Castorama

Opinie pracowników firmy Castorama - Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Grudziądz, kujawsko-pomorskie3 opinie

3,2Płaca i benefity

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1018)

Castorama Grudziądz

Niestety człowiek nie może chorować i brać zwolnień lekarskich bo już "dyrekcja" robi z tego problem i aferę, bo robota wtedy nie idzie dno i żenada!!! Brak podwyżek, wymagają dużo, ale żeby dać podwyżkę to już nie! Jest Pandemia sklepy miały być zamknięte, ale nie bo jak zamkną to KASA nie będzie się zgadzać jest tylko wyzysk człowieka. Towar wytawili na parking i są kurwa happy bo kasa leci...Nie polecam miejsca pracy oraz beznadziejnej dyrekcji, która ma gdzieś swoich pracowników... Oraz Kierownik Budowlanki to jakaś pomyłka wymaga wiele a sam gówno robi na dobrą sprawe. NIE POLECAM MIEJSCA PRACY

Plusy

BRAK

Minusy

Niskie pensje, brak podwyżek, kontakt z klientem podczas pandemi

Szkoda gadac

Witam, niestety po trzech lata pracy tutaj nadal jest tragedia. Podwyżki 200-300 zł, Parę osób wgl nie otrzymało mimo starań i zaangażowania, Kierownicy niestety i śmieszna dyrekcja nie doceniają. Wigilia bardzo uboga bo się boją Plandemi. Po magazynie trzeba chodzić w kamizelkach jak Debil.Na drabinie w kaskach nawet na jednym stopniu bo może coś spaść xd FUCK LOGIC CIASNORAMO :Dchorować niestety nie można bo już problem i pracownicy obgadują cię za plecami...Bardzo dużo wymagają a wypłaty marne. Nie polecam naprawdę

Minusy

Marna kawa i herbata

Fałsz i obłuda, nieliczni tylko są wporządku

Obiecują złote góry, wyciskają wszystkie soki z człowieka, powodują uszczerbki na zdrowiu pozornie stosując przepisy BHP, nie przedłużają umów, a jak przedłużą to za moment zwalniają, z czego robi się częsta rotacja osób, a obsługa wówczas jest coraz to gorsza.

Plusy

Minusy

bardzo niskie zarobki oraz obiecywanie gruszek na wierzbie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu