Cognizant Technology Solutions

Opinie dot. stanowiska Web content writer (Google Adwords) w firmie Cognizant Technology Solutions

Web content writer (Google Adwords)1 opinia
Polska1 opinia
Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Zobacz wszystkie opinie (13 790)
Moja przygoda w Cognizancie w Krakowie trwala tylko 6 miesiecy i dziwie sie ze tyle wytrzymalam. Bylam bardzo rozczarowana, bo slyszalam niby dobre opinie o tej firmie a juz na samym poczatku zostalam oklamana przez HR'y w sprawie wynagrodzenia i innych "benefitow" w firmie. Odpowiedzialam na 30 maili z firmy jeszcze zanim przyszlam do pracy. W biurze na Wielickiej jest koszmarnie brudno i wszyscy maja to gdzies, kuchnia i lazienka wygladaja jak chlew. Na badga czekalam ponad miesiac, wiec kazde wejscie/wyjscie z firmy laczylo sie z czekaniem pod drzwiami az ktos mi nie otworzyl, reguly pracy - brak. Zdawkowe szkolenie wstepne bez informacji o firmie i sposobie jej dzialania (szkolenie to zostalo przeprowadzone miesiac po rozpoczeciu pracy). Nikt tak na prawde nie wie co jest poprawne a co nie, team leaderzy zgarniaja kase, ale jesli jest cos co zrobienia to umywaja rece. Kazdy robi to co chce a potem wielkie narzekanie na wyniki. Co chwile szukaja pracownikow, bo ciagle ktos odchodzi, HR'y nie sa w stanie przekazac najwazniejszych (i podstawowych) informacji nowym kandydatom. Nie ma mozliwosci awansu, nie ma szkolen a kazdy pomysl usprawnienia lub ulatwienia pracy jest "olewany". Nie polecam.
Minusy
brudne biuro, HR, managment, brak mozliwosci awansu