Cognizant Technology Solutions
Opinia pracownika firmy Cognizant Technology Solutions

cognizant

25 października 2017
Not always work available
Development not good if you are working for the company and will be promoted the next 12-18 months you do not get the salary for the position only additional 5% to your wage after 3 months in the new position. If you come from outside the company for that function then you get the salary from the position
Similar reviews
30 września 2019
Good for starting your career. This job is for students. the salary is only good for Poland life. There are no oportunities for promotion. tHEY HIRE FROM OUTSIDE OF THE COMPANY.
9 marca 2019
Moja przygoda w Cognizancie w Krakowie trwala tylko 6 miesiecy i dziwie sie ze tyle wytrzymalam. Bylam bardzo rozczarowana, bo slyszalam niby dobre opinie o tej firmie a juz na samym poczatku zostalam oklamana przez HR'y w sprawie wynagrodzenia i innych "benefitow" w firmie. Odpowiedzialam na 30 maili z firmy jeszcze zanim przyszlam do pracy. W biurze na Wielickiej jest koszmarnie brudno i wszyscy maja to gdzies, kuchnia i lazienka wygladaja jak chlew. Na badga czekalam ponad miesiac, wiec kazde wejscie/wyjscie z firmy laczylo sie z czekaniem pod drzwiami az ktos mi nie otworzyl, reguly pracy - brak. Zdawkowe szkolenie wstepne bez informacji o firmie i sposobie jej dzialania (szkolenie to zostalo przeprowadzone miesiac po rozpoczeciu pracy). Nikt tak na prawde nie wie co jest poprawne a co nie, team leaderzy zgarniaja kase, ale jesli jest cos co zrobienia to umywaja rece. Kazdy robi to co chce a potem wielkie narzekanie na wyniki. Co chwile szukaja pracownikow, bo ciagle ktos odchodzi, HR'y nie sa w stanie przekazac najwazniejszych (i podstawowych) informacji nowym kandydatom. Nie ma mozliwosci awansu, nie ma szkolen a kazdy pomysl usprawnienia lub ulatwienia pracy jest "olewany". Nie polecam.
Minusy
brudne biuro, HR, managment, brak mozliwosci awansu
24 maja 2016
My work life is full of investigation kind of job. I always enjoy doing it. Non of the case i am working are same, each case is of different scenario. There is lot to learn in this work.
Plusy
Flexible working hours
Minusy
Long hours
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cognizant Technology Solutions. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,9
3,5