Opinie pracowników firmy CCC

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (249)
Miejsce, w którym panuje dobra atmosfera to CCC Czeladź
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Czeladź, śląskie26 kwietnia 2016
Oceniam to miejsce pracy jako dobre pod względem atmosfery wśród pracowników. Typowy dzień pracy to zatowarowanie, porządek na dziale, obsługa klienta, sprzedaż wiązana. Ciężko o awans w tej sieciówce. Kadra zarządzająca jest bardzo zróżnicowana. Lepsi i gorsi kierownicy. Najtrudniejsza częścią pracy jest wymiana kolekcji np . zimowa na letnią. Pakowanie towaru do wywiezienia do firmy.
Plusy
system zmianowy (rano lub popołudnie), bony świąteczne
Minusy
stosunkowo niskie zarobki
CCC
pracownik fizyczny (były pracownik) –  Wrocław, DO10 sierpnia 2015
W Mojej ocenie praca w firmie CCC należy do pracy łatwej, ale trzeba poświęcać dużo czasu na wykonywanie różnych zadań.
Jeśli chodzi o mój typowy dzień w pracy to polegał on na wykonywaniu zadań wydanych przez Brygadzistę.
Kadra zarządzająca była bardzo dobra, potrafiła zawsze wytłumaczyć jeśli pracownik miał jakiś kłopot, potrafili przekazywać wartości które przydadzą się w podobnych stanowiskach pracy.
Współpracownicy byli niesamowici, z takimi aż chciało się pracować, zawsze byli chętni do pomocy, do współpracy, sami chętnie udzielali rad w pracy.
Najprzyjemniejsza część pracy - ogólnie praca była najprzyjemniejszą częścią pracy.
Plusy
Bardzo dobrzy współpracownicy, bardzo dobra kadra zarządzająca, możliwość nabrania doświadczenia w podobnych stanowiskach
Minusy
Niskie zarobki.
Miejsce pracy gdzie mozna poznać fajnych ludzi.
Agent (były pracownik) –  Gdańsk, PM21 stycznia 2015
Największym plusem tej pracy są przemili ludzie, którzy tam pracują. Ludzie chętnie służą pomocą innym. Największym problemem jest duża ilość telefonów każdego dnia oraz dla nowego pracownika szkolenie, po którym tak naprawdę niewiele można pomóc klientowi. Dopiero w pracy człowiek się wszystkiego uczy. Jest stres i napięcie, wszystko trzeba załatwiać na linii z klientem, co naprawdę nie jest proste dla nowego członka załogi, ale także dla ludzi doświadczonych.
Plusy
owoce, kawa i herbata for free
PRODUCTIVE PLACE
CLERK (były pracownik) –  TORUN POLAND4 sierpnia 2012
THE MOST ENJOYABLE PART OF THE JOBA WAS WORKING WITH CUSTOMERS, CHECKING ARE THEY HAPPY. THE HARDEST PART OF JOBA WAS PACKING HEAVY BOXES WITH SHOES.
Plusy
woring with people
Minusy
low salary

Zobacz więcej opinii o firmie CCC

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w CCC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,8