Cognizant Technology Solutions
Zobacz wszystkie opinie o firmie Cognizant Technology Solutions

Cognizant Technology Solutions

Opinia pracownika firmy Cognizant Technology Solutions

I always try to give my maximum production in my office timings.

My work life is full of investigation kind of job. I always enjoy doing it. Non of the case i am working are same, each case is of different scenario. There is lot to learn in this work.

Plusy

Flexible working hours

Minusy

Long hours

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Good for starting your career.

Good for starting your career. This job is for students. the salary is only good for Poland life. There are no oportunities for promotion. tHEY HIRE FROM OUTSIDE OF THE COMPANY.
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

cognizant

Not always work available Development not good if you are working for the company and will be promoted the next 12-18 months you do not get the salary for the position only additional 5% to your wage after 3 months in the new position. If you come from outside the company for that function then you get the salary from the position

Rozczarowanie

Moja przygoda w Cognizancie w Krakowie trwala tylko 6 miesiecy i dziwie sie ze tyle wytrzymalam. Bylam bardzo rozczarowana, bo slyszalam niby dobre opinie o tej firmie a juz na samym poczatku zostalam oklamana przez HR'y w sprawie wynagrodzenia i innych "benefitow" w firmie. Odpowiedzialam na 30 maili z firmy jeszcze zanim przyszlam do pracy. W biurze na Wielickiej jest koszmarnie brudno i wszyscy maja to gdzies, kuchnia i lazienka wygladaja jak chlew. Na badga czekalam ponad miesiac, wiec kazde wejscie/wyjscie z firmy laczylo sie z czekaniem pod drzwiami az ktos mi nie otworzyl, reguly pracy - brak. Zdawkowe szkolenie wstepne bez informacji o firmie i sposobie jej dzialania (szkolenie to zostalo przeprowadzone miesiac po rozpoczeciu pracy). Nikt tak na prawde nie wie co jest poprawne a co nie, team leaderzy zgarniaja kase, ale jesli jest cos co zrobienia to umywaja rece. Kazdy robi to co chce a potem wielkie narzekanie na wyniki. Co chwile szukaja pracownikow, bo ciagle ktos odchodzi, HR'y nie sa w stanie przekazac najwazniejszych (i podstawowych) informacji nowym kandydatom. Nie ma mozliwosci awansu, nie ma szkolen a kazdy pomysl usprawnienia lub ulatwienia pracy jest "olewany". Nie polecam.

Minusy

brudne biuro, HR, managment, brak mozliwosci awansu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cognizant Technology Solutions. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Opinie o firmie Cognizant Technology Solutions według lokalizacji

• Cognizant Technology Solutions
  • I always try to give my maximum production in my office timings.