Castorama

Opinie pracowników firmy Castorama - Szczecin, zachodniopomorskie

Szczecin, zachodniopomorskie6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1019)

Castorama Szczecin wiosenna 3

Castorama wysysa z ludzi tonconmaja najlepsze jak typowa corpo. Kadra dyrektorska z przypadku,ludzie oderwanie rzeczywistości,kierownicy to nie wykształcone osoby z przypadku jak dyrekcja.ludzie którzy mają swoje zdanie mają łamane kręgosłupy moralne.

Plusy

Minusy

Całą firma jest zgniła zwłaszcza dyrekcję marketów, centrala jest oderwana od rzeczywistości..dyrektorami są ludzie z przypadku, którzy jadą od bandy do bandy.nic od siebie dno nigdy wiecej

Castorama Południowa

Atmosfera wacha sie zalezy od osoby, Pani dyrektor jak i sama kadra zarzadzajaca bardzo slaba oraz nie repreentuje poziomu tego szczebla, praca i poziom intelektualny na stanowisku w magazynie bardzo niski.

castorama

w castoramie nie polecam pracy nikomu klijent ci naubliza udezy napluje w twarz a i tak wedlug dyrekcji pracownik winien i leci z pracy maja pracownika gdzies wogule znim sie nie licza mam przyklad na sobie a z tego co wiem to nie tylko zemna tak sie castorama obeszla ale ja tak tego nie zostawie wszedzie rozglosze otym jak z pracownikami sie obchodza

W tym miejscu pracy panuje dobra atmosfera oraz można liczyć na pomoc przełożonych

Praca daje możliwość kontaktu z nowymi osobami i udzielaniu im potrzebnej pomocy.

bardzo dobra

bardzo dobra atmosfera pracy,wsparcie od kadry zarządzającej

learn and meat new people

loading and unloading delivers forklift driving and customers service. I learned driving the forklift.The hardest part of the job was moving undersized items.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu