CLAR SYSTEM

Opinie pracowników firmy CLAR SYSTEM

Wyświetlono wszystkie opinie (24)

Morski instytut rybacki w Gdyni

Witam firma ogólnie jest ok.. Lecz zespół pracowników do wymiany na odstrzał brygadzistka praca pod presją szantażem obrażaniem ludzi pracownicy na lekach uspakajających... Po prostu dramat mobbing wyzwiska typu śmierdzisz... Z tego co widzę to wszystkie brygadzistki mają jakąś manię wyższości a najlepsze jest w tym że to brygadzistka pracująca a do pracy przychodzi a 8sma i nic nie robi prócz obrażania dyrygowania prostaczka po trzech klasach szkoły podstawowej i ciągle na kacu.... Tak to jest dać prostakowi 6osob którymi może _rządzić kawałek kartki i długopis do ręki dramat. Zgłoszę to do pip u. Nagrałam jej wszystkie awantury wyzwiska i przekup twa. To jest straszne żeby ludzie do pracy przychodzili z tabletkami relanium na uspokojenie.

Plusy

Minusy

Zarobki jak zarobki tyle że na czas

Nowy Sącz

Bardzo dobra firma. Pozytywnie oceniam pracę w Clar System, pracowałem w niej 5 lat.

Szczawno zdrój

Łysa pensja. Żadnych premii, bonów, itd. Atmosfera gęsta. Szefowa bez kompetencji. Nie ma pojęcia o pracy z ludźmi. Ogólnie plotkarstwo, wykorzystywanie na każdym kroku. Święta i nadgodziny bez odpowiedniego wynagrodzenia. Dni wolne do odebrania i trzeba tego pilnować bo oszukują. Śmieciowa umowa co miesiąc. Nie polecam.

Praca jako pracownik gospodarczy

Na początku zacząłem pracę w markecie budowlanym i to w innym mieście, dojazd zajmował ok godziny i był zapewniony przez firmę. Robota którą wykonywałem nie odpowiadała mi i była ciężka jak dla mnie i po tel. Do Kierownika zostałem przeniesiony na inny obiekt i to u siebie w mieście jako pracownik gospodarczy, praca na dworze i ta praca mi odpowiada i jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję że będę miał przedłużoną umowę na dłuższy okres, bo mam do końca miesiąca.

Plusy

Dobre godziny pracy, praca w miejscu zamieszkania, wynagrodzenie w terminie, miła atmosfera w pracy.

Minusy

Wynagrodzenie, najniższa krajowa, bez żadnych premi za frekwencję.

Nie ma nic gorszego niż praca w takim gównie, jak "Clar System"

Pracowałem w firmie "Clar System" przez 1,5 miesiąca w Białymstoku. Brygadzistka była osobą wyjątkowo chamską, wulgarną i prymitywną. Zbierała zmyślone plotki od pracowników i robiła na ich podstawie liczne awantury i wyrzuty. Sprzątanie maszynowe to była tragedia, bo trzeba było sprzątać maszyną, która była starym złomem i ciągle się psuła, a czas sprzątania maszynowego był bardzo ograniczony.

Plusy

Brak. Jedna wielka tragedia!!!

Minusy

chamstwo i prymitywizm brygadzistki, obgadywanie i plotki, brak możliwości pójścia na zwolnienie lekarskie bez zarzutów o symulowanie choroby

Clar System

Niepolecam kantują na nadgodzinach za nadgodziny płacą mniej niż pisze w kodeksie pracy umowy są na miesiąc albo 2 miesiące sporo czasu trzeba pracować zazwyczaj pracuję za 2 albo 3 osoby dają zamiast chemi wodę do maszyn

Plusy

Minusy

Kantują na nadgodzinach

Mobbing

Kierownictwo do wymiany,chamskie zachowanie kierownika regionu

Plusy

BRAK

Minusy

SAME MINUSY

Swoim typowym dniu w pracy

BARDZO MI SIĘ PODOBALA TA PRACA i bardzo chciałbym wrócić do niej z powrotem

Kontroler parkingowy

Co do firmy brak zastrzeżeń lecz charakter pracy jak kontroler biletów wymusza prace w stresie poprzez ciagły kontakt z mającymi prentesje ludźmi.

Pozytywna

Bylam zadowolona z tej firmy,na czas wyplaty.polecam ja

Nie pracojcie tam

Bez nadzieja nie praojcie tam w firmie Clar System tam jest obóz pracy i mobing

Opinia

Praca fizyczna w pospiechu, duży metraż malo czasu.

Nie ma nic dobrego

To jest najgorsza firma umow są co miesiąc nie ma stałej pracy

Plusy

Praca w dobrym czasie

Minusy

Firma zla

Sady

Koordynatorka porażka totalna, plotkara . Współpracowniczka jeszcze większa.Pracownicy firmy w której sprzątamy super.

Opinia

Brygadzistka na UTP w Bydgoszczy bez podstawowych doświadczeń umiejetnosci kierowania ludźmi. Kłamie lawiruje i mówi to co jej ślina na język przyniesie. Zastraszą pracowników, że ich wywalią jak będą podskakiwac i się sprzeciwić. Kierownikowi kłamie w oczy. Nie ma on o niczym pojęcia, bo wpada tam raz na miesiąc po listę obecności.

Clar System

Jako osoba niepełnosprawna, oczekiwałam, że będzie przestrzegane prawo, a jestem zwykłym, szarym pracownikiem. Nikogo nie obchodzi, że mam dość, albo że coś sprawia mi trudność. Ma być profesjonalnie, wg norm, a najgorsze, że czasem brakuje rąk do pracy, i nie ma czasu pójść do WC. Często jem w locie. Wiem, idę do pracy, ale czy w upalne dni, nie da się trochę inaczej? Zwłaszcza, że źle się czuję? I to, że prosić coś firmę, gdyż często coś się już kończy, a tu płyn, a tu papier, a tu buty się zepsuły, to trzeba oczekiwać na kuriera graniczy z cudem. Czym i jak mamy pracować? Niby mi przysługuje jakieś wolne, ale tylko jak powiem, że mam lekarza, to udaje mi się go mieć. W sumie praca sama w sobie nie jest zła, ponieważ robię podobne rzeczy w domu, ale... polityka jest dziwna. I zarobki też są śmiechu warte, tyram jak głupia, a dostaje tak nie wiele. Zaniedbuje własny dom, bo tam tyle roboty, ale rachunki same się nie opłacą, a z renty lub zasiłku, aż tyle nie będę mieć. Poza tym te umowy na miesiąc, lub na trzy. Serio? Nie macie czegoś na rok, lub na stałe? Co zrobić, by jako taka osoba, mieć godną pracę? Czuję się jak obcokrajowiec w własnym kraju. :(

Plusy

Brak nudy

Minusy

Zarobki, prawo, szacunek

Sprzataczka

Wypłata jest ok ,o czasie jak w umowie ale atmosfera nie do zniesienia .Brygacistka fatalna tylko by chciał ,żeby robić za nią, a jak dochodzi ktoś nowy to sprząta tylko u niej .Mobbing można tak określić, prubują wymusić żeby pracować więcej bez nadgodzin i zapłaty. Lubię swoją pracę a to miejsce gdzie pracuje mi odpowiada tylko za dużo pokoi , sprzatam 22 pokoje i toalety za pół etatu i ktoś inny sprząta 7 lub 5 pokoi za tą samą pensje. Czuję się oszukana i wykorzystywana.

Plusy

Terminową wyplata

Minusy

Mobbing i wykorzystywanie

Obecny pracownik

Żenada. Brak umowy o pracę, zero szacunku dla pracownika. Nic nie jest dopilnowane, totalny chaos. Brygadzista od 7 boleści nic nie umie i nic nie robi tylko się głupio śmieje i robi za taksówkę, koordynator ma wywalone na potrzeby pracownika względem wykonywanej pracy. Ma być zrobione chociaż nie ma środków i już nic ich to nie obchodzi.

Plusy

Żadnych

Minusy

Brak umowy, nie szanują pracowników, mobbing, zabieranie za byle co premii.

Czułam się niekomfortowo

Moja praca polegała na sprzątaniu, więc nie mam powodu do dumy. Najgorsza część pracy to toalety

Plusy

Minusy

Dużo pracy

Średnio

Praca na 1 zmianę. Brak awansu. Ogólnie średnia.

Plusy

Terminowa wypłata.

Minusy

brak zatrudnienie na stałe

Dobra atmosfera

Super klimat zwłaszcza jak się ma wspaniałego kierownika jak Pan Artur to do pracy chodzi się z uśmiechem ;)tylko szkoda że osoby bez grupy nie mogą :(

Plusy

Super klimat

Minusy

Tylko osoby z orzeczeniem

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w CLAR SYSTEM. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu