plusy

you don't need hurry

Produktiver arbeitsort

Große Entwicklung und viel Stress. Aber es lohnt sich! Wir führen viele neue Projekten. Wir haben viele Schulungen.

Plusy

abwechslungsreich

Minusy

anstrengend

Dobry.

Dobra atmosfera w pracy. Wspolpraca z kolezankami i z kolegami. Duza odpowiedzialnosc za klienci z Wloch i za granice. Spotkania z ekipa za prace.

Plusy

Benefity. Dobra atmosfera.

Minusy

Zarobka nie za moje oczekiwania

Praca w systemie czterozmianowym.

Praca w systemie czterozmianowym ,zakres standardowy do obowiązków pracownika utrzymania ruchu.Zasadniczo nie odbiega od oczekiwań jakie sie stawia pracownikowi utrzymania ruchu .

Plusy

Pakiet socjalny

Minusy

Zarobki.

good

hard work but well-paid company is developing all the time in August in the right direction giving people jobs, I unfortunately had to go abroad but not because of work, only family matters

Plusy

good money, good future

Minusy

factory carcinogen

Przyjazna atmosfera

Duże możliwości rozwojowePrzyjazna kadra zarządzającaDuza biurokracja

Plusy

przyjazna atmosfera

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cooper Standard. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu