Castorama

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Castorama

Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)12 opinii

Znaleziono 12 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1019)

Castorama Ełk

Mobbing, mobbing, jeszcze raz mobbing. Wcześniej dobry pracodawca, teraz kołchoz pokroju Biedronki. Ciągłe poganianie, obserwowanie pracownika, dokręcanie śruby pracownikom. Jeśli na chwilę się zatrzymasz odpocząć, nic nie robiąc, to zaraz kierownicy zaczną cię ganiać. Osoba zatrudniona jako doradca klienta, tak naprawdę jest pracownikiem fizycznym od przewalania ton towaru. System zupełnie nie działa, dostawy i zamówienia klientowskie wiecznie spóźniają się o miesiąc, świecisz oczami przed klientami tłumacząc się. Klientami zajmujesz się tak naprawdę godzinę dziennie, może niecałą. Duże obciążenie fizyczne i psychiczne, fatalna organizacja pracy, przewalanie regałów z kupy na kupę, ciągłe przebudowy, fatalne grafiki uniemożliwiające życie prywatne, zmiany od 13tej do 21:15, od 10 do 18:15, prawie wszystkie soboty w pracy. Każdy kto chce awansować, musi umieć mobbingować lub poganiać ludzi. Dyrekcja lata jak poparzona na terenie całego sklepu, obserwując i mobbingując. BRAK KLIMATYZACJI NA TERENIE SKLEPU, praca latem w 30-35st !!! Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 2500zł na rękę. Wszyscy zarabiają tyle samo co do złotówki, nie ważne jak się starasz.Z plusów można wymienić umowę o pracę na stałe, brak nadgodzin, trzynasta i czternasta wypłata w wysokości niecałych 2tys zł, darmowa kawa z automatu. Reszta premii to mrzonki, tak naprawdę nie istnieją. Co jakiś czas zdarzają się imprezy firmowe. Polecam tylko wtedy, gdy nie masz nic lepszego do roboty.

Plusy

Łatwo osiągalna umowa o pracę na stałe, trzynastka i czternastka w wysokości niecałych 2tys zł, darmowa kawa z automatu, imprezy na koszt firmy.

Minusy

Niskie zarobki, mobbing, presja, zmiany uniemożliwiające życie prywatne, bardzo ciężka praca fizyczna, ciągłe zgrzyty z niezadowolonymi klientami, chory nie działający system, brak organizacji pracy

Castorama

Ze szczerego serca nie polecam ...chyba, że ktoś jest samobójca. Pieniądze takie sobie, trzynastka i czternastka zabrana. Zmiany w cały świat, w ciągu tygodnia można pracować sześć dni, każdy na inną godzinę. Tylko jedna sobota wolna, większość pracująca popołudniu. Urlopy niby możemy sobie ustalać, ale i tak zawsze znajdzie się przydupas kierownika i Ci go przesuną. O urlopie na żądanie zapomnij, bo często jest się samemu na zmianie. Ciągłe przebudowy, przestawianie towaru z miejsca na miejsce. Kierownik powie żeby tak ustawić towar( mimo iż jest to bez najmniejszego sensu), na drugi dzień przyjdzie dyrektor stwierdzi, że jednak inaczej- przestawianie! Po paru dniach zjawi się dyrektor regionalny, który stwierdzi, że jednak jeszcze inaczej i znów przerzucanie towaru, gdzie jeśli chodzi np. o farby 10 l- nie są to lekkie produkty. Tak kierownik, dyrektor i centrala wymyśla, a szary człowiek przerzuca tysiąc razy te samą puszkę, a żeby tylko puszkę, pracownicy ustawiają również regały! Ciężkie towary pochowane są na składach nad towarem dostępnym dla klientów, codziennie bierze się mega ciężkie, wysokie drabiny i ściąga z góry ten mega ciężkie towary farby, meble ogrodowe, płoty drewniane...paranoja...tak codziennie ( po 10 latach pracy mam zjechane na amen kolano i ciągle zapalenie barku). Dyrektor i jego logistyk, chodzą jak szpiedzy, nie można na chwilę stanąć i odpocząć, bo zaraz dzwoni zastępca lub kierownik, że się obijamy. Dodatkowo praca w temperaturze 33 stopni powoduje totalnie frustrację ( mimo, że jest klimatyzacja, z powodu oszczędności nie jest włączana- chyba, -

Plusy

Umowa o pracę, spoko pracownicy najniższego szczebla

Minusy

Zarobki, praca z batem nad głową, przeciążenia od ilości towaru

polecam

pracuję w tej firmie wiele lat, nigdy nie miałam problemu czy z wolnymi, urlopami. Sektor w którym pracuje jest bardzo zgrany.

Plusy

atmosfera

Minusy

dużo dostaw, mała obsada

Szkoda gadac

Witam, niestety po trzech lata pracy tutaj nadal jest tragedia. Podwyżki 200-300 zł, Parę osób wgl nie otrzymało mimo starań i zaangażowania, Kierownicy niestety i śmieszna dyrekcja nie doceniają. Wigilia bardzo uboga bo się boją Plandemi. Po magazynie trzeba chodzić w kamizelkach jak Debil.Na drabinie w kaskach nawet na jednym stopniu bo może coś spaść xd FUCK LOGIC CIASNORAMO :Dchorować niestety nie można bo już problem i pracownicy obgadują cię za plecami...Bardzo dużo wymagają a wypłaty marne. Nie polecam naprawdę

Minusy

Marna kawa i herbata

Jeśli życie Cię przymusi...

Jeśli życie Cię przymusi by mieć za co funkcjonować. Jako nowy będziesz miał pseudo wsparcie większości "kolegów" z działu, a za plecami nadawanie o każdym twoim kroku do kierownika działu z bajkowymi dodatkami, ubarwieniami. Są tacy co lubią mocno w d... wchodzić, a robi na taką samą robotę jak ty. Jako nowy spodziewaj się zostawiania cię samemu z dużą paletą do rozłożenia, bez wytłumaczenia co gdzie układać i pomocy innego pracownika z działu. Ściemnią przy kier. że pomagają, a po chwilo radź sobie sam. Później wysłuchasz jak to się nie wyrabiasz.

Plusy

socjal

Minusy

niskie zarobki przy pracy za trzech

Nie poleciłabym znajomemu i to nawet w pandemii.

Tak jak wyżej w opisie nie poleciłabym tej pracy znajomym ani rodzinie.Dlaczego?Praca jest stresująca, jak to w handlu, obowiązków mnóstwo, bo co z tego, że jesteś doradcą, musisz wykładać towar.Najczęściej biegasz od palety z dostawą do klienta, od klienta do kasy, później znowu dostawy, jak wyłożysz dostawę to czekają inne.Od Biedronki różni się tym, że nie siedzisz na kasie, ale za to musisz mieć dużą wiedzę techniczną, bo klienci przychodzą do Ciebie po porady jak do inżyniera budowlanego.

Plusy

Darmowa kawa, trzynastki i czternastki, pakiet medyczny

Minusy

Niska podstawa, bardzo wysokie wymagania, poganianie, przypadkowo wybrana kadra kierownicza bez kompetencji

Lubin

Bardzo dobra atmosfera w pracy- szczególnie w tym składzie zarządzających dyrektorów. Dużo różnych zadań, nie można się nudzić. Trochę za niskie pensje.

Plusy

Przestrzeganie prawa, premie 13 i 14.

Minusy

Czas pracy- różne zmiany, podstawowa pensja.

Mobing poganianie do szybszej pracy i ciągłe pretensje o nie wykonanie zadań z list. Dla kogoś kto ma RODZINĘ ODRADZAM I RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Jeśli koś lubi jak ktoś kontroluje Twój każdy ruch i pogania Cię do szybszej pracy to radzę nie zatrudniać się w tej firmie. Pracowałem 5lat i odradzam. Od 12 do 15 zmian na godzinę 13 w miesiącu to norma. Jak ktoś ma życie osobiste poza pracą to niech zapomni o nim. Poza tym bardzo mizerne zarobki po 5 latach pracy 2100zł na rękę to kpina. Mobing jest na porządku dziennym. Kierownictwo udaje że nie widzi. Dyrekcja na to pozwala. Kierownik z mściwości jest Ci w stanie dać 16 zmian na 13ta jeśli się mu stawiasz. Zwalniając się poczułem ulgę. Uważam że straciłem 5 lat życia. Generalnie wolałbym pracować w banku, gdyż tu i tu masz presję ale w banku przynajmniej możesz zarobić. Po 5 latach pracy można się dorobić dyskopatii kręgosłupa i co najwyżej zapalenia stawów. O awansie radzę zapomnieć. Mówią wszyscy o socjalu. Że dobry itp. Jest coraz gorzej. Od roku wszelkie socjale są coraz trudniej dostępne. COraz mniej pkt benefit. Otrzymanie zapomogi graniczy z cudem(na rynku hossa a kasy coraz mniej z roku na rok). Więc proszę nie kłamać że socjal w casto jest dobry bo to nie prawda. Radzę się zatrudnić a szybko stamtąd się wyniesiecie. TO KORPO W KTÓREJ JESTEŚ ''KOSZTEM DLA PRACODAWCY'' A NIE PRACOWNIKIEM>

Białystok

Słabo. Znajomości i nie koniecznie wiedza. Tylko tacy awansują.

Plusy

Minusy

Nierówne traktowanie pracowników

Serwis

Punkt serwis jest doskonałym miejscem pracy jak kontakt z innymi pracownikami jak i poprzedni kierownik tego działu

Plusy

Doskonaly pakiet socjalny oraz punkty benefit

Minusy

Brak poszanowania pracownika

Atmosfera jest okropna

Moja ocena jest bardzo niska poniewaz kierownik nie jest wyrozumialy w stosunku do pracownika

Plusy

MAJA 13 I 14 PENSJE MY BENEFIT

Minusy

MARNE GRAFIKI -CIAGLE POPOLUDNIE CIESZKO Z DNIEM WOLNYM

CASTORAMA

praca na kasie sprawdzanie towaru zdobycie doswiadczenia

Plusy

dobre zarobki

Minusy

nie bylo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Castorama z

• Castorama
  • Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)