Castorama

Opinie dot. stanowiska Doradca techniczno - handlowy (m/k) w firmie Castorama

Praca ciężka ,duży kontakt z ludźmi co jest plusem ,
Obiecują złote góry, wyciskają wszystkie soki z człowieka, powodują uszczerbki na zdrowiu pozornie stosując przepisy BHP, nie przedłużają umów, a jak przedłużą to za moment zwalniają, z czego robi się częsta rotacja osób, a obsługa wówczas jest coraz to gorsza.
Plusy
Minusy
bardzo niskie zarobki oraz obiecywanie gruszek na wierzbie
Kiepska płaca, awanse zależne od podlizywania się. Ciągle przebudowy działów, wiele zadań, poleceń robionych bez sensu. Czas pracy po zmianie (nieczynne niedziele) 3 soboty w miesiącu za friko. Starsi koledzy pracujący od początku sklepu szukają zatrudnienia u zachodnich sąsiadów. Firma podobnie ja Tesco wygasza swoje sklepy, Hiszpania,Portugalia i Rosja wiec raczej długo w Polsce już nie pociągnie. Jak szukasz pracy „na chwilę” lub „na zimę” to ok. Ogólnie brak czasu na życie prywatne. Ja pracowałem w firmie Castorama 8 lat i nie raz zrobiono mnie w jajo obiecując coś, jak jechał do sklepu dyrektor regionalny (malowanie trawy na zielono, natychmiastowe porządki w sklepie, wycieranie kurzu) a jak zadowolony pojechał to jak w przysłowiu „obiecanki cacanki a głupiemu radość” a od siebie dodam i ból krengosłupa!
Plusy
Darmowa kawa z automatu dla lepszych efektów w pracy
Minusy
Strasznie niemiła kadrowa
Odradzam pracy w Castorama Krakow Bronowice praca za marne pieniadze a wyzysk 100% byle mogl kierownik lezec nie majac pojecia co wogole sie dzieje. Ogolnie jesli praca w Casto to byle nie tam.
Plusy
wyplata w terminie
Minusy
niskie zarobki, mobing, wyzysk pracownikow, konfidenci
Castorama Pierwsza pensja doradcy klienta to 2,6 tys. zł brutto, do tego dochodzą premie za wyniki w pracy oraz 13 i 14 pensja. Dodatkowo za przepracowane niedziele pracownicy nie tracąc prawa do dnia wolnego otrzymują 150 zł. Kolejne podwyżki są pochodną stażu pracy. Ja polecam
godziny pracy są elastyczne mozliwość uczestnictwa w szkoleniach mozliwość awansu zgrany zespół niezawodolony klient spotkania firmowe
Praca dość przyjemna lecz nie raz byli klienci byli upierdliwi firma ma dobre zaplecze socjalne do tego dochodziły dwie dodatkowe pensje w roku o firmie nie mogę się źle wypowiedzieć gdyż jest to dobra firma lecz kadra kierownicza doceniała ludzi finansowo za staż pracy a nie za prace jaka się wykonywało
Plusy
dobry socjal
Minusy
nie sprawiedliwy podział podwyżek