Castorama
Zobacz wszystkie opinie o firmie Castorama

Opinia pracownika firmy Castorama

Szkoda gadac

Witam, niestety po trzech lata pracy tutaj nadal jest tragedia. Podwyżki 200-300 zł, Parę osób wgl nie otrzymało mimo starań i zaangażowania, Kierownicy niestety i śmieszna dyrekcja nie doceniają. Wigilia bardzo uboga bo się boją Plandemi. Po magazynie trzeba chodzić w kamizelkach jak Debil.Na drabinie w kaskach nawet na jednym stopniu bo może coś spaść xd FUCK LOGIC CIASNORAMO :Dchorować niestety nie można bo już problem i pracownicy obgadują cię za plecami...Bardzo dużo wymagają a wypłaty marne. Nie polecam naprawdę

Minusy

Marna kawa i herbata

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Castorama

Ze szczerego serca nie polecam ...chyba, że ktoś jest samobójca. Pieniądze takie sobie, trzynastka i czternastka zabrana. Zmiany w cały świat, w ciągu tygodnia można pracować sześć dni, każdy na inną godzinę. Tylko jedna sobota wolna, większość pracująca popołudniu. Urlopy niby możemy sobie ustalać, ale i tak zawsze znajdzie się przydupas kierownika i Ci go przesuną. O urlopie na żądanie zapomnij, bo często jest się samemu na zmianie. Ciągłe przebudowy, przestawianie towaru z miejsca na miejsce. Kierownik powie żeby tak ustawić towar( mimo iż jest to bez najmniejszego sensu), na drugi dzień przyjdzie dyrektor stwierdzi, że jednak inaczej- przestawianie! Po paru dniach zjawi się dyrektor regionalny, który stwierdzi, że jednak jeszcze inaczej i znów przerzucanie towaru, gdzie jeśli chodzi np. o farby 10 l- nie są to lekkie produkty. Tak kierownik, dyrektor i centrala wymyśla, a szary człowiek przerzuca tysiąc razy te samą puszkę, a żeby tylko puszkę, pracownicy ustawiają również regały! Ciężkie towary pochowane są na składach nad towarem dostępnym dla klientów, codziennie bierze się mega ciężkie, wysokie drabiny i ściąga z góry ten mega ciężkie towary farby, meble ogrodowe, płoty drewniane...paranoja...tak codziennie ( po 10 latach pracy mam zjechane na amen kolano i ciągle zapalenie barku). Dyrektor i jego logistyk, chodzą jak szpiedzy, nie można na chwilę stanąć i odpocząć, bo zaraz dzwoni zastępca lub kierownik, że się obijamy. Dodatkowo praca w temperaturze 33 stopni powoduje totalnie frustrację ( mimo, że jest klimatyzacja, z powodu oszczędności nie jest włączana- chyba, -

Plusy

Umowa o pracę, spoko pracownicy najniższego szczebla

Minusy

Zarobki, praca z batem nad głową, przeciążenia od ilości towaru

polecam

pracuję w tej firmie wiele lat, nigdy nie miałam problemu czy z wolnymi, urlopami. Sektor w którym pracuje jest bardzo zgrany.

Plusy

atmosfera

Minusy

dużo dostaw, mała obsada

Castorama Grudziądz

Niestety człowiek nie może chorować i brać zwolnień lekarskich bo już "dyrekcja" robi z tego problem i aferę, bo robota wtedy nie idzie dno i żenada!!! Brak podwyżek, wymagają dużo, ale żeby dać podwyżkę to już nie! Jest Pandemia sklepy miały być zamknięte, ale nie bo jak zamkną to KASA nie będzie się zgadzać jest tylko wyzysk człowieka. Towar wytawili na parking i są kurwa happy bo kasa leci...Nie polecam miejsca pracy oraz beznadziejnej dyrekcji, która ma gdzieś swoich pracowników... Oraz Kierownik Budowlanki to jakaś pomyłka wymaga wiele a sam gówno robi na dobrą sprawe. NIE POLECAM MIEJSCA PRACY

Plusy

BRAK

Minusy

Niskie pensje, brak podwyżek, kontakt z klientem podczas pandemi

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Castorama. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu