Castorama

Opinie dot. stanowiska Doradca techniczno - handlowy (m/k) w firmie Castorama

Doradca techniczno - handlowy (m/k)9 opinii

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1019)

Castorama Grudziądz

Niestety człowiek nie może chorować i brać zwolnień lekarskich bo już "dyrekcja" robi z tego problem i aferę, bo robota wtedy nie idzie dno i żenada!!! Brak podwyżek, wymagają dużo, ale żeby dać podwyżkę to już nie! Jest Pandemia sklepy miały być zamknięte, ale nie bo jak zamkną to KASA nie będzie się zgadzać jest tylko wyzysk człowieka. Towar wytawili na parking i są kurwa happy bo kasa leci...Nie polecam miejsca pracy oraz beznadziejnej dyrekcji, która ma gdzieś swoich pracowników... Oraz Kierownik Budowlanki to jakaś pomyłka wymaga wiele a sam gówno robi na dobrą sprawe. NIE POLECAM MIEJSCA PRACY

Plusy

BRAK

Minusy

Niskie pensje, brak podwyżek, kontakt z klientem podczas pandemi

Castorama Południowa

co tydzień nowi pracownicygodziny pracy zależne jak bardzo lubi cię kierownikwszystkie soboty w pracy (trzeba prosić o wolny weekend)kierownik nie wie co się dzieje na sklepiechociaż masz na umowie doradca to naprawdę wykładasz towar 8h dziennie i nic innego nie możesz zrobićmobbing mobbing i jeszcze raz mobbingwynagrodzenie mają większe na początek w Biedronce ale tam oprócz wykładania towaru są też na kasie a tutaj tylko zapierdzielanie

Plusy

Kawa z automatu

Minusy

Wszystko co wyżej napisane

Kontakt z ludźmi

Praca ciężka ,duży kontakt z ludźmi co jest plusem ,

Fałsz i obłuda, nieliczni tylko są wporządku

Obiecują złote góry, wyciskają wszystkie soki z człowieka, powodują uszczerbki na zdrowiu pozornie stosując przepisy BHP, nie przedłużają umów, a jak przedłużą to za moment zwalniają, z czego robi się częsta rotacja osób, a obsługa wówczas jest coraz to gorsza.

Plusy

Minusy

bardzo niskie zarobki oraz obiecywanie gruszek na wierzbie

Castorama Zgirzelec

Kiepska płaca, awanse zależne od podlizywania się. Ciągle przebudowy działów, wiele zadań, poleceń robionych bez sensu. Czas pracy po zmianie (nieczynne niedziele) 3 soboty w miesiącu za friko. Starsi koledzy pracujący od początku sklepu szukają zatrudnienia u zachodnich sąsiadów. Firma podobnie ja Tesco wygasza swoje sklepy, Hiszpania,Portugalia i Rosja wiec raczej długo w Polsce już nie pociągnie. Jak szukasz pracy „na chwilę” lub „na zimę” to ok. Ogólnie brak czasu na życie prywatne. Ja pracowałem w firmie Castorama 8 lat i nie raz zrobiono mnie w jajo obiecując coś, jak jechał do sklepu dyrektor regionalny (malowanie trawy na zielono, natychmiastowe porządki w sklepie, wycieranie kurzu) a jak zadowolony pojechał to jak w przysłowiu „obiecanki cacanki a głupiemu radość” a od siebie dodam i ból krengosłupa!

Plusy

Darmowa kawa z automatu dla lepszych efektów w pracy

Minusy

Strasznie niemiła kadrowa

krakow bronowice

Odradzam pracy w Castorama Krakow Bronowice praca za marne pieniadze a wyzysk 100% byle mogl kierownik lezec nie majac pojecia co wogole sie dzieje. Ogolnie jesli praca w Casto to byle nie tam.

Plusy

wyplata w terminie

Minusy

niskie zarobki, mobing, wyzysk pracownikow, konfidenci

Swietokrzyskie

Castorama Pierwsza pensja doradcy klienta to 2,6 tys. zł brutto, do tego dochodzą premie za wyniki w pracy oraz 13 i 14 pensja. Dodatkowo za przepracowane niedziele pracownicy nie tracąc prawa do dnia wolnego otrzymują 150 zł. Kolejne podwyżki są pochodną stażu pracy. Ja polecam

zgrany zespół pracowników

godziny pracy są elastyczne mozliwość uczestnictwa w szkoleniach mozliwość awansu zgrany zespół niezawodolony klient spotkania firmowe

Jak na pracodawce w Polsce to jest dobra firma

Praca dość przyjemna lecz nie raz byli klienci byli upierdliwi firma ma dobre zaplecze socjalne do tego dochodziły dwie dodatkowe pensje w roku o firmie nie mogę się źle wypowiedzieć gdyż jest to dobra firma lecz kadra kierownicza doceniała ludzi finansowo za staż pracy a nie za prace jaka się wykonywało

Plusy

dobry socjal

Minusy

nie sprawiedliwy podział podwyżek

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Castorama z

• Castorama
  • Doradca techniczno - handlowy (m/k)