Opinia pracownika firmy CCC

Zobacz wszystkie opinie o firmie CCC

CCC
pracownik fizyczny (były pracownik) –  Wrocław, DO10 sierpnia 2015
W Mojej ocenie praca w firmie CCC należy do pracy łatwej, ale trzeba poświęcać dużo czasu na wykonywanie różnych zadań.
Jeśli chodzi o mój typowy dzień w pracy to polegał on na wykonywaniu zadań wydanych przez Brygadzistę.
Kadra zarządzająca była bardzo dobra, potrafiła zawsze wytłumaczyć jeśli pracownik miał jakiś kłopot, potrafili przekazywać wartości które przydadzą się w podobnych stanowiskach pracy.
Współpracownicy byli niesamowici, z takimi aż chciało się pracować, zawsze byli chętni do pomocy, do współpracy, sami chętnie udzielali rad w pracy.
Najprzyjemniejsza część pracy - ogólnie praca była najprzyjemniejszą częścią pracy.
Plusy
Bardzo dobrzy współpracownicy, bardzo dobra kadra zarządzająca, możliwość nabrania doświadczenia w podobnych stanowiskach
Minusy
Niskie zarobki.

Inne opinie pracowników firmy CCC

Praca dobra dla studentów
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Pabianice, łódzkie9 maja 2017
Pracowałam w jednym ze sklepów należących do CCC podczas studiów jako sprzedawca na 3/4 etatu.
Plusy
Grafik pracy dostosowany do potrzeb pracowników
Minusy
Niskie zarobki, brak pakietu socjalnego, nieprzyjemny kierownik regionalny, wyrabianie wskaźników co pociąga za sobą wciskanie klientom preparatów do butów
Miejsce, w którym panuje dobra atmosfera to CCC Czeladź
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Czeladź, śląskie26 kwietnia 2016
Oceniam to miejsce pracy jako dobre pod względem atmosfery wśród pracowników. Typowy dzień pracy to zatowarowanie, porządek na dziale, obsługa klienta, sprzedaż wiązana. Ciężko o awans w tej sieciówce. Kadra zarządzająca jest bardzo zróżnicowana. Lepsi i gorsi kierownicy. Najtrudniejsza częścią pracy jest wymiana kolekcji np . zimowa na letnią. Pakowanie towaru do wywiezienia do firmy.
Plusy
system zmianowy (rano lub popołudnie), bony świąteczne
Minusy
stosunkowo niskie zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w CCC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8