Castorama

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Castorama

Sprzedawca/kasjer (m/k)4 opinie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1019)

Miejsce w pracy, w której panuje dobra atmosfera między pracownikami.

Pracodawca dostosował się do próśb związanych z dopasowaniem grafiku do prywatnych potrzeb. Umożliwiło to kontynuowanie studiów dziennych.

Równi i równiejsi - ogólny wyzysk pracownika

Dział kas w tym miejscu to wielkie nieporozumienie. Traktują ludzi jak maszyny bez uczuć. Po pierwsze zostajemy zatrudnieni przez pośrednika, a nie przez samą Castorame. Pracujemy na umowie o prace - plus, która co miesiąc jest odnawiana, a tu minus- tylko na 3/4 etatu, bo do pelnego etatu jest przeciez kolejka. I tak przez półtora roku, chyba, że jest się pomagierem kierownika - wtedy awans możliwy po paru miechach, ale tylko pod warunkiem, że Twoje zdanie na temat jakiejkolwiek rzeczy, jest taki sam jak u kierownika, tu - Pani kierowniczki. Ciągłe zmiany w grafikach bez wcześniejszego informowania. Jeszcze wczoraj myślałaś, że masz wolne? No niestety, to juz nieaktualne. Wszelkie plany poza pracą nie mają prawa bytu. Naprawdę kiepskie zarobki, najniższa krajowa, nadgodziny oddawane w wolnych dniach, więc brak możliwości dorobienia sobie do wypłaty. Atmosfera w Castoramie ogólnie super - ale jesli chodzi o same kasy, to jest niestety dosc przykro. Siedzisz sama na kasie, a starsze kolezanki po fachu obserwują sobie wszystko z miejsca, gdzie przyjmuje sie zwroty. Na kasach w tym miejscu panuje ogólnie nerwowość, ale tylko, kiedy jest kierownik. Ogolnie atmosfere oceniam na 4+ gdyby nie fakt, że starsze stażem koleżanki nie krzepią sie do pracy. Największy minus w tej pracy - jestes kasjerką i ochroniarzem w jednym. Kamery pilnują gółwnie kasjerów w momencie pracy, a kasjerzy mają pilnować klientow. Gdy klient oszuka w jakis sposób (tudzież podmieni sobie żarówki w kartonikach) odpowiada za to kasjer i to on dostaje reprymende. To jeszcze okej, kasjerki sprawdzają żarówki, ale -

Plusy

miła atmosfera na sklepie

Minusy

niskie zarobki, brak szans na normalną pracę, wazeliniarstwo

Castorama dział kas

pracę oceniam dobrze miła atmosfera, dobre godziny pracy,

Plusy

premie

Toruń

super firma,bardzo dobrze mi się tam pracowało zespół zgrany kadra po zmianie nie jest najlepsza

Plusy

duże zaplecze socjalne

Minusy

nie ma

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu