Castorama
Zobacz wszystkie opinie o firmie Castorama

Opinia pracownika firmy Castorama

Castorama

Tak zwany kołchoz pracy wyzysk pracownikna liczą się słupki jeżeli masz własne zdanie to unikaj tej firmy układy układziki i nic więcej

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Castorama Szczecin wiosenna 3

Castorama wysysa z ludzi tonconmaja najlepsze jak typowa corpo. Kadra dyrektorska z przypadku,ludzie oderwanie rzeczywistości,kierownicy to nie wykształcone osoby z przypadku jak dyrekcja.ludzie którzy mają swoje zdanie mają łamane kręgosłupy moralne.

Plusy

Minusy

Całą firma jest zgniła zwłaszcza dyrekcję marketów, centrala jest oderwana od rzeczywistości..dyrektorami są ludzie z przypadku, którzy jadą od bandy do bandy.nic od siebie dno nigdy wiecej

Miejsce pracy w ,którym panuje dobra atmosfera na działach,na wyższych stanowiskach już nie.

Castorama jest dobrym pracodawcą. Dba o rozwój ludzi tam zatrudnionych Atmosferę w miejscu pracy tworzą ludzie.

Plusy

pakiet socjalny, odzież robocza, szkolenia, kursy

Minusy

stres

Castorama

Ze szczerego serca nie polecam ...chyba, że ktoś jest samobójca. Pieniądze takie sobie, trzynastka i czternastka zabrana. Zmiany w cały świat, w ciągu tygodnia można pracować sześć dni, każdy na inną godzinę. Tylko jedna sobota wolna, większość pracująca popołudniu. Urlopy niby możemy sobie ustalać, ale i tak zawsze znajdzie się przydupas kierownika i Ci go przesuną. O urlopie na żądanie zapomnij, bo często jest się samemu na zmianie. Ciągłe przebudowy, przestawianie towaru z miejsca na miejsce. Kierownik powie żeby tak ustawić towar( mimo iż jest to bez najmniejszego sensu), na drugi dzień przyjdzie dyrektor stwierdzi, że jednak inaczej- przestawianie! Po paru dniach zjawi się dyrektor regionalny, który stwierdzi, że jednak jeszcze inaczej i znów przerzucanie towaru, gdzie jeśli chodzi np. o farby 10 l- nie są to lekkie produkty. Tak kierownik, dyrektor i centrala wymyśla, a szary człowiek przerzuca tysiąc razy te samą puszkę, a żeby tylko puszkę, pracownicy ustawiają również regały! Ciężkie towary pochowane są na składach nad towarem dostępnym dla klientów, codziennie bierze się mega ciężkie, wysokie drabiny i ściąga z góry ten mega ciężkie towary farby, meble ogrodowe, płoty drewniane...paranoja...tak codziennie ( po 10 latach pracy mam zjechane na amen kolano i ciągle zapalenie barku). Dyrektor i jego logistyk, chodzą jak szpiedzy, nie można na chwilę stanąć i odpocząć, bo zaraz dzwoni zastępca lub kierownik, że się obijamy. Dodatkowo praca w temperaturze 33 stopni powoduje totalnie frustrację ( mimo, że jest klimatyzacja, z powodu oszczędności nie jest włączana- chyba, -

Plusy

Umowa o pracę, spoko pracownicy najniższego szczebla

Minusy

Zarobki, praca z batem nad głową, przeciążenia od ilości towaru

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu