Citi
Zobacz wszystkie opinie o firmie Citi

Citi

Opinia pracownika firmy Citi

Dobrze, ze juz tam nie pracuje

Miejsce pracy fatalne, zespół pod egidą niskiego łysego Pana w zespole QA - koszmarny. Niekompetencja, zaściankowość i paleozoik. Absurdalne wymagania, praca dużo po godzinach i o jakimkolwiek planowaniu nikt tu nic nie słyszał. Odradzam. Zaciągnięcie się tam było moim błędem. Na szczęście już tam nie pracuję.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Rewelacja

Najlepsze miejsce w jakim pracowałam , to jest miejsce gdzie człowiek jest dla człowieka człowiekiem. I nie ma opcji ze się nie odnajdzie

Competitive and stressed environment but lot to learn

Competitive and stressed environment but lot to learn. Cross division teams. Lot of learning, and coordination with various teams. You ar given independence to manage your deliveries.

Plusy

Lot of learning about sanctions and compliance

Minusy

No work life balance, stress environment

Olsztyn

Trudno się zgraduowac, szukają powodu, żeby nie dać podwyżki - choć i tak maja dobra stawkę. Dobry socjal, miłe biuro, ale drętwi ludzie. Uczą pracy słabo, każdy inaczej, nie wiedza, czy wymagać braku błędów czy ogromnej ilości spraw zrobionych danego dnia. Mogłoby być dobrze, ale maja burdel. Pomijam, ze dobrzy pracownicy, których znam, nie maja życia, co dla mnie jest nienormalne. Ogólnie możesz pracować rok i nie kumac pewnych istotnych kwestii.

Plusy

Medicover

Minusy

Zarobki, ludzie płytcy, gadają tylko o kejsach - widocznie to ich jedyne zajęcie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Citi. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Citi z

• Citi
  • Dobrze, ze juz tam nie pracuje