Circle K

Opinie pracowników firmy Circle K

Praca na stacji polega głównie na obsłudze klientów. Jest to praca idealna dla studenta, bez problemu można było ugadać grafik z kierownikiem, żeby pracować tylko w weekendy. Co jakiś czas w co tygodniowym newsletterze widniała informacja o przeprowadzanej rekrutacji, oraz typie rekrutacji (wewnętrzna, zewnętrzna) na zastępce kierownika/kierownika/kierownika regionalnego dla danej stacji czy regionu, więc istniała realna szansa na awans. Oprócz umiejętności zarządzania zespołem staż pracy był drugim głównym atutem, więc istnieje realna szansa awansu. Moja kadra kierownicza była najlepszą kadrą jaką mogłem sobie wymarzyć. Podchodzili do wszystkich i do wszystkiego po ludzku i nie patrzyli na pracowników z góry. Zarobki były przyzwoite, na początku dostawało się ok 10% więcej niż najniższą krajową, a wraz ze stażem i osiągami można było liczyć na podwyżki. Niedziele niehandlowe są wypłacane 150% stawki podstawowej/h, święta 200% stawki podstawowej, a nocki 5zl więcej na godzinę. Ponadto premie sprzedażowe od hotdogów, kaw, energetyków - praktycznie od wszystkiego wypłacana co miesiąc. Pracując ok 100h w miesiącu bez problemu osiągałem premię ok 200zł. Co roku była przeprowadzana rozmowa roczna, podsumowującą przepracowany rok, wszystkie osiągnięcia nie tylko pracowników przez kierownika, ale również pracownicy mieli szansę ocenić anonimowo swoją kadrę, i jeśli jakaś kadra miała niski wynik oceny pracownika to miała kłopoty. Wszyscy współpracownicy byli naprawdę jak dobzi znajomi, a nie tylko "znajomy z pracy". Najtrudniejsze było zadbanie o porządek na terenie przed sklepem, czyli - więcej...
Plusy
swobodna atmosfera, luźna kadra kierownicza, zarobki, grafik
Minusy
czasami kadra miała humorki, czyszczenie placu
Od czasu zmiany z Statoil na Circle K ciągle gorzej, zarobki w dół do minimum krajowego, redukcja zespołu do minimum , zmiany nocne jednoosobowe ( nie polecam nikomu) , ciągły nacisk przełożonych na wyniki (ile by się nie sprzedało to cyt. " czy nie można było więcej").
It's best for People who just finished their schools, because it is possible to save some money that we need at early stages of our lives. Bonus of made sales can be really satisfying.
Jedną z lepszych części mojej pracy w circle k jest forma nagradzania pracowników. Oprócz standardowej wypłaty pracownik dostaje premię zadaniową ( sam na nią pracuje spełniając wymogi firmy) oraz premię uznaniową ( przydzielana od kierownika w zależności od zaangażowania w pracę )
Plusy
System dwunastogodzinny
Minusy
Zarobki
Praca jest fajna w śród ludzi mila atmosfera sporo obowiązków ale generalnie fajnie
Podczas pracy w Statoil( Circle K) zapoznałem się z obsługą kasy fiskalnej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Kierownik Stacji zapoznał mnie także z procesem aktywnej sprzedaży co z powodzeniem kontynuowałem gdyż wyniki ankiety Tajemniczego Klienta były bardzo dobre. Po zapoznaniu się w przepisami funkcjonowania stacji oraz spraw kasowych zostałem kierownikiem zmiany oraz księgowym co sprawiło mi wielką radość oraz pewność , że praca , którą wykonywałem do tej pory była efektywna dla mnie ale co najważniejsze i dla stacji.
It's a spun off from Statoil , a scandinavian company, which left a man oriented culture and a good organization. In the It dept. the atmosphere is good and fairly relaxed, with opportunity for training and improving your skills
Firma ok socjal ubezpieczenie grupowe tylko brak kontroli nad kierownikami stacji , którzy robia co chcą z ludźmi, od pewnego czasu mam problem z kierownikiem który mnie dyskryminuje, znęca sie psychicznie mówiąc niewiarygodne rzeczy (np. Za dokładnie sprzątasz, robisz kolejki bo za długo obsługujesz klientów), pomimo tak dużego stażu ok 9 lat nie mogę doprosić się o cały etat( osoby z mniejszym już go otrzymali), awanse I szkolenia dla wybranych przez kierownika (nawet zmuszanie opinia osoby awansowanej) ostatnio przeszłam załamanie bo tak nie traktuje się pracownika I zastanawiam się jak taki człowiek może być kierownikiem jest mi przykro, bo lubię tą pracę fajnie można sobie dopasować godziny pracy a poza tym to skoro jestem złym pracownikiem to dlaczego nie rozwiąze umowy tylko w taki sposób postępuje I daje do zrozumienia, że mam się zwolnić
Plusy
DOPASOWANIE GODZIN PRACY, UBEZPIECZENIE GRUPOWE, SOCJAL
Minusy
PRACA NOCNA, ŚWIĘTA
Zobacz więcej opinii o firmie Circle K
  1. Opinie pracowników