Cognizant Technology Solutions
Zobacz wszystkie opinie o firmie Cognizant Technology Solutions

Cognizant Technology Solutions

Opinia pracownika firmy Cognizant Technology Solutions

Great Company!

Great workplace culture, great employees and an overall great atmosphere in the company.

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Average working environment.

If you get allocated to a good techstack then maybe things will get better. Other than that the work culture and work life balance is average. Few coaches and mentors are really helpful and cooperative but not all.

Good for starting your career.

Good for starting your career. This job is for students. the salary is only good for Poland life. There are no oportunities for promotion. tHEY HIRE FROM OUTSIDE OF THE COMPANY.

Rozczarowanie

Moja przygoda w Cognizancie w Krakowie trwala tylko 6 miesiecy i dziwie sie ze tyle wytrzymalam. Bylam bardzo rozczarowana, bo slyszalam niby dobre opinie o tej firmie a juz na samym poczatku zostalam oklamana przez HR'y w sprawie wynagrodzenia i innych "benefitow" w firmie. Odpowiedzialam na 30 maili z firmy jeszcze zanim przyszlam do pracy. W biurze na Wielickiej jest koszmarnie brudno i wszyscy maja to gdzies, kuchnia i lazienka wygladaja jak chlew. Na badga czekalam ponad miesiac, wiec kazde wejscie/wyjscie z firmy laczylo sie z czekaniem pod drzwiami az ktos mi nie otworzyl, reguly pracy - brak. Zdawkowe szkolenie wstepne bez informacji o firmie i sposobie jej dzialania (szkolenie to zostalo przeprowadzone miesiac po rozpoczeciu pracy). Nikt tak na prawde nie wie co jest poprawne a co nie, team leaderzy zgarniaja kase, ale jesli jest cos co zrobienia to umywaja rece. Kazdy robi to co chce a potem wielkie narzekanie na wyniki. Co chwile szukaja pracownikow, bo ciagle ktos odchodzi, HR'y nie sa w stanie przekazac najwazniejszych (i podstawowych) informacji nowym kandydatom. Nie ma mozliwosci awansu, nie ma szkolen a kazdy pomysl usprawnienia lub ulatwienia pracy jest "olewany". Nie polecam.

Minusy

brudne biuro, HR, managment, brak mozliwosci awansu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cognizant Technology Solutions. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu