Opinie pracowników firmy Cognizant Technology Solutions

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (12 375)
Good for starting your career.
Senior Process Executive (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie30 września 2019
Good for starting your career. This job is for students. the salary is only good for Poland life. There are no oportunities for promotion. tHEY HIRE FROM OUTSIDE OF THE COMPANY.
Rozczarowanie
Web content writer (Google Adwords) (były pracownik) –  Kraków, małopolskie9 marca 2019
Moja przygoda w Cognizancie w Krakowie trwala tylko 6 miesiecy i dziwie sie ze tyle wytrzymalam. Bylam bardzo rozczarowana, bo slyszalam niby dobre opinie o tej firmie a juz na samym poczatku zostalam oklamana przez HR'y w sprawie wynagrodzenia i innych "benefitow" w firmie. Odpowiedzialam na 30 maili z firmy jeszcze zanim przyszlam do pracy. W biurze na Wielickiej jest koszmarnie brudno i wszyscy maja to gdzies, kuchnia i lazienka wygladaja jak chlew. Na badga czekalam ponad miesiac, wiec kazde wejscie/wyjscie z firmy laczylo sie z czekaniem pod drzwiami az ktos mi nie otworzyl, reguly pracy - brak. Zdawkowe szkolenie wstepne bez informacji o firmie i sposobie jej dzialania (szkolenie to zostalo przeprowadzone miesiac po rozpoczeciu pracy). Nikt tak na prawde nie wie co jest poprawne a co nie, team leaderzy zgarniaja kase, ale jesli jest cos co zrobienia to umywaja rece. Kazdy robi to co chce a potem wielkie narzekanie na wyniki. Co chwile szukaja pracownikow, bo ciagle ktos odchodzi, HR'y nie sa w stanie przekazac najwazniejszych (i podstawowych) informacji nowym kandydatom. Nie ma mozliwosci awansu, nie ma szkolen a kazdy pomysl usprawnienia lub ulatwienia pracy jest "olewany". Nie polecam.
Minusy
brudne biuro, HR, managment, brak mozliwosci awansu
Cognizant is a Great place to work
Senior Associate (obecny pracownik) –  Wroclaw, dolnośląskie13 sierpnia 2018
I started my career with Cognizant and till now it's a great place to work. The work life balance is also good. You are always appreciated for work and effort
I always try to give my maximum production in my office timings.
Senior Process Executive (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie24 maja 2016
My work life is full of investigation kind of job. I always enjoy doing it. Non of the case i am working are same, each case is of different scenario. There is lot to learn in this work.
Plusy
Flexible working hours
Minusy
Long hours

Zobacz więcej opinii o firmie Cognizant Technology Solutions

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Cognizant Technology Solutions. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,9

Opinie o firmie Cognizant Technology Solutions wg lokalizacji