Opinie pracowników firmy Cognizant Technology Solutions

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (11 796)
Rozczarowanie
Web content writer (Google Adwords) (były pracownik) –  Kraków, małopolskie9 marca 2019
Moja przygoda w Cognizancie w Krakowie trwala tylko 6 miesiecy i dziwie sie ze tyle wytrzymalam. Bylam bardzo rozczarowana, bo slyszalam niby dobre opinie o tej firmie a juz na samym poczatku zostalam oklamana przez HR'y w sprawie wynagrodzenia i innych "benefitow" w firmie. Odpowiedzialam na 30 maili z firmy jeszcze zanim przyszlam do pracy. W biurze na Wielickiej jest koszmarnie brudno i wszyscy maja to gdzies, kuchnia i lazienka wygladaja jak chlew. Na badga czekalam ponad miesiac, wiec kazde wejscie/wyjscie z firmy laczylo sie z czekaniem pod drzwiami az ktos mi nie otworzyl, reguly pracy - brak. Zdawkowe szkolenie wstepne bez informacji o firmie i sposobie jej dzialania (szkolenie to zostalo przeprowadzone miesiac po rozpoczeciu pracy). Nikt tak na prawde nie wie co jest poprawne a co nie, team leaderzy zgarniaja kase, ale jesli jest cos co zrobienia to umywaja rece. Kazdy robi to co chce a potem wielkie narzekanie na wyniki. Co chwile szukaja pracownikow, bo ciagle ktos odchodzi, HR'y nie sa w stanie przekazac najwazniejszych (i podstawowych) informacji nowym kandydatom. Nie ma mozliwosci awansu, nie ma szkolen a kazdy pomysl usprawnienia lub ulatwienia pracy jest "olewany". Nie polecam.
Minusy
brudne biuro, HR, managment, brak mozliwosci awansu
Cognizant is a Great place to work
Senior Associate (obecny pracownik) –  Wroclaw, dolnośląskie13 sierpnia 2018
I started my career with Cognizant and till now it's a great place to work. The work life balance is also good. You are always appreciated for work and effort
I always try to give my maximum production in my office timings.
Senior Process Executive (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie24 maja 2016
My work life is full of investigation kind of job. I always enjoy doing it. Non of the case i am working are same, each case is of different scenario. There is lot to learn in this work.
Plusy
Flexible working hours
Minusy
Long hours

Zobacz więcej opinii o firmie Cognizant Technology Solutions

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cognizant Technology Solutions. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,9

Opinie o firmie Cognizant Technology Solutions wg lokalizacji