Circle K

Opinie pracowników firmy Circle K

Jedną z lepszych części mojej pracy w circle k jest forma nagradzania pracowników. Oprócz standardowej wypłaty pracownik dostaje premię zadaniową ( sam na nią pracuje spełniając wymogi firmy) oraz premię uznaniową ( przydzielana od kierownika w zależności od zaangażowania w pracę )
Plusy
System dwunastogodzinny
Minusy
Zarobki
Od czasu zmiany z Statoil na Circle K ciągle gorzej, zarobki w dół do minimum krajowego, redukcja zespołu do minimum , zmiany nocne jednoosobowe ( nie polecam nikomu) , ciągły nacisk przełożonych na wyniki (ile by się nie sprzedało to cyt. " czy nie można było więcej").
It's best for People who just finished their schools, because it is possible to save some money that we need at early stages of our lives. Bonus of made sales can be really satisfying.
Praca jest fajna w śród ludzi mila atmosfera sporo obowiązków ale generalnie fajnie
Podczas pracy w Statoil( Circle K) zapoznałem się z obsługą kasy fiskalnej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Kierownik Stacji zapoznał mnie także z procesem aktywnej sprzedaży co z powodzeniem kontynuowałem gdyż wyniki ankiety Tajemniczego Klienta były bardzo dobre.
Po zapoznaniu się w przepisami funkcjonowania stacji oraz spraw kasowych zostałem kierownikiem zmiany oraz księgowym co sprawiło mi wielką radość oraz pewność , że praca , którą wykonywałem do tej pory była efektywna dla mnie ale co najważniejsze i dla stacji.
It's a spun off from Statoil , a scandinavian company, which left a man oriented culture and a good organization. In the It dept. the atmosphere is good and fairly relaxed, with opportunity for training and improving your skills
Firma ok socjal ubezpieczenie grupowe tylko brak kontroli nad kierownikami stacji , którzy robia co chcą z ludźmi, od pewnego czasu mam problem z kierownikiem który mnie dyskryminuje, znęca sie psychicznie mówiąc niewiarygodne rzeczy (np. Za dokładnie sprzątasz, robisz kolejki bo za długo obsługujesz klientów), pomimo tak dużego stażu ok 9 lat nie mogę doprosić się o cały etat( osoby z mniejszym już go otrzymali), awanse I szkolenia dla wybranych przez kierownika (nawet zmuszanie opinia osoby awansowanej) ostatnio przeszłam załamanie bo tak nie traktuje się pracownika I zastanawiam się jak taki człowiek może być kierownikiem jest mi przykro, bo lubię tą pracę fajnie można sobie dopasować godziny pracy a poza tym to skoro jestem złym pracownikiem to dlaczego nie rozwiąze umowy tylko w taki sposób postępuje I daje do zrozumienia, że mam się zwolnić
Plusy
DOPASOWANIE GODZIN PRACY, UBEZPIECZENIE GRUPOWE, SOCJAL
Minusy
PRACA NOCNA, ŚWIĘTA
Zobacz więcej opinii o firmie Circle K
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Circle K. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9