CLAR SYSTEM

Opinie o firmie CLAR SYSTEM, temat Płaca i benefity: stanowisko Pracownik gospodarczy (m/k)

Pracownik gospodarczy (m/k)5 opinii
Jako osoba niepełnosprawna, oczekiwałam, że będzie przestrzegane prawo, a jestem zwykłym, szarym pracownikiem. Nikogo nie obchodzi, że mam dość, albo że coś sprawia mi trudność. Ma być profesjonalnie, wg norm, a najgorsze, że czasem brakuje rąk do pracy, i nie ma czasu pójść do WC. Często jem w locie. Wiem, idę do pracy, ale czy w upalne dni, nie da się trochę inaczej? Zwłaszcza, że źle się czuję? I to, że prosić coś firmę, gdyż często coś się już kończy, a tu płyn, a tu papier, a tu buty się zepsuły, to trzeba oczekiwać na kuriera graniczy z cudem. Czym i jak mamy pracować? Niby mi przysługuje jakieś wolne, ale tylko jak powiem, że mam lekarza, to udaje mi się go mieć. W sumie praca sama w sobie nie jest zła, ponieważ robię podobne rzeczy w domu, ale... polityka jest dziwna. I zarobki też są śmiechu warte, tyram jak głupia, a dostaje tak nie wiele. Zaniedbuje własny dom, bo tam tyle roboty, ale rachunki same się nie opłacą, a z renty lub zasiłku, aż tyle nie będę mieć. Poza tym te umowy na miesiąc, lub na trzy. Serio? Nie macie czegoś na rok, lub na stałe? Co zrobić, by jako taka osoba, mieć godną pracę? Czuję się jak obcokrajowiec w własnym kraju. :(
Plusy
Brak nudy
Minusy
Zarobki, prawo, szacunek
Praca na 1 zmianę.
Brak awansu.

Ogólnie średnia.
Plusy
Terminowa wypłata.
Minusy
brak zatrudnienie na stałe
Pracę w tej firmie oceniam dobrze,pozytywnie.Firma jest wypłacalna co do dnia,zawsze można porozmawiać.Kadra zarządzajaca jest pozytywnie nastawiona do pracowników.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w CLAR SYSTEM. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,6