Opinie o firmie CCC, temat Kadra zarządzająca

Pracowałam w jednym ze sklepów należących do CCC podczas studiów jako sprzedawca na 3/4 etatu.
Plusy
Grafik pracy dostosowany do potrzeb pracowników
Minusy
Niskie zarobki, brak pakietu socjalnego, nieprzyjemny kierownik regionalny, wyrabianie wskaźników co pociąga za sobą wciskanie klientom preparatów do butów
Oceniam to miejsce pracy jako dobre pod względem atmosfery wśród pracowników. Typowy dzień pracy to zatowarowanie, porządek na dziale, obsługa klienta, sprzedaż wiązana. Ciężko o awans w tej sieciówce. Kadra zarządzająca jest bardzo zróżnicowana. Lepsi i gorsi kierownicy. Najtrudniejsza częścią pracy jest wymiana kolekcji np . zimowa na letnią. Pakowanie towaru do wywiezienia do firmy.
Plusy
system zmianowy (rano lub popołudnie), bony świąteczne
Minusy
stosunkowo niskie zarobki
W Mojej ocenie praca w firmie CCC należy do pracy łatwej, ale trzeba poświęcać dużo czasu na wykonywanie różnych zadań.
Jeśli chodzi o mój typowy dzień w pracy to polegał on na wykonywaniu zadań wydanych przez Brygadzistę.

Kadra zarządzająca była bardzo dobra, potrafiła zawsze wytłumaczyć jeśli pracownik miał jakiś kłopot, potrafili przekazywać wartości które przydadzą się w podobnych stanowiskach pracy.

Współpracownicy byli niesamowici, z takimi aż chciało się pracować, zawsze byli chętni do pomocy, do współpracy, sami chętnie udzielali rad w pracy.

Najprzyjemniejsza część pracy - ogólnie praca była najprzyjemniejszą częścią pracy.
Plusy
Bardzo dobrzy współpracownicy, bardzo dobra kadra zarządzająca, możliwość nabrania doświadczenia w podobnych stanowiskach
Minusy
Niskie zarobki.
Największym plusem tej pracy są przemili ludzie, którzy tam pracują. Ludzie chętnie służą pomocą innym. Największym problemem jest duża ilość telefonów każdego dnia oraz dla nowego pracownika szkolenie, po którym tak naprawdę niewiele można pomóc klientowi. Dopiero w pracy człowiek się wszystkiego uczy. Jest stres i napięcie, wszystko trzeba załatwiać na linii z klientem, co naprawdę nie jest proste dla nowego członka załogi, ale także dla ludzi doświadczonych.
Plusy
owoce, kawa i herbata for free
Zobacz więcej opinii o firmie CCC
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w CCC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,8
3,7